Startovní listina

Kategorie:


Tým # Členové Bydliště Kategorie Zaplaceno
Bedlaři Jiří Zigal Vizovice H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Štěpán Černý Provodov
Duo Fojty Jiří Fojtášek Frýdlant nad Ostravicí H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Adam Fojtášek Frýdlant nad Ostravicí
Dupej to tam! Michal Tesárek Uherské Hradiště H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Michal Fiolek Boskovice
FT LAZARTEAM FRANTISEK VIDLÁŘ ZLÍN4 H8 - Týmy muži do 69 let Ano
TOMÁŠ VACULÍK ZLÍN
Happy Sheep Jakub Veselý Beroun H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Vojtěch Illner Praha 6
Kamarádi z pod Hostýna Jiří Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Petr Svobodník Chvalčov
Mravenci od baby Jagy Aleš Fajkus Ostrava H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Marek Pytlík Hrabvůka
Nízká hladina Ondřej Beran Přerov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Petr Smejsík Přerov
opičáci Tomáš Dočkal Chropyně H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Michal Šafránek Kojetín
OR team Roman Macík Praha H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Ondřej Macík Praha
Společenstvo Ondřej Vavruška Stochov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Jakub Slapnička Velká Dobrá
The Cooling Birds Michal Navrátil Valasske Mezirici H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Jakub Valach Valasske Mezirici
Veselá Hučka Martin Lacina Vidče H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Jindřich Faksa Vidče
BĚHNY Jakub Kocian Popůvky H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Marek Werbitzky Brno
BeTa SKÁJ team Michal "Tache" Petřík Otrokovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Pavel "Beza" Beznoska Zlin
Čahouni Miroslav Klíma Blansko H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Žák Libor Blansko
ex230kg Tomáš Wachtarczyk Hřebeč H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Libor Radiňák Bohumín
KESBUK-SLEČINKY Josef Hubáček Bílovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Miroslav Kolařík Zlín
KHB Kojetín Petr Křepelka Kojetín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Roman Kučírek Kojetín
LUMA Martin Bubela Svitavy H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Luděk Munzar Trutnov
Muži v akci Andrew Fuchs Praha H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Luke Rafferty Dublin
No stress Ivan Štěpán Jihlava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Tomáš Pala Slavkov
OD MORAVA Holešov Jaroslav Remeš Holešov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Radim Pavlík Fryšták
Rudá hvězda Kroměříž Oldřich Jasenský Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Petr Staněk Kroměříž
Team LigtBIKE Richard Gazda Prostřední Bečva H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Aleš Pazdziora Ostrava-Hrabůvka
Ten s hlemýžděm vzadu Martin Kavan Rožnov p.R H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Pavel Pustina Karlovy Vary
Voči team Jaromír Číhal Olomouc H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Jan Vokulič Pardubice
Zatím nepolíbení Karel Matušek Sviadnov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
David Kovář Horní Domaslavice
Zewlling team Petr Němeček Olomouc H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Michal Vozdecký Dolany
Běh Diletant Běs Zbyněk Šanda Otrokovice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Petr Miléř Zlín
Chodci z Chomýže Vít Hrašna Krnov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Jiří Kunyt Krnov
Dva kamarádi Milan Staněk Rajnochovice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Petr Dubčák Podhradní Lhota
HejaHejTrail Jiří Hejkrlík Nesovice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Antonín Hejkrlík Litomyšl
kastylos jaroslav kaštyl smržice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
josef kaštyl smržice
KHZ a UZP Petr Pleva Zlín H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Martin Davidov Zlín
létající inženýři tomáš havlíček Brno H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
michal mihalčík Praha
NoPain NoGain Petr Nedjalkov Kopřivnice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Milan Linhart Dobruška
Pa-Sta Pavel Surý Krásné Pole H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Stanislav Hušek Praha
Prostějovská Veselice Dušan Kopečný Prostějov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Stanislav Sotolář Vavřinec
Regenerujte.cz Josef Machů Příbor H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Milan König Příbor
Ron Baoruco compadres Bogdan Pyszko Havířov-Město H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Vojta Kořenek Havířov-Město
SK Valašského království Pavel Hložek Frenštát pod Radhoštěm H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Martin Turek Frenštát pod Radhoštěm
Šlapeto Jan Stacha Kopřivnice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Antonín Pavlík Přerov
Uwe Filter a Kurt OhneFilter Petr Doubek Praha 4 H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Jaroslav Urban Brno
YETTI&ME2D Zbyněk Svoboda Brno H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Jiří Linhart Havířov
Horalky Jana Lauterbachová Polanka nad Odrou H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Lenka Štěpánová Ostrava - Hrabůvka
Mandarinky na útěku Tereza Kramplová Olomouc H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Zuzana Vostrovská Olomouc
Na pohodu Jana Raczová Jarcová H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Hana Hrabovszká Valašské Meziříčí
Sněženky Kateřina Kříbalová Velké Meziříčí H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Kateřina Chmelařová Hradec Králové
Terénkozy Veronika Moškořová Pražmo H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Ivana Matušková Fryčovice
Tobisport Frenštát pod Radhoštěm Michala Knápková Frenštát pod Radhoštěm H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Lenka Trawinská Ostrava 10
Běhny pro radost Linda Mašková Poličná H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Jarmila Franková Valašské Meziříčí
Hrobařky Lenka Vilímcová Olomouc H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Jana Tomková Olomouc
Hvězdy z Hvězdy Jitka Stehlíková Kroměříž H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Hana Kotková Kroměříž
M.Y Marcela Šífová Přelouč H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Ivona Cieslarová Přelouč
VZS Blondýny Michaela Böhmová Ostrava H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Olga Stočková Ostrava
HejaHejTrail.cz Iva Hejkrlíková Litomyšl H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
Věra Hejkrlíková Litomyšl
Loko girls Pavlína Procházková Hořovice H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
Pavla Vildmonová Beroun
Netřesk Ilona Bajerová Tupesy H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
Jarmila Palíšková Radslavice
Bílá liga Jana Valent Šafandová Šitbořice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Attila Valent Šitbořice
Cricetus Michaela Minaříková Brno H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Antonín Rakovský Brno
CVIBOŠI Jiří Šafář Přerov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Lucie Měsíčková Přerov
Foxrace Jan Kučera Trnava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Eva Kučerová Lukov
Gogelky Jakub Gogela Brumov-Bylnice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Markéta Chmelenská Brumov-Bylnice
Heřmíci Jan Heřman Olomouc H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Eva Heřmanová Olomouc
Jen kvůli Tobě, Miláčku! Miroslav Ščerba Frýdek-Místek H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Ĺubica Ščerba Frýdek-Místek
Kašpârci Radim Kašpárek Frenštát pod Radhoštěm H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Marcela Kašpárková Frenštát pod Radhoštěm
KESBUK Jaroslav Vicher Sazovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Petra Jenyšová Otrokovice
Midlifiči Adriana Šimůnková Holešov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Martin Šimůnek Holešov
Montura Czech Team Tomáš Štverák Zubří H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Vanda Jenejova Nová Baňa
Montura Czech Team/Chipmunkové Matěj Urbaczka Třinec H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Kateřina Argalášová Bystřice
Panda Tomáš Valentík Kopřivnice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Tereza Oborná Nový Jičín
P+F Team Petra Lochmannová Hulín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Filip Lochmann Hulín
PSK Přerov - Znavené pohorky David Jordanov Soběchleby H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Pavlína Jordanova Soběchleby
Řekl tady někdo kočička? Lenka Janováčová Praha 6 H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Jan Urbaczka Třinec
Rekrouši to zkouší Tomáš Šafránek Horní Moštěnice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Kateřina Klepáčová Frýdek-Místek
Růžovky Veronika Mlčáková Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Lukáš Adamík Zlín
Team Jeseníky Radomír Neugebauer Bělá pod Pradědem H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Lucie Neugebauerová Jeseník
ULTRASTA Frýdek-Místek Milan Anděl Janovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Kateřina Piechowicz Frýdek-Místek
Varani Veronika Cestrová Praha 7 H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Radim Patočka Praha 7
Vlčí smečka Petr Jurča Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Martina Lédlová Hlinsko
Záhoráci Radim Sehnal Soběchleby H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Zuzana Zelová Soběchleby
Achilles team Martin Vavruša Václavovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Iva Kroužilová Poděbrady
AC Zaječí bobky Aleš Zajíc Kroměříž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Jana Dorazilová Kroměříž
ama marketa kytlicová kroměříž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
stanislav kytlica kroměříž
Black Bett Radek Krnac Karvina H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Marcela Fejesova Karvina
Khulový blesk Peter Bajs Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Sylva Bajsová Ostrava
Kopec nekopec Břetislav Jelen Dobratice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Kamila Bulhartová Ostrava - Zábřeh
Kulišáci Michaela Vondrová Železný Brod H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Roman Krulich Železný Brod
L+R Roman Tkáč Kunčice pod Ondřejníkem H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Libuše Tkáčová Kunčice pod Ondřejníkem
MP Tomáš přibylka Rychvald H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Monika Gemelova Ostrava Koblov
Popoběhnem Daniel Staněk Pardubice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavla Staňková Pardubice
PSK Přerov - Marťani z Chomýže Martin Zavadil Chomýž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Martina Lehká Chomýž
Půlnoční chodci Kateřina Pokorná Zlín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Jan Kaňka Zlín
saquapoute Martina Moravcová Zlín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavel Zwicker Hřivínův újezd
SKÁJ Team Veronika Mikulová Valašské Meziříčí H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Libor Sviečka Zlín
ŠK Bradlan Brezová pod Bradlom Martin Plačko Brezová pod Bradlom H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Gabriela Plačková Brezová pod Bradlom
SK Oceláci Ostrava Radovan Raduz Rudický Moravská Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Barbora Fišerová Moravská Ostrava
SK Oceláci Ostrava M+M Markéta Stochová Ostrava 8 H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Michal Nevřala Ostrava
Snad zase dojdeme AE Team Aleš Winkler Bystřice pod Hostýnem H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Eva Winklerová Bystřice pod Hostýnem
STRYK team Lenka Stryková Polanka nad Odrou H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavel Stryk Polanka nad Odrou
Těluškinovi Denisa Těluškin Hrabyně H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
David Těluškin Ostrava
Uragán Sarka Jonasova Pardubice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Jiri Jedlicka Pardubice
Valašský Sem-Tam Pavel Kantor Rožnov p.R. H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Markéta Kantorová Rožnov p.R.
ZLOBR team Martin Lotter Albrechtice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Lucie Brzósková Albrechtice
Balini Jiří Balihar Olomouc H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Hana Baliharová Olomouc
Bobři Ivan Barbořík Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Jitka Řezníčková Zlín
KYJov Jiří Selucký KYJOV H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Blanka Selucká KYJOV
Lukovjani Josef Kavan Lukov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Petra Dostalová Lukov
Montura Czech Team, Mountaintime Aropec Hanka Přádková Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Miroslav Pavlík Pustá Polom
Nakopec a skopec Kateřina Mařáková Ostrava-Poruba H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Vladimír Mařák Ostrava-Poruba
Rampelníci Libuše Konečná Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Michal Konečný Zlín
Slovácko Zdeněk Janovský Strani H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Simona Knotková Uherský Brod
Stella Petřkovice Iva Bugnerová Ostrava 29 H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Martin Sroka Ostrava 29
Tesaříci vytrvalí Marta Tesařová Mikolajice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Pavel Tesař Mikolajice
Vesani.cz Jiří Steho Kateřinice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Jitka Stehnová Kateřinice
NVPP Team Dalimil Hota Třinec H8 - Muži do 19 let Ano
SK Zlín Radek Ondrůšek Zlín H8 - Muži do 19 let Ano
Tonas_Kelč_LPC Tomáš Pitrun Kelč H8 - Muži do 19 let Ano
AČR Ondřej Nedoma Svitavy H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Adam Urbánek Adam Urbánek Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
BarešJ Jakub Bareš Střítež nad Bečvou H8 - Muži 20 až 34 let Ano
BehejBrno.com - Salming Jiří Čípa Bystré H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Beskydští nomádi Tomáš Peter Pražmo H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Běžecký klub České spořitelny Tomáš Černý OSTRAVA H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Beznaděj Lukáš Dobrovolný Brťov-Jeneč H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Bleb Tomáš Nádvorník Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Blonďatá želva Jan Duškevič Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Brno Martin Škapa Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
buchťáci Michal Vyhlídal Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Casper Pavel Píša Rychvald H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Černé plíce Radim Šmiřák Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Chachar Martin Polák Havířov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Continental Sport Team Milan Šima Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Cukrik Jan Kolkop Havířov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
David Kaša David Kaša Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Demotivní Emolice Erik Veselý Jihlava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
DEŠ?! David Smrčka Valašské Meziříčí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Drtikol Chrastěšov Martin Čížek Vizovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Ejma69 Pavel Adámek Hranice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
EXTRA Brno Karel Marek Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Filip Reiskup Filip Reiskup Kvasice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
FRA František Gregor Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Free Ondřej Palička Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
FrenštátRunners Antonín Kubáň Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Fugy Krnov Jakub Rinke Praha 4 - Kamýk H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Gooniš Ondřej Guniš Ludgeřovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Hauzin TEAM Martin Hausknecht Držovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Hlavně dokončit :) Kamil Kořínek Karvina H8 - Muži 20 až 34 let Ano
#hostynky Ondřej Müller Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Hulin Ondřej Bíbr Hulín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Jan Červinka Jan Červinka Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
JAPA Sport Radek Chrobák Frýdek-Místek H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Jaroslav Kopřiva Jaroslav Kopřiva Pacetluky H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Jaryn jaroslav Mroček valašské meziříčí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Jelito Mira Šimek Vlčnov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Jiří Jiří Herman Kunovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
JuMi Jiří Morev Kroměříž H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Junior Lukáš Hájek Podhradní Lhota H8 - Muži 20 až 34 let Ano
JuraZub Jiří Kozubík Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Kapr Lukáš Pruchnický Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Karel Vinterlík Karel Vinterlík Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Kesbuk Mirek Píštěk Orlová H8 - Muži 20 až 34 let Ano
KESBUK Matěj Beníček Zlín-Malenovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
KESBUK Tomáš Nádeníček Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
KESBUK David Nádeníček Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Král Jakub Král Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
kuba jakub jaitner brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Kvaziběžec Josef Kamenický Holice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
LiveCross Richard Wiesner Neratovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Ludi Luděk Uhřík Rajnochovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
MaFo Martin Fohler Vsetín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Malá hlava Tomáš Seifer Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Martin Martin Koudelka Kostelec na Hané H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Martin Novák Martin Novák Bystřice nad Pernštejnem H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Mašek foto Michal Mašek Světlá nad Sázavou H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Mattoni Freerun Zlín Michal Zubík Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
MG Michal Gembík Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
MiraT Miroslav Třeský Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Monicin usmev Petr Příkazský Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Montura Vláďa Řehák Karviná H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Navrc Pavel Navrátil Přerov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
NightMares Jaroslav Fuksa Holešov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
NightMares Martin Sevela Holesov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
NOHOW Tomáš Jurásek Uherský Brod H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Ostravak Jan Krušina Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Pasivity Žamberk Tomáš Růžička Žamberk H8 - Muži 20 až 34 let Ano
peace Vole! Patrik Konderla Bystřice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
petr Petr Vaněk Krnov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
PIŠKOT z HOR Jakub Chmelař Bílý Újezd H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Podej mi pivo Filip Grusz Praha H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Podhradni Lhota Erik Fiala Podhradní Lhota H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Prajzák na horách Jiří Bunček Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Profibaustoffe CZ Ondřej Kovářík Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Prušáci Vlastimil Chalupa Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Raab computer Michal Kadlec Kolín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Rebelbean Tomáš Petříček Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Roman Roman Konečný Tečovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Roman Roman Tomiczek Třinec H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Romiš Roman Adámek Holešov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
RUNGO.cz Václav Chalupný Rychnov nad Kněžnou H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Runito Marek Pesta Prague H8 - Muži 20 až 34 let Ano
RunSport Team Zdeněk Hruška Tísek H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Rusava Stanislav Třasoň Rusava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Rychlé škvarky Michal Stolař Valašské Meziříčí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Šavlozubá činčila Milan Kopp Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Šelma Martin Ryšavý Boršice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
SK Pacetluky Matěj Božík Ostrava-Poruba H8 - Muži 20 až 34 let Ano
SKP Ježek Jihlava Lukáš Čejka Žďár nad Sázavou H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Sobík Jakub Frank Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Speedy Gonzáles Filip Chromec Podhradní Lhota H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Splašený kovář Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži 20 až 34 let Ano
SportproKrnov.cz Jiří Žaloudík Krnov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
STRG Prostějov Jiří Kadlčík Prostějov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Šumař Adam Zasadil Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Supertramp Michael Macháček Praha 7 H8 - Muži 20 až 34 let Ano
tom Tomáš Vaněk Krnov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Tomas Tomas Martinek Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Tonďák Antonín Víteček Němčičky H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Ladislav Nekarda Havířov-Podlesí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Trucík Michal Nedoma Svitavy H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Týnec Dominik Skokan Týnec H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Uz tam budem? Michal Crha Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
VALGIRT Milan Kříž Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Vážany Robert Vybíral Kroměříž H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Veganské lezec Jakub Nagy Ostrava 3 H8 - Muži 20 až 34 let Ano
VelMEZplazi Petr Kříbala Velké Meziříčí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Ve znamení Merkura Martin Dočkal Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Vlčí Důl Karel Axmann Vlčí Důl H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Vojvodík Petr Vojvodík Leskovec H8 - Muži 20 až 34 let Ano
X-TRAIL ORLOVÁ Martin Ryzí Baška H8 - Muži 20 až 34 let Ano
YESeník Tomáš Daněk Jeseník - lázně H8 - Muži 20 až 34 let Ano
ZaH team Zdeněk Galda Vsetín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Zatažená ručka Adam Hrabovský Ostrava-Hrabová H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Albánec Tomáš Buzek Chotěbuz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ALIS Team Aleš Hranický Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ASPOT Tomáš Lovas Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Aspot Hulín Radim Valko Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bečvanský slimák Alan Vaněk Horní Bečva H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové Ondřej Podivínský Jívová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhám z Jívové Václav Baláček Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhej dokud můžeš Radovan Janásek Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BIKE TRIATLON Morkovice Richard Petlach Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bike Věžky Zbyněk Dráňa Věžky H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bill Lukáš Bil Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Blueyellow Boy Marek Novák Hrabyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Borci zdar! Zbyněk Tkadlčík Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BPR Jiří Štos Ostřešany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Břííídil Tomáš Mareček Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Brno Pavel Matoušek Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
broda Wojciech Broda Kraków H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Canuck Ivo Rytir Maple Ridge, BC H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Čestmír Horák Čestmír Horák Přerov-Předmostí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Chodec 2 Vít Randýsek Vsetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Columbus Slečinky Napajedla Michal Holub Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Continental Ultra Daniel Brázdil Liptál H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CZSA Lukáš Vonšík Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CZ & SK FT Peter Szabados Ostrava-Výškovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dan8 Daniel Böse Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
david david šnobl ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Deny Team Čeladná David Blažek Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Deza run Pavel KRčmář Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Deza team Pavel Krumpholz Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dobratice Lumír Sobek Dobratice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dolní Lhota Tomáš Berger Ostrava - Výškovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dossily Boy Zdeněk Vrbas Hať H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Drake Jiří Kuzma Třebíč H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dříč David Luczewský Slušovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dvorakovi7 Stanislav Dvorak Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dwarf Stones Circle/ČAU Filip Švrček Lednice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dynamo Jiří Cabák Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
edhouse.cz Petr Zelina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ekora Jan Stískal Králův Dvůr H8 - Muži 35 až 49 let Ano
faust Pavel Martinek praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fifejdy Pavel Rychtecky Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
FysDogs Luděk Nejedlý Fryšták H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Gotyš Jiří Gottvald Vyškov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hames Petr Hamerka Ostrava-Dubina H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hary Roman Hárych Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Havířov Run Marek Kolasa Havířov-Podlesí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
H. Bečva Ivan Stopka Horní Bečva H8 - Muži 35 až 49 let Ano
hc lev strání Mirek Hargaš Strání-Květná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HelmyFM Pavel Myška Frýdek - Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hlásná Třebaň Tomáš Hanč Hlásná Třebaň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Holešov Petr Janál Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hollyhood Robert Hudec Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hradecký Kamzík jan Sedláček Hradec Králové H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HYBAJ TEAM Nový Jičín Jiří Bouda Šenov u Nového Jičína H8 - Muži 35 až 49 let Ano
iRun Erik Hübner Bratislava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ivančicák z Lukova Pavel Dostal Lukov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Herčík Jan Herčík Trutnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Třasák Jan Třasák Praha 4 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Vraj Jan Vraj Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JaPe Jarda Třasák Kunice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jarcovská tlapka Radek Kotěšovec Jarcová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jaroslav Šebek Jaroslav Šebek Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Javorníky Karel Halouzka Tvarožná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jh Jakub Hajek Kromeriz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jh2 Jan Hajek Kromeriz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jiří Římánek Jiří Řimánek Heřmánky H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JuMi Michal Chum Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JZ Josef Zbořil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kamikaze Petr Jiskra Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kazach Luboš Prošek Vráž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Keny Tomáš Kopřiva Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KesBuk Petr Kučera Grymov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KESBUK Petr Kučera Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
kubateam Arnold Kubínek Nový Jičín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kunčice pod Ondřejníkem Martin Moškoř Kunčice pod Ondřejníkem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lašiv kaši Antonin Votýpka Kopřivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lipo jede Libor Potyš Dolní Lutyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Love2run RV Gabriel Máté Rožňava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lubavt Lubomír Židlík Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Luděk Hřeblo Luděk Hřeblo Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
LV Ladislav Vysloužil Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martin Slatinský Martin Slatinský Chomýž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martin Slovák Martin Slovák Lipník nad Bečvou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Masha Petr Mašek Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni Freerun Zlín Michal Pelíšek Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín Libor Reich Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mecik Milan Mecko Ostrava-Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miro Miroslav Chodúr Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov/Mattoni freerun Zlín Jan Bezslezina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Seitl Ostrava Ondřej Dominik Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Moyzes team Jakub Mojžíšek Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mr. Snail Marek Šťastný Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MTS Jiří Capil Loučka H8 - Muži 35 až 49 let Ano
n jan drahokoupil Chrudim H8 - Muži 35 až 49 let Ano
n jakub grygar lety H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Na pohodu Jan Vacula Horní Moštěnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
NightMares Jan Vysloužil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Nohec Jan Kábela Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OBSIDIAN Lukas Kozubik Pohořelice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Oddil 2015 Lubomír Studený Ivančice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OGAR Karel Švajda Vidče H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OREL Domanín Rostislav Huvar Domanín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ostrava Jan Mráz Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OT jan Adámek Otnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pavel David Pavel David Ženklava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Petr Sedlák Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Petr Tomášek Soběchleby H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Marhold Petr Marhold Choceň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pinčová stáj Radoslava Pláteníka Petr Polánka Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostýnští Vrchaři Martin Vaclach Rusava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Porubak Martin Pavlínek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RADMEN Radim Chytřinský Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RK PELLS Holešov Radek Kovařík Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Rozběháme Česko Bohumil Paslaský Plzeň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Roman Glůza Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Robert Vyoral Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Roman Col Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC-Walmag Zbynek Tihelka Belov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Run4Fun Miroslav Píštěk Orlová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Rungo.cz Vasil Dogaru Česká Lípa H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SALOMON/SUUNTO Jiří Petr Kovalovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
samik Pavel Kočíb Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ŠANTÁNEK Marián Stres Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kroměříž Radek Steiger Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kromeriz1 Tomáš Buksa Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
sira1975 Aris Andronikidis Havířov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Skáj Team Tomáš Vrzala Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team Radek Šima Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team Michal Ambruz Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ Team Petr Horsák Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ Team Igor Kraváček Spytihnev H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Přerov Petr Ševčík Sušice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKIBI Jaroslav Obermajer Hostašovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Míkovice Jiří Bednářík Uherské Hradiště H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava Pavel Tabányi Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKPJežek Patrik Blazejczyk Telč H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKP Ježek Jihlava Stanislav Havlíček Havlíčkův Brod H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Skříša Jan Skříšovský Rychvald H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Zlín Zdeněk Ondrůšek Rajnochovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Slušnej oddíl Jan Pařízek Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šmatlok Zdeněk Poloch Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šonateam Roman Motl Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
špica team Zdeněk Horák Dřevohostice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Strýc Valentů Ondřej Valenta Podhradní Lhota H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šupi Josef Šupák Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sváteční turista Libor Hudec Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Táto jeď Martin Hořínek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Team Honza Jan Tic Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Terno Zlín Lukáš Zvonek Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
tichá Patrik Chýlek tichá 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
TOMÍNO Marek hoštálek Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tožba Team Luděk Vašíř Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Roman Ochman Dolní Domaslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Jiří Hrazdílek ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Trautenberk team Roman Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Roman Janoš Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ultrasta Frýdek-Místek Michal Popieluch Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valach Jaromír Kovařík Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valašské Hovada Ladislav Petřek Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vinaři Napajedla Jaroslav Hrabica Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vivoostrava.cz Petr Kostka Dolní Lhota H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vlasta Vlastimil Jaroň Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vostrombouch Libor Abraham Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
www.masernabazen.cz Radim Horenský Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
X-Air Ostrava Marek Škapa Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zajda Petr Zajíček Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zapro team Vít Kožuch Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Z kopce do kopce Mira Maleňák Rajnochovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zlatýý Jan Obermajer Praha 4 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zoufalci Jan Vinzens České Budějovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zoufalci run František Dvořák Liberec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ZTTK Dušan Alman Babice nS H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dalibor Krbílek Dalibor Krbílek Líšná H8 - Muži nad 50 let Ano
Dolní Lhota Radim Šarman Dolní Lhota H8 - Muži nad 50 let Ano
FURT IDU Ladislav Čekal Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Impreza Václav Gottwald Křižanovice H8 - Muži nad 50 let Ano
Ježo Jaroslav Jursa Havířov 1 H8 - Muži nad 50 let Ano
JoPe Petr Jorníček Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Just Smile Martin Rigler Čebín H8 - Muži nad 50 let Ano
KESBUK - old Vlastimil Bukovjan Otrokovice H8 - Muži nad 50 let Ano
KHB Radegast Radomír Šnevajs Vsetín H8 - Muži nad 50 let Ano
LN Lubomír Novosedlík Nitra H8 - Muži nad 50 let Ano
Marek Gavenda Marek Gavenda Havířov H8 - Muži nad 50 let Ano
Michal Bielesz Michal Bielesz Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
MKS Josef Smola Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
RaCi Radim Cibulka Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Rančer Zbyněk Mutina Závišice H8 - Muži nad 50 let Ano
SK Oceláci Ostrava Josef Bugner Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
SK Valašké království Zdenek Cypra Kopřivnice H8 - Muži nad 50 let Ano
Sri Chinmoy Marathon Team Asangas Steinmetz Zlín H8 - Muži nad 50 let Ano
Sušice Václav Podmolík Sušice H8 - Muži nad 50 let Ano
Tiki Marek Šikula Kroměříž H8 - Muži nad 50 let Ano
TriChrti Kroměříž Antonín Bařinka Kroměříž H8 - Muži nad 50 let Ano
Vepak František Selucký Kyjov H8 - Muži nad 50 let Ano
Vroblíci Miroslav Vrubel Veřovice H8 - Muži nad 50 let Ano
X-TRAIL RychloHrad Karel Podolák Orlová-Lutyně H8 - Muži nad 50 let Ano
ZdenaDOJDE Zdeněk Martinák Frýdek-Místek H8 - Muži nad 50 let Ano
Aj my sme beh :) Kateřina Pospíšilová Holešov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Aysen Solak Aysen Solak Wroclav H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Barbora Vidlářová Barbora Vidlářová Zlín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Barčátko Barbora Urbanová Bzenec H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Berušnice Martina Kubatková Zlín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
buchťáci Lucie Vyhlídalová Olomouc H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Efson Eva Žaloudíková Široká Niva H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Eli Eliška Hrabalová Krnov H8 - Ženy 20 až 34 let Ne
ErĎAS Erika Mikulenková Frydek-Mistek H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
E.T. 2.0 Monika Mezírková Horní Domaslavice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
flying runners Simona Pirklová Praha 15 H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
flying runners Adéla Jemelíková Hranice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Free Anna Leštinská Ostrava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Jarmila Chudická Jarmila Chudická Opava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Jaroslava Jurčová Jaroslava Jurčová Rajnochovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Leoška Leona Pruchnická Ostrava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Moje prvni ultra Martina Linhartová Olomouc H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Paja Pavla Klímková Hradec nad moravici H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Rozi Veronika Moravcová Letohrad H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Rožnov Denisa Opletalová Rožnov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
rychlonožky Pavla Omelková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SK Pacetluky Lenka Rudolfová Kostelec u Holešova H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SK Pacetluky Eva Rudolfová Kostelec u Holešova H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SSW Natálie Stieberová Kunovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Trhala Fialky dynamitem Tereza Fialová Lešná H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Tučňáci Jitka Pavelkova Praha H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Martina Novotná Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Utíkej Kristýna Štefánková Desná H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Velká Hlava Michaela Slováčková Vsetín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Veru Veronika Horutová Kopřivnice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Vilda Eva Příkopová Těchonín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Virt team Michaela Brzáková Praha 22 - Uhříněves H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Vlčice Zdeňka Vlčková Slavkov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Wili Jana Posoldová Holešov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
:-) Hana Trnková Kocourková Praha 5 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Andrea Meluzínová Andrea Meluzínová Brno H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
AVA Alžběta Dirnerová Ostrava - Radvanice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
bez tymu Katarína Petrová Kovalovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Bla bla bla team Olga Dastychová Tlumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Charm City Trail Runner Monika Butz Towson H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Eva Eva Tomášková Soběchleby H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Free Lucie Surá Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
FyzioRUN Věra Vystrčilová Tumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Havran Renáta Havránková Paskov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Iveta Kysová Iveta Kysová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
KESBUK Večernice Hana Večerková Otrokovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Letu Dagmar Čožíková Letohrad H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
mh Marcela Hrabinová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
OB Holešov Jana Sedláčková Holešov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Pasivity Žamberk Hana Fojtíková Žamberk H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
RD Romana Davidová Ženklava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Šárka Zabořilová Šárka Zabořilová Ostrava - Moravská H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SK Ocelaci Ostrava Marcela Petrušková Klimkovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava Kristina Čabanová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava Jitka Smékalová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Splašená gorolka Jana Rajnochová Smilovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
svišť Iva Pachtová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Teď už to snad vyjde Andrea Jančová Hluk H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
TOŽBA TEAM Šárka Vašířová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Zapro team Alexandra Kožuchová Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Želva Ninja Jana Stránská Poděbrady H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Zoufalci Pavla Vinzensová České Budějovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Běhat nás baví Jana Glabazňová Opava H8 - Ženy nad 50 let Ano
Běhat nás baví Martina Kurková Štěpánkovice H8 - Ženy nad 50 let Ano
Na pohodu... Lenka Cupalová Břeclav H8 - Ženy nad 50 let Ano
Špica team Renáta Šťastná vyškov H8 - Ženy nad 50 let Ano



Statistika Zaplaceno týmů Přihlášeno týmů Přihlášeno závodníků
H8 Týmy muži 45 45 90
H8 Týmy ženy 14 14 28
H8 Týmy mix 56 57 114
H8 Jednotlivci muži 315 315 315
H8 Jednotlivci ženy 65 66 66
H108 Jednotlivci muži 0 0 0
H108 Jednotlivci ženy 0 0 0
Celkem 495 497 613