Startovní listina

Kategorie:


Tým # Členové Bydliště Kategorie Zaplaceno
Bedlaři 1001 Jiří Zigal Vizovice H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1002 Štěpán Černý Provodov
FT LAZARTEAM 1005 FRANTISEK VIDLÁŘ ZLÍN4 H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1006 TOMÁŠ VACULÍK ZLÍN
Happy Sheep 1007 Jakub Veselý Beroun H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1008 Vojtěch Illner Praha 6
KESBUK 2 / Montura 1237 Miroslav Píštěk Orlová H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1137 Tomáš Štverák Zubří
Mravenci od baby Jagy 1009 Aleš Fajkus Ostrava H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1010 Marek Pytlík Hrabvůka
opičáci 1011 Tomáš Dočkal Chropyně H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1012 Michal Šafránek Kojetín
Společenstvo 1013 Ondřej Vavruška Stochov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1014 Jakub Slapnička Velká Dobrá
The Cooling Birds 1015 Michal Navrátil Valasske Mezirici H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1016 Jakub Valach Valasske Mezirici
Veselá Hučka 1017 Martin Lacina Vidče H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1018 Štěpán Borovička Zašová
BĚHNY 1019 Jakub Kocian Popůvky H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1020 Marek Werbitzky Brno
Čahouni 1023 Miroslav Klíma Blansko H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1024 Žák Libor Blansko
ex230kg 1025 Tomáš Wachtarczyk Hřebeč H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1026 Libor Radiňák Bohumín
KESBUK-SLEČINKY 1027 Josef Hubáček Bílovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1028 Miroslav Kolařík Zlín
KHB Kojetín 1029 Petr Křepelka Kojetín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1030 Roman Kučírek Kojetín
LUMA 1031 Martin Bubela Svitavy H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1032 Luděk Munzar Trutnov
No stress 1035 Ivan Štěpán Jihlava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1036 Tomáš Pala Slavkov
OD MORAVA Holešov 1037 Jaroslav Remeš Holešov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1038 Radim Pavlík Fryšták
OR team 1039 Roman Macík Praha H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1040 Radim Foltýn Praha 3
Rudá hvězda Kroměříž 1041 Oldřich Jasenský Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1042 Petr Staněk Kroměříž
Team LightBIKE 1043 Richard Gazda Prostřední Bečva H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1044 Aleš Pazdziora Ostrava-Hrabůvka
Ten s hlemýžděm vzadu 1045 Martin Kavan Rožnov p.R H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1046 Pavel Pustina Karlovy Vary
Uwe Filter a Kurt OhneFilter 1081 Petr Doubek Praha 4 H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1082 Jaroslav Urban Brno
Voči team 1047 Jaromír Číhal Olomouc H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1048 Jan Vokulič Pardubice
Zatím nepolíbení 1049 Karel Matušek Sviadnov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1050 David Kovář Horní Domaslavice
Zewlling team 1051 Petr Němeček Olomouc H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1052 Michal Vozdecký Dolany
Běh Diletant Běs 1053 Zbyněk Šanda Otrokovice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1054 Petr Miléř Zlín
bp team 1093 Pavel Dvořák Pardubice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1094 Petr Papoušek Pardubice
Chodci z Chomýže 1055 Vít Hrašna Krnov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1056 Jiří Kunyt Krnov
Dva kamarádi 1057 Milan Staněk Rajnochovice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1058 Petr Dubčák Podhradní Lhota
HejaHejTrail 1059 Jiří Hejkrlík Nesovice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1060 Antonín Hejkrlík Litomyšl
kastylos 1061 jaroslav kaštyl smržice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1062 josef kaštyl smržice
KHZ a UZP 1063 Petr Pleva Zlín H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1064 Martin Davidov Zlín
létající inženýři 1065 tomáš havlíček Brno H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1066 michal mihalčík Praha
NoPain NoGain 1067 Petr Nedjalkov Kopřivnice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1068 Milan Linhart Dobruška
Pa-Sta 1069 Pavel Surý Krásné Pole H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1070 Stanislav Hušek Praha
Prostějovská Veselice 1071 Dušan Kopečný Prostějov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1072 Stanislav Sotolář Vavřinec
Regenerujte.cz 1073 Josef Machů Příbor H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1074 Milan König Příbor
Ron Baoruco compadres 1075 Bogdan Pyszko Havířov-Město H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1076 Vojta Kořenek Havířov-Město
Šlapeto 1079 Jan Stacha Kopřivnice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1080 Antonín Pavlík Přerov
YETTI&ME2D 1083 Zbyněk Svoboda Brno H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1084 Jiří Linhart Havířov
Flying runners 1085 Adéla Jemelíková Hranice H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1086 Simona Pirklová Praha 15
Horalky 1087 Jana Lauterbachová Polanka nad Odrou H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1088 Lenka Štěpánová Ostrava - Hrabůvka
Sněženky 1091 Kateřina Kříbalová Velké Meziříčí H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1092 Kateřina Chmelařová Hradec Králové
Tobisport Frenštát pod Radhoštěm 1095 Michala Knápková Frenštát pod Radhoštěm H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1096 Lenka Trawinská Ostrava 10
Běhny pro radost 1097 Linda Mašková Poličná H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1098 Jarmila Franková Valašské Meziříčí
Hrobařky 1099 Lenka Vilímcová Olomouc H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1100 Jana Tomková Olomouc
Hvězdy z Hvězdy 1101 Jitka Stehlíková Kroměříž H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1102 Hana Kotková Kroměříž
M.Y 1103 Marcela Šífová Přelouč H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1104 Ivona Cieslarová Přelouč
VZS Blondýny 1105 Michaela Böhmová Ostrava H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1106 Olga Stočková Ostrava
HejaHejTrail.cz 1107 Iva Hejkrlíková Litomyšl H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
1108 Věra Hejkrlíková Litomyšl
Loko girls 1109 Pavlína Procházková Hořovice H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
1110 Pavla Vildmonová Beroun
CVIBOŠI 1117 Jiří Šafář Přerov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1118 Lucie Měsíčková Přerov
Foxrace 1119 Jan Kučera Trnava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1120 Eva Kučerová Lukov
Gogelky 1121 Jakub Gogela Brumov-Bylnice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1122 Markéta Chmelenská Brumov-Bylnice
Heřmíci 1123 Jan Heřman Olomouc H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1124 Eva Heřmanová Olomouc
Jen kvůli Tobě, Miláčku! 1125 Miroslav Ščerba Frýdek-Místek H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1126 Ĺubica Ščerba Frýdek-Místek
Kašpârci 1127 Radim Kašpárek Frenštát pod Radhoštěm H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1128 Marcela Kašpárková Frenštát pod Radhoštěm
KESBUK 1129 Jaroslav Vicher Sazovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1130 Petra Jenyšová Otrokovice
MAJ 1131 Jiří Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1132 Markéta Šinglovičová Paseka
Midlifiči 1133 Adriana Šimůnková Holešov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1134 Martin Šimůnek Holešov
Mistři ČR v ultratrailu 1135 Ondřej Velička Bystřice pod Hostýnem H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1136 Kateřina Kašparová Velká Buková
Montura Czech Team/Chipmunkové 1139 Matěj Urbaczka Třinec H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1140 Kateřina Argalášová Bystřice
Panda 1141 Tomáš Valentík Kopřivnice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1142 Tereza Oborná Nový Jičín
P+F Team 1143 Petra Lochmannová Hulín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1144 Filip Lochmann Hulín
Řekl tady někdo kočička? 1147 Lenka Janováčová Praha 6 H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1148 Jan Urbaczka Třinec
Rekrouši to zkouší 1149 Tomáš Šafránek Horní Moštěnice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1150 Kateřina Klepáčová Frýdek-Místek
Růžovky 1151 Veronika Mlčáková Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1152 Lukáš Adamík Zlín
Team Jeseníky 1153 Radomír Neugebauer Bělá pod Pradědem H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1154 Lucie Neugebauerová Jeseník
ULTRASTA Frýdek-Místek 1155 Milan Anděl Janovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1156 Kateřina Piechowicz Frýdek-Místek
Varani 1157 Veronika Cestrová Praha 7 H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1158 Radim Patočka Praha 7
Vlčí smečka 1159 Petr Jurča Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1160 Martina Lédlová Hlinsko
X-TRAIL RychloHrad/Terénkoza 1235 Ondra Tabarka Rymice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1236 Veronika Moškořová Pražmo
Záhoráci 1161 Radim Sehnal Soběchleby H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1162 Zuzana Zelová Soběchleby
Achilles team 1163 Martin Vavruša Václavovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1164 Iva Kroužilová Poděbrady
ama 1167 marketa kytlicová kroměříž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1168 stanislav kytlica kroměříž
Black Bett 1169 Radek Krnac Karvina H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1170 Marcela Fejesova Karvina
Hermannovi Kunovice 1077 Miloš Hermann Kunovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1078 Martina Hermannová Kunovice
Khulový blesk 1171 Peter Bajs Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1172 Sylva Bajsová Ostrava
Kopec nekopec 1173 Břetislav Jelen Dobratice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1174 Kamila Bulhartová Ostrava - Zábřeh
Kulišáci 1175 Michaela Vondrová Železný Brod H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1176 Roman Krulich Železný Brod
Light Bike 1179 Tomáš Labudek Havířov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1180 Jana Matuštíková Havířov
Popoběhnem 1181 Daniel Staněk Pardubice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1182 Pavla Staňková Pardubice
PSK Přerov - Marťani z Chomýže 1183 Martin Zavadil Chomýž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1184 Martina Lehká Chomýž
SALOMON/SUUNTO 1187 Jiří Petr Kovalovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1188 Katarína Petrová Kovalovice
saquapoute 1189 Martina Moravcová Zlín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1190 Pavel Zwicker Hřivínův újezd
ŠK Bradlan Brezová pod Bradlom 1193 Martin Plačko Brezová pod Bradlom H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1194 Gabriela Plačková Brezová pod Bradlom
SK Oceláci Ostrava 1195 Radovan Raduz Rudický Moravská Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1196 Barbora Fišerová Moravská Ostrava
SK Oceláci Ostrava M+M 1197 Markéta Stochová Ostrava 8 H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1198 Michal Nevřala Ostrava
STRYK team 1201 Lenka Stryková Polanka nad Odrou H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1202 Pavel Stryk Polanka nad Odrou
Team BARAKUDA 1203 Petr Veselý Šestajovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1204 Denisa Dvořáková Šestajovice
Těluškinovi 1205 Denisa Těluškin Hrabyně H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1206 David Těluškin Ostrava
Uragán 1207 Sarka Jonasova Pardubice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1208 Jiri Jedlicka Pardubice
Valašský Sem-Tam 1209 Pavel Kantor Rožnov p.R. H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1210 Markéta Kantorová Rožnov p.R.
ZLOBR team 1211 Martin Lotter Albrechtice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1212 Lucie Brzósková Albrechtice
Zoufalci 1185 Jan Vinzens České Budějovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1186 Pavla Vinzensová České Budějovice
Balini 1213 Jiří Balihar Olomouc H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1214 Hana Baliharová Olomouc
Bobři 1215 Ivan Barbořík Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1216 Jitka Řezníčková Zlín
KYJov 1217 Jiří Selucký KYJOV H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1218 Blanka Selucká KYJOV
Lukovjani 1219 Josef Kavan Lukov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1220 Petra Dostalová Lukov
Montura Czech Team, Mountaintime Aropec 1221 Hanka Přádková Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1222 Miroslav Pavlík Pustá Polom
Nakopec a skopec 1223 Kateřina Mařáková Ostrava-Poruba H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1224 Vladimír Mařák Ostrava-Poruba
Rampelníci 1225 Libuše Konečná Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1226 Michal Konečný Zlín
Slovácko 1227 Zdeněk Janovský Strani H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1228 Simona Knotková Uherský Brod
Stella Petřkovice 1229 Iva Bugnerová Ostrava 29 H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1230 Martin Sroka Ostrava 29
Tesaříci vytrvalí 1231 Marta Tesařová Mikolajice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1232 Pavel Tesař Mikolajice
Vesani.cz 1233 Jiří Steho Kateřinice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1234 Jitka Stehnová Kateřinice
Adam Urbánek 340 Adam Urbánek Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Antonín Pupík 17 Antonín Pupík Hranice IV H8 - Muži do 34 let Ano
BarešJ 10 Jakub Bareš Střítež nad Bečvou H8 - Muži do 34 let Ano
BehejBrno.com - Salming 47 Jiří Čípa Bystré H8 - Muži do 34 let Ano
Beznaděj 54 Lukáš Dobrovolný Brťov-Jeneč H8 - Muži do 34 let Ano
Blonďatá želva 61 Jan Duškevič Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Brno 316 Martin Škapa Brno H8 - Muži do 34 let Ano
buchťáci 369 Michal Vyhlídal Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
Casper 245 Pavel Píša Rychvald H8 - Muži do 34 let Ano
Černé plíce 317 Radim Šmiřák Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Chachar 252 Martin Polák Havířov H8 - Muži do 34 let Ano
Continental Sport Team - SKÁJ team 311 Milan Šima Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Cukrik 150 Jan Kolkop Havířov H8 - Muži do 34 let Ano
David Kaša 145 David Kaša Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Demotivní Emolice 354 Erik Veselý Jihlava H8 - Muži do 34 let Ano
DEŠ?! 292 David Smrčka Valašské Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
Drtikol Chrastěšov 48 Martin Čížek Vizovice H8 - Muži do 34 let Ano
Dupej to tam 1003 Michal Tesárek Uherské Hradiště H8 - Muži do 34 let Ano
EXTRA Brno 189 Karel Marek Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Filip Křivánek 3 Filip Křivánek Babice u Rosic H8 - Muži do 34 let Ano
FRA 78 František Gregor Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
František Klofáč 147 František Klofáč Napajedla H8 - Muži do 34 let Ano
Free 232 Ondřej Palička Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Fugy Krnov 269 Jakub Rinke Praha 4 - Kamýk H8 - Muži do 34 let Ano
Gooniš 81 Ondřej Guniš Ludgeřovice H8 - Muži do 34 let Ano
Hauzin TEAM 90 Martin Hausknecht Držovice H8 - Muži do 34 let Ano
Hlavně dokončit :) 156 Kamil Kořínek Karvina H8 - Muži do 34 let Ano
HONZA 290 Honza Čapek Valeč H8 - Muži do 34 let Ano
#hostynky 208 Ondřej Müller Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži do 34 let Ano
Jan Červinka 46 Jan Červinka Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
JAPA Sport 123 Radek Chrobák Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
Jaroslav Kopřiva 154 Jaroslav Kopřiva Pacetluky H8 - Muži do 34 let Ano
Jaryn 207 jaroslav Mroček valašské meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
Jelito 313 Mira Šimek Vlčnov H8 - Muži do 34 let Ano
Jiří 94 Jiří Herman Kunovice H8 - Muži do 34 let Ano
JuMi 203 Jiří Morev Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
Junior 84 Lukáš Hájek Podhradní Lhota H8 - Muži do 34 let Ano
JuraZub 164 Jiří Kozubík Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Kapr 261 Lukáš Pruchnický Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
KESBUK 212 Tomáš Nádeníček Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
KESBUK 13 Matěj Beníček Zlín-Malenovice H8 - Muži do 34 let Ano
KESBUK 211 David Nádeníček Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Král 167 Jakub Král Brno H8 - Muži do 34 let Ano
kuba 129 jakub jaitner brno H8 - Muži do 34 let Ano
Kvaziběžec 144 Josef Kamenický Holice H8 - Muži do 34 let Ano
Ludi 339 Luděk Uhřík Rajnochovice H8 - Muži do 34 let Ano
MaFo 66 Martin Fohler Vsetín H8 - Muži do 34 let Ano
Malá hlava 282 Tomáš Seifer Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Martin 159 Martin Koudelka Kostelec na Hané H8 - Muži do 34 let Ano
Martin Kahánek 142 Martin Kahánek Ženklava H8 - Muži do 34 let Ano
Martin Novák 221 Martin Novák Bystřice nad Pernštejnem H8 - Muži do 34 let Ano
Mašek foto 194 Michal Mašek Světlá nad Sázavou H8 - Muži do 34 let Ano
Mattoni Freerun Zlín 382 Michal Zubík Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Měrka INOV-8 92 Roman Měrka Vizovice H8 - Muži do 34 let Ano
MG 72 Michal Gembík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Monicin usmev 262 Petr Příkazský Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Montura 277 Vláďa Řehák Karviná H8 - Muži do 34 let Ano
Navrc 215 Pavel Navrátil Přerov H8 - Muži do 34 let Ano
NEVER Alone 1247 Jiří Pozler Hradec Králové H8 - Muži do 34 let Ano
NightMares 284 Martin Sevela Holesov H8 - Muži do 34 let Ano
NightMares 69 Jaroslav Fuksa Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
NOHOW 136 Tomáš Jurásek Uherský Brod H8 - Muži do 34 let Ano
NVPP Team 103 Dalimil Hota Třinec H8 - Muži do 34 let Ano
Ostravak 172 Jan Krušina Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Pasivity Žamberk 272 Tomáš Růžička Žamberk H8 - Muži do 34 let Ano
peace Vole! 151 Patrik Konderla Bystřice H8 - Muži do 34 let Ano
petr 349 Petr Vaněk Krnov H8 - Muži do 34 let Ano
PIŠKOT z HOR 121 Jakub Chmelař Bílý Újezd H8 - Muži do 34 let Ano
Podej mi pivo 79 Filip Grusz Praha H8 - Muži do 34 let Ano
Podhradni Lhota 64 Erik Fiala Podhradní Lhota H8 - Muži do 34 let Ano
Prajzák na horách 32 Jiří Bunček Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Raab computer 141 Michal Kadlec Kolín H8 - Muži do 34 let Ano
Raky 1116 Radim Škařupa KUnovice H8 - Muži do 34 let Ano
Rebelbean 244 Tomáš Petříček Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Roman 152 Roman Konečný Tečovice H8 - Muži do 34 let Ano
Romiš 4 Roman Adámek Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
RUNGO.cz 120 Václav Chalupný Rychnov nad Kněžnou H8 - Muži do 34 let Ano
RunSport Team 111 Zdeněk Hruška Tísek H8 - Muži do 34 let Ano
Rusava 337 Stanislav Třasoň Rusava H8 - Muži do 34 let Ano
Rychlé škvarky 299 Michal Stolař Valašské Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
Salomon/Suunto 352 Vít Otevřel Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
Šavlozubá činčila 153 Milan Kopp Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Šelma 274 Martin Ryšavý Boršice H8 - Muži do 34 let Ano
SK Pacetluky 24 Matěj Božík Ostrava-Poruba H8 - Muži do 34 let Ano
SK Zlín 228 Radek Ondrůšek Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Smějsík 241 Petr Petr Smějsík Přerov H8 - Muži do 34 let Ano
Speedy Gonzáles 124 Filip Chromec Podhradní Lhota H8 - Muži do 34 let Ano
Splašený kovář 116 Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži do 34 let Ano
SportproKrnov.cz 384 Jiří Žaloudík Krnov H8 - Muži do 34 let Ano
STRG Prostějov 140 Jiří Kadlčík Prostějov H8 - Muži do 34 let Ano
Šumař 378 Adam Zasadil Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Supertramp 187 Michael Macháček Praha 7 H8 - Muži do 34 let Ano
tom 350 Tomáš Vaněk Krnov H8 - Muži do 34 let Ano
Tomas 193 Tomas Martinek Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Tonas_Kelč_LPC 248 Tomáš Pitrun Kelč H8 - Muži do 34 let Ano
Tonďák 359 Antonín Víteček Němčičky H8 - Muži do 34 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci 219 Ladislav Nekarda Havířov-Podlesí H8 - Muži do 34 let Ano
Trucík 216 Michal Nedoma Svitavy H8 - Muži do 34 let Ano
Týnec 285 Dominik Skokan Týnec H8 - Muži do 34 let Ano
Uz tam budem? 39 Michal Crha Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
VALGIRT 174 Milan Kříž Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Vážany 368 Robert Vybíral Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
Veganské lezec 214 Jakub Nagy Ostrava 3 H8 - Muži do 34 let Ano
VelMEZplazi 173 Petr Kříbala Velké Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
Ve znamení Merkura 55 Martin Dočkal Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Vlčí Důl 8 Karel Axmann Vlčí Důl H8 - Muži do 34 let Ano
Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor 195 Václav Král Staré Město pod Sněžníkem H8 - Muži do 34 let Ano
Vojvodík 361 Petr Vojvodík Leskovec H8 - Muži do 34 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 379 Milan Zavadil Šišma H8 - Muži do 34 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 314 Pavel Škabraha Zašová H8 - Muži do 34 let Ano
ZaH team 70 Zdeněk Galda Vsetín H8 - Muži do 34 let Ano
Zatažená ručka 107 Adam Hrabovský Ostrava-Hrabová H8 - Muži do 34 let Ano
ALIS Team 109 Aleš Hranický Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ASPOT 185 Tomáš Lovas Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Aspot Hulín 347 Radim Valko Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové 249 Ondřej Podivínský Jívová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhám z Jívové 9 Václav Baláček Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhat nás baví 28 Tomáš Břečka Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhej dokud můžeš 131 Radovan Janásek Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BIKE TRIATLON Morkovice 240 Richard Petlach Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bill 19 Lukáš Bil Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BKB 213 Pavel Czerný Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Blueyellow Boy 220 Marek Novák Hrabyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Borci zdar! 330 Zbyněk Tkadlčík Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BPR 323 Jiří Štos Ostřešany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Břííídil 188 Tomáš Mareček Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Brno 196 Pavel Matoušek Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
broda 26 Wojciech Broda Kraków H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Canuck 275 Ivo Rytir Maple Ridge, BC H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Čestmír Horák 96 Čestmír Horák Přerov-Předmostí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Chodec 2 266 Vít Randýsek Vsetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Columbus Slečinky Napajedla 95 Michal Holub Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Continental Ultra 25 Daniel Brázdil Liptál H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CZ & SK FT 306 Peter Szabados Ostrava-Výškovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dan8 22 Daniel Böse Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Deny team Čeladná 21 David Kaifáš Čeladná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Deza team 171 Pavel Krumpholz Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dobratice 293 Lumír Sobek Dobratice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dossily Boy 365 Zdeněk Vrbas Hať H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dříč 186 David Luczewský Slušovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dvorakovi7 62 Stanislav Dvorak Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dynamo 35 Jiří Cabák Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
edhouse.cz 381 Petr Zelina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ekora 298 Jan Stískal Králův Dvůr H8 - Muži 35 až 49 let Ano
faust 192 Pavel Martinek praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fifejdy 273 Pavel Rychtecky Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Flexira cycling team 53 Libor ŠTĚPÁN Moravský Krumlov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Glonki INOV-8 SK 74 Peter Glončák Brdárka SK H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Gotyš 76 Jiří Gottvald Vyškov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hames 86 Petr Hamerka Ostrava-Dubina H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hary 89 Roman Hárych Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Havířov Run 149 Marek Kolasa Havířov-Podlesí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
H. Bečva 300 Ivan Stopka Horní Bečva H8 - Muži 35 až 49 let Ano
hc lev strání 88 Mirek Hargaš Strání-Květná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HelmyFM 210 Pavel Myška Frýdek - Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hlásná Třebaň 87 Tomáš Hanč Hlásná Třebaň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Holešov 130 Petr Janál Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hollyhood 115 Robert Hudec Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Honza 198 Jan Suchomel Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hradecký Kamzík 279 jan Sedláček Hradec Králové H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HYBAJ TEAM Nový Jičín 23 Jiří Bouda Šenov u Nového Jičína H8 - Muži 35 až 49 let Ano
iRun 113 Erik Hübner Bratislava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Herčík 93 Jan Herčík Trutnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Třasák 335 Jan Třasák Praha 4 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Vraj 364 Jan Vraj Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JaPe 336 Jarda Třasák Kunice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jarcovská tlapka 158 Radek Kotěšovec Jarcová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jaroslav Šebek 308 Jaroslav Šebek Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Javorníky 85 Karel Halouzka Tvarožná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jh 82 Jakub Hajek Kromeriz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jh2 83 Jan Hajek Kromeriz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jiří Římánek 278 Jiří Řimánek Heřmánky H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JZ 380 Josef Zbořil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kamikaze 134 Petr Jiskra Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kazach 259 Luboš Prošek Vráž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Když něco chceš, jdi si za tím 34 Filip Faron Havířov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Keny 155 Tomáš Kopřiva Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KesBuk 178 Petr Kučera Grymov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KESBUK 342 Václav Utínek Mysločovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KESBUK 179 Petr Kučera Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kunčice pod Ondřejníkem 204 Martin Moškoř Kunčice pod Ondřejníkem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lubavt 386 Lubomír Židlík Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Luděk Hřeblo 112 Luděk Hřeblo Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
LV 373 Ladislav Vysloužil Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martin Slatinský 287 Martin Slatinský Chomýž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martin Slovák 289 Martin Slovák Lipník nad Bečvou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni Freerun Zlín 237 Michal Pelíšek Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín 267 Libor Reich Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mecik 197 Milan Mecko Ostrava-Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miro 122 Miroslav Chodúr Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov/Mattoni freerun Zlín 16 Jan Bezslezina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Seitl Ostrava 57 Ondřej Dominik Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Moyzes team 201 Jakub Mojžíšek Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mr. Snail 321 Marek Šťastný Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MTS 36 Jiří Capil Loučka H8 - Muži 35 až 49 let Ano
n 59 jan drahokoupil Chrudim H8 - Muži 35 až 49 let Ano
n 80 jakub grygar lety H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Na pohodu 345 Jan Vacula Horní Moštěnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
NightMares 372 Jan Vysloužil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Nohec 139 Jan Kábela Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Oddil 2015 303 Lubomír Studený Ivančice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OGAR 325 Karel Švajda Vidče H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OREL Domanín 118 Rostislav Huvar Domanín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ostrava 206 Jan Mráz Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OT 2 jan Adámek Otnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pavel David 51 Pavel David Ženklava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr 331 Petr Tomášek Soběchleby H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr 281 Petr Sedlák Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Marhold 190 Petr Marhold Choceň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Mašek 157 Petr Mašek Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pinčová stáj Radoslava Pláteníka 253 Petr Polánka Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostýnští Vrchaři 343 Martin Vaclach Rusava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Porubak 236 Martin Pavlínek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Příbor 239 Tomáš Přibylka Rychvald H8 - Muži 35 až 49 let Ano
PSK Přerov - Znavené pohorky 1145 David Jordanov Soběchleby H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RADMEN 128 Radim Chytřinský Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RK PELLS Holešov 161 Radek Kovařík Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RozběhámeČesko - Raidlight 234 Bohumil Paslaský Plzeň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 38 Roman Col Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 371 Robert Vyoral Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 75 Roman Glůza Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC-Walmag 329 Zbynek Tihelka Belov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Run4Fun 247 Miroslav Píštěk Orlová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Rungo.cz 56 Vasil Dogaru Česká Lípa H8 - Muži 35 až 49 let Ano
samik 148 Pavel Kočíb Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ŠANTÁNEK 302 Marián Stres Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kroměříž 295 Radek Steiger Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kromeriz1 31 Tomáš Buksa Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
sira1975 7 Aris Andronikidis Havířov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Skáj team 367 Tomáš Vrzala Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 6 Michal Ambruz Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 312 Radek Šima Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 168 Igor Kraváček Spytihnev H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 99 Petr Horsák Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 358 Libor Sviečka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Přerov 309 Petr Ševčík Sušice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Zlín 45 Petr Beníček Zlín - Malenovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKIBI 225 Jaroslav Obermajer Hostašovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Míkovice 12 Jiří Bednářík Uherské Hradiště H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava 117 Róbert Husánik Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava 326 Pavel Tabányi Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKPJežek 20 Patrik Blazejczyk Telč H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKP Ježek Jihlava 91 Stanislav Havlíček Havlíčkův Brod H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Skříša 286 Jan Skříšovský Rychvald H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Zlín 229 Zdeněk Ondrůšek Rajnochovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šmatlok 254 Zdeněk Poloch Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šonateam 205 Roman Motl Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
špica team 97 Zdeněk Horák Dřevohostice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Strýc Valentů 346 Ondřej Valenta Podhradní Lhota H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šupi 324 Josef Šupák Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sváteční turista 114 Libor Hudec Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Syrovínksý běh 388 Marek Švec Syrovín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Táto jeď 101 Martin Hořínek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Team Honza 328 Jan Tic Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Terno Zlín 383 Lukáš Zvonek Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
tichá 127 Patrik Chýlek tichá 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
TOMÍNO 102 Jiří Měchura Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tožba Team 351 Luděk Vašíř Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci 110 Jiří Hrazdílek ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci 226 Roman Ochman Dolní Domaslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Trautenberk team 143 Roman Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ultrasta Frýdek-Místek 255 Michal Popieluch Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valach 160 Jaromír Kovařík Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valašské Hovada 243 Ladislav Petřek Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vinaři Napajedla 105 Jaroslav Hrabica Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vl001 15 Vladimír Diatka Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vlasta 133 Vlastimil Jaroň Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vostrombouch 1 Libor Abraham Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
www.masernabazen.cz 98 Radim Horenský Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
X-Air Ostrava 315 Marek Škapa Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 305 Tomáš Svoboda Všechovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zajda 377 Petr Zajíček Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zapro team 165 Vít Kožuch Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zlatýý 224 Jan Obermajer Praha 4 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zoufalci run 63 František Dvořák Liberec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ZTTK 5 Dušan Alman Babice nS H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dalibor Krbílek 169 Dalibor Krbílek Líšná H8 - Muži nad 50 let Ano
Dolní Lhota 307 Radim Šarman Dolní Lhota H8 - Muži nad 50 let Ano
FURT IDU 44 Ladislav Čekal Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Impreza 77 Václav Gottwald Křižanovice H8 - Muži nad 50 let Ano
Ježo 138 Jaroslav Jursa Havířov 1 H8 - Muži nad 50 let Ano
JoPe 135 Petr Jorníček Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
KESBUK - old 30 Vlastimil Bukovjan Otrokovice H8 - Muži nad 50 let Ano
KHB Radegast 318 Radomír Šnevajs Vsetín H8 - Muži nad 50 let Ano
LN 222 Lubomír Novosedlík Nitra H8 - Muži nad 50 let Ano
Marek Gavenda 71 Marek Gavenda Havířov H8 - Muži nad 50 let Ano
Michal Bielesz 18 Michal Bielesz Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
MKS 291 Josef Smola Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
RaCi 37 Radim Cibulka Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Rančer 209 Zbyněk Mutina Závišice H8 - Muži nad 50 let Ano
SK Oceláci Ostrava 29 Josef Bugner Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
SK Valašké království 41 Zdenek Cypra Kopřivnice H8 - Muži nad 50 let Ano
Sri Chinmoy Marathon Team 296 Asangas Steinmetz Zlín H8 - Muži nad 50 let Ano
Staša 1238 Kamil Staša Kroměřím H8 - Muži nad 50 let Ano
Sušice 250 Václav Podmolík Sušice H8 - Muži nad 50 let Ano
Tiki 310 Marek Šikula Kroměříž H8 - Muži nad 50 let Ano
TriChrti Kroměříž 11 Antonín Bařinka Kroměříž H8 - Muži nad 50 let Ano
Vepak 283 František Selucký Kyjov H8 - Muži nad 50 let Ano
Vroblíci 366 Miroslav Vrubel Veřovice H8 - Muži nad 50 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 251 Karel Podolák Orlová-Lutyně H8 - Muži nad 50 let Ano
ZdenaDOJDE 191 Zdeněk Martinák Frýdek-Místek H8 - Muži nad 50 let Ano
Zdravá výživa Vsetín 1246 Jiří Kořenek Huslenky H8 - Muži nad 50 let Ano
Aj my sme beh :) 257 Kateřina Pospíšilová Holešov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Aysen Solak 294 Aysen Solak Wroclav H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Barbora Vidlářová 355 Barbora Vidlářová Zlín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Barčátko 341 Barbora Urbanová Bzenec H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Berušnice 176 Martina Kubatková Zlín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
buchťáci 370 Lucie Vyhlídalová Olomouc H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Cricetus 1115 Michaela Minaříková Brno H8 - Ženy 20 až 34 let Ne
Eli 104 Eliška Hrabalová Krnov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
ErĎAS 200 Erika Mikulenková Frydek-Mistek H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
E.T. 2.0 199 Monika Mezírková Horní Domaslavice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Free 183 Anna Leštinská Ostrava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Jarmila Chudická 125 Jarmila Chudická Opava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Jaroslava Jurčová 137 Jaroslava Jurčová Rajnochovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Leoška 260 Leona Pruchnická Ostrava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Mandarinkyna útěku 1089 Tereza Kramplová Olomouc H8 - Ženy 20 až 34 let Ne
Moje prvni ultra 184 Martina Linhartová Olomouc H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Na pohodu 108 Hana Hrabovszká Valašské Meziříčí H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Paja 146 Pavla Klímková Hradec nad moravici H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
PSK Přerov - Znavené pohorky 1146 Pavlína Jordanová Soběchleby H8 - Ženy 20 až 34 let Ne
Rozi 202 Veronika Moravcová Letohrad H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Rožnov 230 Denisa Opletalová Rožnov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
rychlonožky 227 Pavla Omelková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SK Pacetluky 270 Eva Rudolfová Kostelec u Holešova H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SK Pacetluky 271 Lenka Rudolfová Kostelec u Holešova H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SSW 297 Natálie Stieberová Kunovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Trek šnek 264 Jana Raczová Valašské Meziříčí H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Trhala Fialky dynamitem 65 Tereza Fialová Lešná H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Tučňáci 235 Jitka Pavelkova Praha H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Velká Hlava 288 Michaela Slováčková Vsetín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Veru 100 Veronika Horutová Kopřivnice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Vilda 263 Eva Příkopová Těchonín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Vlčice 360 Zdeňka Vlčková Slavkov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
:-) 334 Hana Trnková Kocourková Praha 5 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Bla bla bla team 50 Olga Dastychová Tlumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Charm City Trail Runner 33 Monika Butz Towson H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Drnovice 1245 Šárka Votavová Drnovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Eva 332 Eva Tomášková Soběchleby H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Free 304 Lucie Surá Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
FyzioRUN 374 Věra Vystrčilová Tumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Iveta Kysová 182 Iveta Kysová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
KESBUK Večernice 353 Hana Večerková Otrokovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Letu 49 Dagmar Čožíková Letohrad H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Light Bike 348 Jana Nováčková Fryčovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
OB Holešov 280 Jana Sedláčková Holešov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Pasivity Žamberk 67 Hana Fojtíková Žamberk H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodec 387 Kateřina Pokorná Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Putohor 40 Monika Kučerová Český Těšín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
RD 52 Romana Davidová Ženklava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Šárka Zabořilová 376 Šárka Zabořilová Ostrava - Moravská H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 389 Veronika Mikulová Valašské Meziříčí H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SK Ocelaci Ostrava 242 Marcela Petrušková Klimkovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Snad zase dojdeme AE Team 390 Eva Winklerová Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Splašená gorolka 265 Jana Rajnochová Smilovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
svišť 231 Iva Pachtová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
tým KB 1250 Monika Gemelová Ostrava Koblov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Vendy Kmentová 170 Vendy Kmentová Praha 7 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Zaječí bobky 1166 Jana Dorazilová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Zapro team 166 Alexandra Kožuchová Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Želva Ninja 301 Jana Stránská Poděbrady H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Běhat nás baví 180 Martina Kurková Štěpánkovice H8 - Ženy nad 50 let Ano
Běhat nás baví 73 Jana Glabazňová Opava H8 - Ženy nad 50 let Ano
KV Klíč 344 Hana Václavíková Česká Lípa H8 - Ženy nad 50 let Ano
Netřesk 1111 Ilona Bajerová Tupesy H8 - Ženy nad 50 let Ne
Špica team 320 Renáta Šťastná vyškov H8 - Ženy nad 50 let Ano



Statistika Zaplaceno týmů Přihlášeno týmů Přihlášeno závodníků
H8 Týmy muži 40 40 80
H8 Týmy ženy 11 11 22
H8 Týmy mix 55 55 110
H8 Jednotlivci muži 302 302 302
H8 Jednotlivci ženy 59 64 64
H108 Jednotlivci muži 0 0 0
H108 Jednotlivci ženy 0 0 0
Celkem 467 472 578