Startovní listina

Kategorie:


Tým s.č. Členové Bydliště Kategorie Zaplaceno
Jsme tady!! 30 Matěj Brdíčko Přerov - Předmostí H8 - Týmy muži do 69 let Ano
66 David Fordey Přerov - Předmostí
Just Bomb 1093 Michal Solný Opava H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1094 Jakub Peršín Opava
KESBUK/KILPI 350 Jaroslav Vicher Sazovice H8 - Týmy muži do 69 let Ano
130 Vláďa Řehák Ostrava P..O
Kukurudza 1209 Ivan Melnyk Wrocław H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1210 Igor Tregub Wrocław
OCR Runners Ostrava - Cukrik 1225 Jan Kolkop Havirov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1226 Zdeněk Bobák Dobroslavice
Slečinky-Bažanti 1091 Pavel Bažant Napajedla H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1092 Michal Bažant Napajedla
Sousedi 1101 Martin Kozmik Zlin - Kudlov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1102 Vojtech Stuchlik Zlin - Kudlov
Společenstvo 1189 Ondřej Vavruška Stochov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1190 Jakub Slapnička Velká Dobrá
TR Hranice 1179 Tomáš Kudláček Bělotín H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1180 Pavel Bartošek Hranice
The Cooling Birds/ Montura Czech 1171 Michal Navrátil Valašské Meziříčí H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1172 Tomáš Štverák Zubří
Šoupálci 1175 Václav Ševčík Olomouc H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1176 Jan Ševčík Olomouc
Švih a Prásk 1201 Petr Guziur Vendryně H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1202 Martin Kalina Havířov
Brněnské běhny 1053 Jakub Kocian Popůvky H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1054 Marek Werbitzky Brno
Běžecká škola Zlín 1159 Bohuslav Komín Fryšták H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1160 Leo Pavlík Fryšták
Dunčo tým 1177 Tomáš Waldmann Řevnice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1178 Jozef Kucharzyk Praha 6
FT LAZARTEAM 1049 FRANTIŠEK VIDLÁŘ ZLÍN4 H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1050 TOMÁŠ Vaculík ZLÍN
JiStě ZíTra 1043 Zbyněk Tkadlčík Brno H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1044 Jiří Stýskalík Morkovice
KHB Kojetín 1047 Petr Křepelka Kojetín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1048 Roman Kučírek Kojetín
Kesbuk/Behej.com 1191 Mirek Píštěk Orlová H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1192 Vlastimil Bukovjan Otrokovice
Kolšováci 1083 Petr Šimek Sudkov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1084 Martin Vepřek Sudkov
Mysterium Achillis Pet Veselý Ostrava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1152 Jan Mráz Ostrava
Never Alone 1109 Jiří Pozler Tišnov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1110 Radim Škrabák Nový Jičín
OD MORAVA Holešov 1013 Jaroslav Remeš Holešov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1014 Radim Pavlík Fryšták
PEPA 1017 Pavel Surý Krásné Pole H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1018 Petr Surý Krásné Pole
Rudá hvězda Kroměříž 1037 Oldřich Jasenský Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1038 Petr Staněk Kroměříž
Rusavské běhny 1107 Adam Neumann Rusava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1108 Jiří Sláma Rusava
S-PRO 1015 Zdenek Koutny Drahanovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1016 Radek Nerad Hněvotín
Slečinky – OBSIDIAN 1183 Miroslav Kolařík Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
162 Lukáš Kozubík Pohořelice
Třanovičtí přespolní žraloci 1219 Ladislav Nekarda Havířov-Podlesí H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1220 Roman Ochman Dolní Domaslavice
Ultra Ghost 1205 Daniel Brázdil Liptál H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1206 David Lavička Zlín
Valachbajk team 1155 Tomáš Minařík Zlín-Štípa H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1156 Zdeněk Langer Kašava
Vrbiči 1059 Jan Vrba Praha H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1060 Aleš Vrba Zlín
Čahouni Miroslav Klíma Blansko H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1006 Libor Žák Velká Bíteš
APOLLO 18 1115 Josef Machů Příbor H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1116 Miroslav Duraj Nový Jičín
Chomýžští Chodci 1041 Vít Hrašna Krnov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1042 Jiří Kunyt Krnov
KRPAL 1113 Aleš Pazdziora Ostrava H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1114 Miroslav Král Ostrava
MEDVED+YETTI 1029 Zbyněk Svoboda BRNO H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1030 Jiří Linhart Havířov
NoPain NoGain 1145 Petr Nedjalkov Kopřivnice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1146 Milan Linhart Dobruška
Oldovi kámoši 1035 Marek Škapa Ostrava H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1036 Petr Miléř Zlín
kastylos 1141 jaroslav kaštyl smržice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1142 josef kaštyl smržice
ÚZP a KHS 1123 Petr Pleva Zlín H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1124 Martin Davidov Zlín
ŠANTÁNEK 1097 Ivan Stopka Horní Bečva H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1098 Richard Gazda Prostřední Bečva
ASI JO! 1169 Anna Šimíčková Veselíčko H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1170 Pavla Gromanová Hranice
Dupinky 1127 Eva Dupáková Olomouc H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1128 Zdeňka Dupáková Kroměříž
Extra ladies 1057 Barbora Cichá Dolní Lutyně H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1058 Martina Dvořáková Brno
ExVoltižačky 1033 Věra Vystrčilová Tlumačov H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1034 Pavla Staňková Pardubice
Mamky v pohybu 1087 Petra Burešová Hukvaldy H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1088 Markéta Máchová Hukvaldy
ReJa Team 1103 Renáta Jalůvková Branka u Opavy H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1104 Jana Dominiková Ostrava
SK Oceláci Ostrava M+M 1119 Markéta Stochová Ostrava 8 H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1120 Marcela Petrušková Klimkovice
TRAILkozy 1065 Martina Sedláčková Milovice H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1066 Zuzana Bittnerová Milovice
VZS Blondýny 1019 Michaela Böhmová Ostrava H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1020 Olga Stočková Ostrava
Hej Hej 1039 Věra Hejkrlíková Litomyšl H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
1040 Iva Hejkrlíková Litomyšl
špica team 1211 Renáta Šťastná Vyškov H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
1212 Jitka Stehnová Kateřinice 364
Bunnyho parťáci 1045 Ondřej Bucňák Roštění H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1046 Kateřina Mičáková Otrokovice
Dva na cestách 1217 Kateřina Štainerová Krupka H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1218 Jiří Vávra Praha 8
Foxrace 1079 Jan Kučera Trnava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1080 Eva Kučerová Lukov
GaMa team 1137 Martin Fohler Vsetín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1138 Gabriela Foltýnová Uherské Hradiště
Kamzíci 1197 Kamila Šubová Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1198 Jan Šprla Staré Město
Lišáci z pod Radhošťa 1121 Aleš Mizera Rožnov pod Radhoštěm H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1122 Iveta Mizerová Rožnov pod Radhoštěm
Midlifiči 1063 Adriana Šimůnková Holešov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1064 Martin Šimůnek Holešov
Panda 1011 Tomáš Valentík Nový Jičín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1012 Tereza Valentíková Nový Jičín
PopKoj 1105 Ladislav Vysloužil Kojetín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1106 Kamila Krejsová Kojetín
Růžovky 1187 Veronika Mlčáková Hulín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1188 Lukáš Adamík Hulín
Smells like team spirit 1157 Vojtěch Prokop Písek H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1158 Karolína Anna Kárníková Pisek
Unicornis 1077 Ondřej Rýž Chvalíkovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1078 Veronika Rýžová Chvalíkovice
Vlčí smečka 1185 Petr Jurča Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1186 Martina Lédlová Hlinsko
Volná noha 1195 Zdeněk Blažek Vsetín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1196 Veronika Camprová Praha 4
ČAJ_ŠIL 1051 Anna Čajková Ostrava-Poruba H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1052 Filip Šilar Ostrava-Poruba
Black Bett 1129 Marcela Feješová Karviná H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1130 Radek Krnáč Karviná
KILPI RACING TEAM 1203 Monika Gemelová Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1204 Tomáš Přibylka Rychvald
Ka-Pa tým 1125 Kateřina Dědáková ZLín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1126 Pavel Balzar Ostrava
Khulový blesk 1009 Peter Bajs Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1010 Sylva Bajsová Ostrava
Kocouři 1139 Renata Mourečková Velké Popovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1140 Alexander Moureček Velké Popovice
LPGeko.cz 1055 Denisa Těluškin Hrabyně H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1056 David Těluškin Ostrava
Mamča 1099 Přemysl Šálek Újezd H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1100 Pavlína Rohanová Újezdp.Loučka
PSK Přerov - Marťani z Chomýže 1069 Martin Zavadil Chomýž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1070 Martina Lehká Chomýž
Pivníci 1135 Pavel Matyščák Rožnov pod Radhoštěm H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1136 Zuzana Krajčiová Rožnov pod Radhoštěm
Přerováci 1163 Roman Král Přerov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1164 Marcela Králová Přerov
Rumaři 1215 Nikola Karolína Rožanská Krnov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1216 Martin Balcar Opava
STRYK team 1095 Lenka Stryková Polanka nad Odrou H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1096 Pavel Stryk Polanka nad Odrou
TF RUN 1167 Petr Veselý Šestajovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1168 Denisa Dvořáková Šestajovice
TianDeFM 77 Miluše Gombalová Český Těšín-Mosty H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
319 Filip Faron Havířov
Vincátka 1071 Jan Vinzens České Budějovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1072 Pavla Vinzensová České Budějovice
saquapoute 1025 Martina Moravcová Zlín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1026 Pavel Zwicker Hřivínův Újezd
ŠK Bradlan Brezová 1073 Martin Plačko Brezová pod Bradlom H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1074 Gabriela Plačková Brezová pod Bradlom
Hermann 1161 Milos Hermann Kunovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1162 Martina Hermann Kunovice
Avadu NVPP 1001 Helena Czeczotková Jablunkov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1002 Pavel Urbaczka Třinec
Bobři 1021 Ivan Barbořík Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1022 Jitka Ŕezníčková Zlín
LBE Mix 1173 Pavla Vildmonová Beroun H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1174 Luboš Prošek Vráž
Nakopec a skopec 1111 Vladimír Mařák Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1112 Kateřina Mařáková Ostrava
No a co 1085 Josef Ščerba Lučina H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1086 Věra Ščerbová Lučina
Oceláci Ostrava 1007 Radovan Raduz Rudický Moravská Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1008 Barbora Fišerová Moravská Ostrava
Rampelníci 1023 Libuše Konečná Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1024 Michal Konečný Zlín
Splašení goroli 1149 Jana Rajnochová Smilovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1150 Edvard Rajnoch Smilovice
Tesaříci vytrvalí 1131 Marta Tesařová Mikolajice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1132 Pavel Tesař Mikolajice
To jsme chtěli 1165 Vlaďka Revendová Ostrava - Poruba H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1166 Jarek Olejník Ostrava - Poruba
TyVoGo 1081 Jiří Gottvald Terešov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1082 Šárka Votavová Drnovice
NVPP Team 104 Dalimil Hota Třinec H8 - Muži do 34 let Ano
#HatersBrno 200 Karel Marek Brno H8 - Muži do 34 let Ano
#hostynky 221 Ondřej Müller Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži do 34 let Ano
Ac milan 206 Dominik Matuška Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
Beskydští nomádi 243 Tomáš Peter Pražmo H8 - Muži do 34 let Ano
Bezvabeh 242 Rostislav Pěsničák Vsetín H8 - Muži do 34 let Ano
Blonďatá želva 60 Jan Duškevič Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Buchťáci 1089 Michal Vyhlídal Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
Běhej na krev 139 David Kaša Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Běžecký klub České spořitelny 47 Tomáš Černý Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Centroprojekt 58 Martin Drotár Michalovce H8 - Muži do 34 let Ano
Chodící Zlo 374 Marek Žeravík Pardubice H8 - Muži do 34 let Ano
Chomyzak 344 Petr Vaněk Krnov H8 - Muži do 34 let Ano
Columbia Montrail 5 Vít Otevřel Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
Fichr 116 Filip Chromec Podhradní Lhota H8 - Muži do 34 let Ano
Frydečák 343 Jan Valušek Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
Gooniš 80 Ondřej Guniš Ludgeřovice H8 - Muži do 34 let Ano
Haky team 89 Martin Hausknecht Držovice H8 - Muži do 34 let Ano
Hanáci na kopci 88 Martin Handl Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
Hašloun 1133 Jakub Loun Přerov H8 - Muži do 34 let Ano
Honza 49 Jan Češka Letovice H8 - Muži do 34 let Ano
JT 329 Jiří Tobolík Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Junior 81 Lukáš Hájek Podhradní Lhota H8 - Muži do 34 let Ano
JuraZub 163 Jiří Kozubík Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
74 Michal Gembík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
KESBUK 20 Matěj Beníček Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
KOPR 123 Tomáš Jakubec Kopřivnice H8 - Muži do 34 let Ano
Král 166 Jakub Král Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Kvasice 265 Filip Reiskup Kvasice H8 - Muži do 34 let Ano
Kyba 228 Zdeněk Novotný Kroměřáž H8 - Muži do 34 let Ano
LudekLudek 222 Ludek Munzar Trutnov H8 - Muži do 34 let Ano
Lumík 186 Radek Lamoš Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Lužná 41 Ondřej Cepek Vsetín H8 - Muži do 34 let Ano
M.T.D.E 217 Tomáš Misař Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
MOBJ 259 Marek Pytlík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
MSB 142 Jaroslav Klapka Havlíčkův Brod H8 - Muži do 34 let Ano
Macca 194 Ondřej Macíček Radotín H8 - Muži do 34 let Ano
Malý mořský drak 290 Ladislav Čech Ostrava 29 H8 - Muži do 34 let Ano
Mattoni Freerun Zlín 371 Michal Zubík Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Mašek foto 203 Michal Mašek Světlá nad Sázavou H8 - Muži do 34 let Ano
Michal 303 Michal Šafránek Kojetín H8 - Muži do 34 let Ano
MichalecTeam 209 Ondřej Michalec Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
Milan Svoboda 302 Milan Svoboda Praha 5 H8 - Muži do 34 let Ano
Mira 366 Miroslav Zbranek Vizovice H8 - Muži do 34 let Ano
Mlok 1028 Antonín Rakovský Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Montane 1222 Matěj Urbaczka Bocanovice H8 - Muži do 34 let Ne
Mravenec od Baby Jagy 63 Aleš Fajkus Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Mrlínek 196 Josef Machačík Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži do 34 let Ano
NightMares 70 Jaroslav Fuksa Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
OB Vizovice 387 Roman Měrka Vizovice H8 - Muži do 34 let Ne
OK Slavia Hradec Králové 266 Petr Remeš Deštné v Orlických horách H8 - Muži do 34 let Ano
On 151 Ondřej Kopa Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Ondřej Dvorský 61 Ondřej Dvorský Zabreh H8 - Muži do 34 let Ano
Opičák 76 Martin Daněk Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
PIŠKOT z HOR 114 Jakub Chmelař Bílý Újezd H8 - Muži do 34 let Ano
PLRC 313 Martin Škapa Brno H8 - Muži do 34 let Ano
POW POW team 156 Lukáš Mužík Hranice H8 - Muži do 34 let Ano
Pali 218 Pavol Moravík Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Pasivity Žamberk 268 Tomáš Růžička Žamberk H8 - Muži do 34 let Ano
Petr Vojvodík 353 Petr Vojvodík Březová H8 - Muži do 34 let Ano
Praha 10 240 Ondřej Pátek Praha 10 H8 - Muži do 34 let Ano
Prajzák na horách 36 Jiří Bunček Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Putohor 177 Vojtěch Kučera Český Těšín H8 - Muži do 34 let Ano
Radek Zich 368 Radek ZICH Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
RagnaROCK 307 Jakub Šenkeřík Brumov-Bylnice H8 - Muži do 34 let Ano
Rebelbean 122 Jakub Jaitner Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Rohálov 127 Jakub Janda Prusinovice H8 - Muži do 34 let Ano
Romiš 12 Roman Adámek Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
Rychlé škvarky 297 Michal Stolář Valašské Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
Ráďa 90 Radek Plesník Hustopeče nad Bečvou H8 - Muži do 34 let Ano
SK PACETLUKY 153 Jaroslav Kopřiva Pacetluky H8 - Muži do 34 let Ano
SKÁJ team 310 Milan Šima Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Sanasport Runners Brno 134 Přemysl Kachlík Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Smekoš 282 Karel Smékal Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
Splašený kovář 386 Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži do 34 let Ano
Sport pro Krnov.cz 373 Jiří Žaloudík Krnov H8 - Muži do 34 let Ano
Standa 167 Stanislav Kraus Hranice H8 - Muži do 34 let Ano
TD 55 Tomáš Dočkal Chropyně H8 - Muži do 34 let Ano
TOM-KČT Kralupy nad Vlt. 149 Jan Koldinský Kralupy nad Vlt. H8 - Muži do 34 let Ano
TOMA 201 Tomáš Martinek Kunčice pod Ondřejníkem H8 - Muži do 34 let Ano
Tommy 35 Tomáš Bula Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Trojan 348 Radek Trojan Prostějov H8 - Muži do 34 let Ano
Ve znamení Merkura 56 Martin Dočkal Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
VelMEZplazi 175 Petr Kříbala Velké Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
Veselá hučka 1181 Martin Lacina Vidče H8 - Muži do 34 let Ano
Vlčí Důl 8 Karel Axmann Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
X-TRAIL RchloHrad 390 Milan Zavadil Šišma H8 - Muži do 34 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 197 Mira Maleňák Rajnochovice H8 - Muži do 34 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 2 Ondřej Tabarka Rymice H8 - Muži do 34 let Ano
YESteam 51 Tomáš Daněk Jeseník H8 - Muži do 34 let Ano
ZVO 354 Zdeněk Votava Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
ZaH team 72 Zdeněk Galda Vsetín H8 - Muži do 34 let Ano
Zatažená ručka 105 Adam Hrabovský Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Zembag 29 Matěj Božik Praha H8 - Muži do 34 let Ano
Zkrachovalý somálec 324 Martin Kahánek Ženklava H8 - Muži do 34 let Ano
bořek 250 Dominik Podola Křtomil H8 - Muži do 34 let Ano
kub bar 18 Jakub Bareš Střítež nad Bečvou H8 - Muži do 34 let Ano
Šafi 304 Tomáš Šafránek Horní Moštěnice H8 - Muži do 34 let Ano
Šavlozubá činčila 152 Milan Kopp Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Šedý vlk 325 Michal Tesárek Uherské Hradiště H8 - Muži do 34 let Ano
Šelma 271 Martin Ryšavý Boršice H8 - Muži do 34 let Ano
Špína 376 Lukáš Bača Trojanovice H8 - Muži do 34 let Ano
A jsi normální? 193 Jiří Brázdil Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ALIS Team 107 Aleš Hranický Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Adam M/1 214 Adam Milko Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Andrej Chardikov 212 Andrej Chardikov Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BOBR Team 226 Martin Novák Hradčany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BPR 320 Jiří Štos Ostřešany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bla bla bla team 198 Zdeněk Mancl Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Blueyellow Boy 227 Marek Novák Hrabyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bohemie Nvý Bor 278 Ondřej Sláma Zákupy H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bota.jr 285 Kamil Sobotka Bílovec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Buba 316 Ivan Štěpán Jihlava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běh pro radost 299 Přemysl Stuchlík Štěpánkovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhat nás baví 32 Tomáš Břečka OPava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové 249 Ondřej Podivínský Jívová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové 17 Václav Baláček Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Břííídil 199 Tomáš Mareček Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CO Spartak Hluk 100 Tomáš Horák Dolní Němčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CRW 110 Petr Hudeček Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Caramba! Team 128 Roman Janeček Březová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Caramba! Team 124 Tomáš Jalůvka Branka u Opavy H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Chlastana Chotěbuz 37 Tomáš Buzek Chotěbuz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Columbus Slečinky Napajedla 99 Michal Holub Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dan8 28 Daniel Böse Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Divočák 292 Milan Staněk Rajnochovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dojdu 260 Radek Kotěšovec Jarcová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dossily Boy 356 Zdeněk Vrbas Hať H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ech 171 Tomáš Krchňák Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
FYS Dogs 224 Luděk Nejedlý Fryšták H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Faust 202 Pavel Martinek Praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fifejdy 270 Pavel Rychtecký Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
FreeRun Zlín 317 Ondřej Štěpáník Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fík 233 Cyril Nevělík Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HS Javorový 267 Michal Rusniok Třinec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hames 85 Petr Hamerka ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hanačka Team 38 Jiří Cabák Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Heroes 208 Petr Mičulka Fryčovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hobby Runners Vratimov 126 Martin Janalík Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Holešovští saunaři 1154 Martin Stěnička Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hulín 190 Filip Lochmann Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Idu 300 Martin Sváček Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JZ 365 Josef Zbořil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Herčík 94 Jan Herčík Trutnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Třasák 336 Jan Třasák Praha 21 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Vraj 355 Jan Vraj Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Je to ta Zeď! 287 Jiří Sosnovec Ostrava-Radvanice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jiřík 207 Jiří Měchura Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JuTich 327 Jiří Tichánek Lipník nad Bečvou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
269 Lubomír Rýc Kokory H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KESBUK 146 František Klofáč Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KESBUK PETR 178 Petr Kučera Otrokovicer H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KM 275 Petr Sedlák Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kamikaze 131 Petr Jiskra Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Keny 154 Tomáš Kopřiva Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kobra 229 Jan Obermajer Praha 10 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kroměříž 219 Jiří Morev Kromeriz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Krumpy 174 Pavel Krumpholz Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ladermon 155 Pavel Koranda Velká Bystřice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
LiPo jede 256 Libor Potyš Dolní Lutyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lubavt 375 Lubomír Židlík Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lukin 367 Lukáš Zimmermann Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Luďa trekař 261 Luděk Rakušan Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MB 377 Martin Bak Hejnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MISUMI 91 Ondřej Havlík Frenštát p. R. H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov 346 Michal Večerka Myslejovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov/Mattoni FreeRun Zlín 23 Jan Bezslezina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Seitl Ostrava 57 Ondřej Dominik Ostrava Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MY 1193 Martin Pavlinek Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Markus 244 Marek Novotný Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martin Hulva 112 Martin Hulva Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun 1075 Michal Pelíšek Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín 264 Libor Reich Zlín 5 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Maty 148 Pavel Kočíb Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Meresjev 137 Jan Kaňka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miglanc 98 Radim Holeňa Hodslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miro 115 Miroslav Chodúr Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mistr Wombat 1199 Miroslav Potěšil Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mr. Snail 315 Marek Šťastný Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Na prochazce 364 Petr Zapletal Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
NightMares 360 Jan Vysloužil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ole 345 Tomáš Vaněk Krnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pava 352 Pavel Viščor Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pavel Červenka 48 Pavel Červenka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
PavelKo 160 Pavel Kovařík Rychnov nad Kněžnou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr 330 Petr Tomášek Soběchleby H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Janál team 125 Petr Janál Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Zajíc 362 Petr Zajíc Frýdlant nad Ostravicí, H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostynští Vrchaři 340 Martin Vaclach Rusava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostýnští vrchaři 204 Petr Maťa Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pomalé šípy 291 Jan Stacha Kopřivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Popoběhnu 293 Daniel Staněk Doubravice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Prajzska ambasada 84 Jan Halfar Bělá H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pupek racing 64 Erik Fiala Podhradní Lhota H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Předmostí 101 Čestmír Horák Přerov - Předmostí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodci 235 Petr Otruba Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RADMEN 118 Radim CHYTŘINSKÝ Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RAWIO 272 Radomír Viej Frýdlant nad Ostravicí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RH Piving 276 Radovan Pasek Ostrava 25 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RM Team 195 Roman Macík Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 359 Robert Vyoral Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 75 Roman Glůza Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 43 Roman Col Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Rebelbean 247 Tomáš Petříček Dolní Dubňany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Romčák 1153 Roman Kolařík Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RozběhámeČesko 239 Bohumil Paslavský Plzeň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RunGo.cz 238 Tomáš Parma Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
S větrem v zádech 26 Karel Bílek Žďár u Protivína H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SALOMON/SUUNTO 378 Jiří Petr Kovalovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kromeriz 294 Radek Steiger Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kromeriz 2 34 Tomáš Buksa Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SIKY Team 210 Martin Mikeš Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Přerov 308 Petr Ševčík Sušice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Zlín 21 Petr Beníček Zlín-Malenovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Míkovice 19 Jiří Bednářík Uh.Hradiště H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava 323 Pavel Tabányi Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava 225 Michal Nosek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKIBI 230 Jaroslav Obermajer Hostašovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ Team 168 Igor Kraváček Spytihněv H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ Team 301 Libor Sviečka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ Team Jiskra 1223 Pavel Beznoska Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 141 Stanislav Kel Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 311 Radek Šima Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 357 Tomáš Vrzala Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 10 Petr Horsák Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 14 Michal Ambruz Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team Jiskra 1224 Michal Petřík Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SPORTIQUE 144 Ondřej Klímek Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SRTG Holešovský region 213 Marek Hošťálek Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
STS Chvojkovice Brod 22 Mirek Berger koprivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SZ Tábor 253 Jindřich Pokorný Tábor H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Salomon Suunto 379 Marek Navrátil Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Scottu 68 Scott Frisby Praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sira1975 15 Aris Andronikidis Havířov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Slečinky Napajedla 1143 David Kovář Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sláťa 279 Martin Slatinský Chomýž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Splašeni Gorilí Trinec 372 Filip Žajdlík Třinec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sport Hlubina 185 Petr Lettovský Ostrava - Výškovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sváteční turista 109 Libor Hudec Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Synové od Zvona 263 Pavel Raška Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Syrovínský běh 9 Marek Švec Syrovín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
TJ Liga 100 Olomouc 388 Jan Lachnit Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Thomas 78 Tomáš Málek Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Titan Tri Life 380 Roman Odstrčilík Přílepy H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tišnov 309 David Ševčík Tišnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tom 237 Tomáš Pala Slavkov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ultramaratonec.cz 4 Ondřej Velička Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
VALGIRT 176 Milan Kříž Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valašské hovada 246 Ladislav Petřek Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valko 342 Radim Valko Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vesi Team 349 Martin Veselý Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vlčí důl 6 Václav Král Staré Město H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vyležená forma 179 Jiří Kučera Čelákovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Wise Man 322 Andrew Fuchs Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 1 Tomáš Svoboda Všechovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zajda 363 Petr Zajíček Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zapro team 164 Vít Kožuch Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zbíral team 1118 Robert Zbíral Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Zoufalci 87 Tomáš Hanč Hlásná Třebaň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zoufalci 62 Radek Musil Znojmo H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zvíře 96 Martin Hirčko Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
aleš 181 aleš kuchynka Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ama 1062 Stanislav Kytlica Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
bezci.info 381 Libor SKOUPY Slavicin H8 - Muži 35 až 49 let Ano
broda wojciech 31 wojciech broda kraków H8 - Muži 35 až 49 let Ano
bžídil 95 Jiří Herman Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
dhp rc 382 stanislav dvorak praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jh 82 Jakub Hájek Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
masernabazen.cz 103 Radim Horenský Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
meka 102 Zdeněk Horák Dřevohostice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
meka 369 Robert Zmeškal Křtomil H8 - Muži 35 až 49 let Ano
oldpunx 69 Dalibor Fukala Praha 5 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ČAHOUN 1005 Miroslav Klíma Blansko H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Čapo 45 Martin Čaprda Slaný H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Černé Plíce 7 117 Radek Celer Ostrava-Zábřeh H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šlapeto 358 Robert Vybíral Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šmatlok 254 Zdeněk Poloch Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šonateam 220 Roman Motl Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šupi 321 Josef Šupák Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Beskydy Runners 140 Martin Kavan Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
Bill 25 Lukáš Bil Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Botanka Running 312 Martin ŠIMUNEK Modřice H8 - Muži nad 50 let Ano
Do tmy? 42 Radim Cibulka Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Dolní Lhota 305 Radim Šarman Dolní Lhota H8 - Muži nad 50 let Ano
EPO Machinery 281 Vladimír Slovák Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
FURT IDU 46 Ladislav Čekal Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Gemini Přerov 169 Dalibor Krbílek Líšná H8 - Muži nad 50 let Ano
Goro 1144 Radoslav Bartoš Kostelec na Hané H8 - Muži nad 50 let Ano
HejaHejTrail.cz 92 Antonín Hejkrlík Litomyšl H8 - Muži nad 50 let Ano
Hofman 97 František Hofman Býšť H8 - Muži nad 50 let Ano
Hostýnska expedice 2018 1207 Zdenek Janovský Strani H8 - Muži nad 50 let Ano
JoPe 132 Petr Jorníček Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
KHB Radegast 108 Radomír Šnevajs Vsetín H8 - Muži nad 50 let Ano
Kořen team 1228 jiří Kořenek Huslenky H8 - Muži nad 50 let Ano
Matouš Hujíček 111 Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži nad 50 let Ano
Na pohodu 341 Jan Vacula Horní Moštěnice H8 - Muži nad 50 let Ano
Oddíl 2015 298 Lubomír Studený Ivančice H8 - Muži nad 50 let Ano
Pavlík team 1227 Antonín Pavlík Beňov H8 - Muži nad 50 let Ano
Přes kopečky 44 Igor Čala Český Těšín H8 - Muži nad 50 let Ano
Půlnoční jezdec 136 Roman Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži nad 50 let Ano
Roman 289 Roman Spurný Olomouc 9 H8 - Muži nad 50 let Ano
Run4Fun 248 Miroslav Píštěk Orlová Lutyně H8 - Muži nad 50 let Ano
SK Oceláci Ostrava JOKI 33 Josef Bugner Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Sri Chinmoy Marathon Team 295 Asangas Steinmetz Zlín H8 - Muži nad 50 let Ano
Vl001 113 Vladimír Diatka Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
ZTTK 13 Dušan Alman Babice nad Svitavou H8 - Muži nad 50 let Ano
Zdravé Hranice 172 Petr Kroča Hranice H8 - Muži nad 50 let Ano
tj Olympia Zlín 39 Dušan Cencinger Zlín H8 - Muži nad 50 let Ano
Štěpánov 232 Libor Ondráček Olomouc H8 - Muži nad 50 let Ano
#NaDyzajn 347 Zuzana Večerková Kroměříž H8 - Ženy do 34 let Ano
BUGI MARSCH! 0-1 1148 Kateřina Bugnerová Ostrava 29 H8 - Ženy do 34 let Ano
Cricetus 1027 Michaela Minaříková Brno H8 - Ženy do 34 let Ano
Druhá 1/2 Horalky 318 Lenka Štěpánová Ostrava H8 - Ženy do 34 let Ano
Flying runners 129 Adéla Jemelíková Hranice H8 - Ženy do 34 let Ano
Hulín 191 Petra Lochmannová Hulín H8 - Ženy do 34 let Ano
Klíček 143 Lenka klíčová Holešov H8 - Ženy do 34 let Ano
Lasbuk Girls 1213 Lenka Štěrbová Frýdek-Místek H8 - Ženy do 34 let Ne
Leoška Ruměnka 258 Leona Pruchnická Ostrava H8 - Ženy do 34 let Ano
Lucka 159 Lucie Koutská Olomouc 9 H8 - Ženy do 34 let Ano
Lysohoři/Rumasport 328 Weru Tkáčová Ostravice H8 - Ženy do 34 let Ano
Meka 370 Adéla Zmeškalová Křtomil H8 - Ženy do 34 let Ano
Michaela Jaciskova 120 Michaela Jačisková Brno H8 - Ženy do 34 let Ano
Mona 157 Monika Košťáková Kopidlno H8 - Ženy do 34 let Ano
Mrlínek 211 Lenka Mikešková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy do 34 let Ano
PIM 83 Jana Hájková Praha 8 H8 - Ženy do 34 let Ano
Paja 145 Pavla Klímková Hradec nad moravici H8 - Ženy do 34 let Ano
Peťka OL 119 Petra Indrová Olomouc H8 - Ženy do 34 let Ano
Podhostýnský lenochod 255 Kateřina Pospíšilová Holešov H8 - Ženy do 34 let Ano
Rajnoška 133 Jaroslava Jurčová Rajnochovice H8 - Ženy do 34 let Ano
Romča 1067 Romana Tykvartová Pardubice H8 - Ženy do 34 let Ne
SK Březnice ženy 288 Veronika Vavrušová Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
SSW 296 Natálie Stieberová Kunovice H8 - Ženy do 34 let Ano
Samsi 274 Hana Samsonková Břest H8 - Ženy do 34 let Ano
Slečinky Napajedla 1184 Alžběta Peštuková Prostějov H8 - Ženy do 34 let Ano
Smoca 283 Petra Smočková Bělá pod Pradědem H8 - Ženy do 34 let Ano
Střelená blbě trefená 234 Denisa Opletalová Rožnov pod Radhoštěm H8 - Ženy do 34 let Ano
TOM KČT Kralupy 257 Zuzana Procházková Kralupy nad Vltavou H8 - Ženy do 34 let Ano
Tučňákov 241 Jitka Pavelková České Budějovice H8 - Ženy do 34 let Ano
Velká Hlava 280 Michaela Slováčková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
Zuzka 106 Zuzana Weissová valašské Meziříčí H8 - Ženy do 34 let Ano
Zuzka 86 Radka Hanáková Praha 9 H8 - Ženy do 34 let Ano
bezci.info 384 Vendula SKOUPA Slavicin H8 - Ženy do 34 let Ano
rychlonožka 231 Pavla Omelková Bystřice p.H. H8 - Ženy do 34 let Ano
Černé Plíce 314 Martina Šmiřáková Brušperk H8 - Ženy do 34 let Ano
1/2 horalky 187 Jana Lauterbachová Polanka nad Odrou H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Báječné ženy v běhy 338 Jaroslava Uherková Trutnov 3 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Divozenka 262 Kamila Ramešová Praha 9 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Ekokuny 147 Václava Kmentová Praha 7 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Eva 331 Eva Tomášková Soběchleby H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Hrobařka 351 Lenka Vilímcová Olomouc 9 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
ITM 173 Iva Kroužilová Poděbrady H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Jana 40 Jana Cenková Otrokovice-Kvítkovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Jen hvězda 158 Hana Kotková Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Juanita 50 Jana Čížková Praha 4 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Kacenda 138 Katerina Kaszper Praha 2 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Katarína 245 Katarína Petrová Kovalovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Lenka 389 Lenka Šajtarová Studénka H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Lenosauři 188 Kristýna Lenomarová Zašová H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Lorelai 67 Lucia Friedlaenderová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Mia Jellyfish 1200 Alice Vítková Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Momoichi 215 Denisa Minarikova Praha Chodov H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
No Time To Lose 333 Lenka Trawinská Ostrava 10 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Pasivity Žamberk 65 Hana Fojtíková Žamberk H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Putohor 180 Monika Kučerová Český Těšín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodci 161 Soňa Kozová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodec 252 Kateřina Pokorná Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Runsport team 335 Hana Trnková Kocourková Praha Zbraslav H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SARS 170 Barbora Krejčová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Snad zase dojdu 361 Eva Winklerová Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Sports Development 27 Olga Blaťáková Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Tlumačov 52 Olga Dastychová Tlumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Turtle 205 Alena Maťová Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Uvidíme 93 Monika Henyšová Praha - Krč H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Zapro team 165 Alexandra Kožuchová Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
ama 1061 markéta kytlicová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
km 79 Miroslava Grégrová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
BUGI MARSCH! 1-0 1147 Iva Bugnerová Ostrava 29 H8 - Ženy nad 50 let Ano
Běhat nás baví 182 Martina Kurková Štěpánkovice H8 - Ženy nad 50 let Ano
Plnou parou 16 Ilona Bajerová Tupesy H8 - Ženy nad 50 let Ano
iThinkBeer 7 Jana Glabazňová Opava H8 - Ženy nad 50 let Ano



Statistika Zaplaceno týmů Přihlášeno týmů Přihlášeno závodníků
H8 Týmy muži 42 42 84
H8 Týmy ženy 11 11 22
H8 Týmy mix 44 44 88
H8 Jednotlivci muži 305 309 309
H8 Jednotlivci ženy 68 71 71
H8 Týmy muži 0 0 0
H8 Týmy ženy 0 0 0
H108 Týmy muži 0 0 0
H108 Týmy ženy 0 0 0
Celkem 470 477 574