Výsledková listina

Závod:
     
Kategorie:
      Zpět

# Tým s.č. Členové Výsledek Účastnický list
Mezičasy
Lázy, Okraj Rajn., Sochová Chvalčov, Lesnická škola Ráztoka, u mostu Troják, Ski areál Tesák, Kamenná ch. Kelčský Javorník Cíl
1 Beskydské šavle - Baška
(Muži do 34 let)
257 Jakub Uherek 6:23:49 Certifikát 3:41:06 5:21:45 5:53:06 6:23:49
2 www.ultramaratonec.cz
(Muži 35 až 49 let)
2 Ondřej Velička 6:38:09 Certifikát 3:52:35 5:35:08 6:05:59 6:38:09
3 Syrovínský běh
(Muži 35 až 49 let)
10 Marek Švec 6:39:01 Certifikát 1:20:26 3:50:48 5:00:43 5:35:13 6:07:25 6:39:01
4 AK Drnovice
(Muži do 34 let)
4 Petr Hének 6:42:36 Certifikát 3:41:00 4:52:42 5:35:50 6:08:33 6:42:36
5 Columbia Montrail
(Muži do 34 let)
3 Vit Otevrel 6:55:15 Certifikát 3:55:06 5:15:09 5:49:10 6:22:05 6:55:15
6 Slovak Ultra Trail Team
(Muži 35 až 49 let)
1002 Martin Plačko 6:57:04 Certifikát 2:40:08 4:01:50 5:16:57 5:53:38 6:27:24 6:57:04
7 Ostravský Zábřeh
(Muži do 34 let)
65 Lukáš Jelšík 6:59:35 Certifikát 1:20:30 4:01:47 5:14:46 5:52:42 6:26:15 6:59:35
8 Vlčí Důl
(Muži 35 až 49 let)
6 Karel Axmann 7:08:51 Certifikát 3:53:11 5:11:05 5:53:24 6:31:56 7:08:51
9 fklidu
(Muži 35 až 49 let)
271 Pavel Straka 7:20:03 Certifikát 2:42:19 4:08:52 5:26:28 6:08:02 6:44:58 7:20:03
10 Tomino
(Muži 35 až 49 let)
251 Martin Macíček 7:20:43 Certifikát 2:40:04 4:03:09 6:07:20 6:43:03 7:20:43
11 FRA & Ondris
(Týmy muži do 69 let)
344 František Gregor 7:30:34 Certifikát 2:44:08 4:09:32 5:30:24 6:12:15 6:51:58 7:30:34
18 Ondřej Buba Certifikát 2:44:12 4:09:30 5:30:27 6:11:43 6:51:52 7:30:33
12 Beskydske šavle
(Muži 35 až 49 let)
167 Petr Žákovský 7:34:29 Certifikát 1:14:08 2:29:32 4:13:40 6:17:12 6:54:44 7:34:29
13 U-136 Team
(Muži do 34 let)
1015 Vojtěch Žeravík 7:44:54 Certifikát 1:25:44 2:51:07 4:23:40 5:41:35 6:19:05 6:58:23 7:44:54
14 X-TRAIL RychloHrad
(Týmy mix do 69 let)
1004 Ondra Tabarka 7:45:30 Certifikát 1:24:57 2:44:05 4:14:48 5:38:40 6:19:48 7:02:07 7:45:27
1003 Petra Ševčíková Certifikát 1:24:58 2:44:01 4:14:47 5:38:37 6:19:46 7:02:10 7:45:30
15 KESBUK
(Muži do 34 let)
40 Matěj Beníček 7:49:58 Certifikát 1:25:08 2:48:52 4:33:20 5:56:13 6:35:38 7:13:39 7:49:58
16 Salomon/Suunto/Šavle - X-Trail Orlová
(Týmy mix 70 až 89 let)
382 Elen Šimonová 7:50:38 Certifikát 1:01:42 1:32:08 2:59:43 4:28:49 5:49:49 6:31:12 7:11:57 7:50:36
364 Stanislav Najvert Certifikát 1:01:39 1:31:51 2:59:46 4:28:50 5:49:52 6:31:15 7:11:54 7:50:38
17 Splašená fazole
(Ženy do 34 let)
368 Barbora Cichá 7:50:46 Certifikát 1:01:16 1:31:03 2:59:41 4:29:30 5:49:12 6:31:33 7:11:38 7:50:46
18 KESBUK - SLEČINKY
(Týmy muži 70 až 89 let)
1039 Miroslav Kolařík 7:57:17 Certifikát 2:52:17 4:26:42 5:50:57 6:36:02 7:18:53 7:57:15
1040 Josef Hubáček Certifikát 2:52:15 4:26:39 5:50:58 6:36:06 7:18:55 7:57:17
19 Borci zdar!
(Muži 35 až 49 let)
123 Zbyněk Tkadlčík 8:04:31 Certifikát 2:45:47 4:21:24 5:48:08 6:33:38 7:19:45 8:04:31
20 XiXao
(Muži 35 až 49 let)
387 Peter Mikulenka 8:04:44 Certifikát 2:42:29 4:14:12 6:34:02 7:19:49 8:04:44
21 Caramba! Team
(Muži 35 až 49 let)
129 Roman Janeček 8:05:36 Certifikát 2:50:26 4:36:39 6:00:54 6:46:28 7:28:09 8:05:36
22 OBSIDIAN
(Muži 35 až 49 let)
191 Lukas Kozubik 8:08:32 Certifikát 1:01:37 1:30:52 3:02:46 4:38:48 6:03:49 6:46:31 7:27:30 8:08:32
23 Brenci TRI&ULTRA
(Muži 35 až 49 let)
133 Jan Brenk 8:10:25 Certifikát 1:02:01 1:30:44 3:02:23 4:38:46 6:05:29 6:53:28 8:10:25
24 Kesbuk/Behej.com
(Týmy muži 70 až 89 let)
1006 Mirek Píštěk 8:12:53 Certifikát 2:51:49 4:29:47 6:01:17 6:44:25 7:28:50 8:12:53
1005 Vlastimil Bukovjan Certifikát 2:51:34 4:29:15 5:59:03 6:44:28 7:28:25 8:12:52
25 Lubavt
(Muži nad 50 let)
305 Lubomír Židlík 8:17:40 Certifikát 2:37:16 4:19:46 5:53:16 6:38:00 7:31:49 8:17:40
26 ANC Running Team
(Muži do 34 let)
13 Jan Sedláček 8:18:01 Certifikát 2:46:46 4:22:21 5:58:30 6:48:57 8:18:01
27 X-TRAIL RychloHrad
(Muži 35 až 49 let)
1 Tomáš Svoboda 8:22:22 Certifikát 4:29:21 6:09:31 7:00:18 7:45:22 8:22:22
28 Ijak behak
(Muži 35 až 49 let)
155 Igor Toman 8:23:14 Certifikát 2:55:56 4:47:12 6:15:19 7:01:42 7:45:11 8:23:14
29 Potkali se v Zapomenutých horách
(Týmy mix do 69 let)
1133 Tomáš Šafránek 8:25:10 Certifikát 1:02:30 1:31:54 3:02:40 4:44:27 6:15:13 7:02:07 7:43:46 8:25:10
1134 Alena Hénková Certifikát 1:02:35 1:31:53 3:02:42 4:44:29 6:15:17 7:02:10 7:43:40 8:25:10
30 Panda
(Muži do 34 let)
68 Tomáš Valentík 8:27:29 Certifikát 1:25:58 2:50:45 4:28:28 6:02:15 6:49:58 7:39:09 8:27:29
31 RUBIC
(Muži 35 až 49 let)
208 Roman Glůza 8:29:54 Certifikát 1:04:32 1:33:15 3:01:32 4:44:18 6:15:21 7:02:19 7:47:20 8:29:54
32 Richard Gazda
(Muži 35 až 49 let)
212 Richard Gazda 8:34:21 Certifikát 1:02:18 1:32:17 3:06:32 4:52:03 6:22:27 7:08:04 7:53:29 8:34:21
33 #HatersBRNO
(Týmy muži do 69 let)
1011 Karel Marek 8:35:14 Certifikát 1:01:29 1:30:08 2:59:29 4:43:48 6:16:04 7:03:34 7:47:45 8:35:13
1012 David Kovařík Certifikát 1:01:33 1:30:10 2:59:27 4:43:46 6:16:00 7:03:32 7:47:41 8:35:14
34 UbalJes
(Muži do 34 let)
95 Lukáš Ďopan 8:36:45 Certifikát 1:22:32 2:49:07 4:33:14 6:08:49 7:00:15 7:51:41 8:36:45
35 MiLu tým
(Ženy 35 až 49 let)
1283 Lucia Friedlaenderová 8:37:41 Certifikát 1:04:50 1:36:37 3:12:59 4:56:14 6:24:21 7:08:01 7:54:06 8:37:41
36 M.T.D.E.
(Muži do 34 let)
47 Tomáš Misař 8:38:24 Certifikát 1:52:18 3:25:32 5:09:05 7:18:31 7:59:21 8:38:24
37 Svišť
(Ženy 35 až 49 let)
1268 Iva Pachtová 8:39:49 Certifikát 1:07:12 1:39:48 3:24:05 5:04:18 7:16:38 7:58:06 8:39:49
38 Slečinky Napajedla
(Muži 35 až 49 let)
240 Pavel Bažant 8:41:39 Certifikát 1:03:06 1:32:32 4:57:35 7:16:21 7:57:53 8:41:39
39 Extra Brno
(Ženy do 34 let)
341 Vanda Nováková 8:51:21 Certifikát 1:08:35 1:42:01 3:21:06 5:04:16 7:19:13 8:05:10 8:51:21
40 Kids of Tarahumara
(Týmy muži 70 až 89 let)
1007 Stanislav Třasoň 8:51:22 Certifikát 1:09:01 1:40:57 3:19:53 5:02:14 7:20:11 8:05:16 8:51:22
1008 Jan Knotek Certifikát 1:08:47 1:40:59 3:19:51 5:02:12 7:20:15 8:05:19 8:51:20
41 SKÁJ team
(Muži 35 až 49 let)
228 Petr Horsák 8:54:22 Certifikát 1:06:31 1:39:07 3:12:49 4:57:03 7:18:28 8:07:13 8:54:22
42 RUBIC
(Muži 35 až 49 let)
209 Roman Col 8:54:24 Certifikát 1:38:50 3:16:08 4:57:07 7:18:18 8:07:24 8:54:24
43 ZTTK
(Muži nad 50 let)
324 Dušan Alman 8:54:49 Certifikát 1:49:15 3:31:34 5:14:10 7:29:41 8:12:22 8:54:49
44 JuraZub
(Muži do 34 let)
38 Jiří Kozubík 8:55:01 Certifikát 1:03:11 1:33:09 3:07:00 4:56:19 7:29:03 8:13:47 8:55:01
45 Jen kvůli Tobě, Miláčku!
(Týmy mix 70 až 89 let)
1153 Miroslav Ščerba 8:57:02 Certifikát 1:07:39 1:38:18 4:57:47 7:23:21 8:12:06 8:57:02
1154 Lubica Ščerba Certifikát 1:07:43 1:38:17 3:15:35 4:57:45 7:23:18 8:12:26 8:57:00
46 BK Kozlovice
(Muži do 34 let)
17 Richard Tabach 8:57:10 Certifikát 1:02:50 1:32:43 4:57:37 7:28:06 8:16:05 8:57:10
47 EPO
(Ženy do 34 let)
338 Adéla Jemelíková 8:58:11 Certifikát 1:40:22 3:20:48 5:09:29 6:42:34 7:27:16 8:12:34 8:58:11
48 73.TPR
(Muži 35 až 49 let)
112 Jaromír Číhal 8:58:13 Certifikát 1:01:49 1:30:49 3:09:49 5:02:04 7:28:46 8:16:43 8:58:13
49 Karpatští vlci
(Muži do 34 let)
41 Ondřej Konečný 8:59:23 Certifikát 1:05:13 1:36:34 3:15:57 5:01:13 7:25:07 8:16:16 8:59:23
50 TJT
(Muži do 34 let)
88 Jiří Pluhař 8:59:25 Certifikát 1:45:28 3:21:26 5:09:52 7:31:51 8:17:00 8:59:25
51 jh
(Muži 35 až 49 let)
7 Jakub Hájek 9:01:11 Certifikát 1:03:20 1:32:11 3:10:01 5:00:11 6:43:07 7:28:59 8:19:57 9:01:11
52 Proběhni svět
(Ženy do 34 let)
60 Adéla Maňáková 9:01:38 Certifikát 1:06:46 1:40:05 3:23:12 5:10:26 7:30:57 8:17:54 9:01:38
53 Gogi
(Muži do 34 let)
29 Jakub Gogela 9:01:50 Certifikát 1:32:52 3:07:08 4:56:53 7:31:06 8:22:05 9:01:50
54 DHL ITS running club
(Muži 35 až 49 let)
135 Boris Ryashko 9:03:21 Certifikát 1:06:04 1:36:45 3:15:53 5:11:02 7:32:49 8:23:36 9:03:21
55 Liga 100 Olomouc
(Týmy mix nad 90 let)
1197 Marcela Čadová 9:05:22 Certifikát 1:09:05 1:41:20 3:20:19 5:09:07 7:32:05 8:19:48 9:05:20
1198 Dušan Kopečný Certifikát 1:09:12 1:41:24 3:20:24 5:09:34 7:32:08 8:19:30 9:05:22
56 Team LightBIKE
(Muži do 34 let)
90 Jan Valušek 9:05:31 Certifikát 3:35:46 5:26:39 7:48:14 8:27:44 9:05:31
57 Ghost team
(Muži 35 až 49 let)
143 David Lavička 9:07:11 Certifikát 2:51:29 4:36:11 6:20:40 7:13:27 8:11:53 9:07:11
58 ŠANTÁNEK
(Týmy muži nad 90 let)
1073 Ivan Stopka 9:11:59 Certifikát 1:25:50 2:57:01 4:51:47 7:35:26 9:11:57
1074 Marián Stres Certifikát 1:25:49 2:57:02 4:51:39 7:35:24 9:11:59
59 SK PACETLUKY
(Muži 35 až 49 let)
111 Jaryn Kopřiva 9:13:31 Certifikát 1:53:37 3:32:10 5:16:16 7:36:59 8:25:54 9:13:31
60 Sokol Plavsko
(Muži 35 až 49 let)
244 Milan Souček 9:14:00 Certifikát 1:26:09 3:00:06 4:48:23 7:41:03 9:14:00
61 Caramba! Team
(Muži do 34 let)
21 Jakub Nemec 9:24:48 Certifikát 1:45:37 3:21:21 5:18:45 7:45:03 9:24:48
62 Fast and light
(Ženy do 34 let)
342 Tereza Krakovičová 9:26:30 Certifikát 1:46:06 3:28:15 5:19:53 7:47:56 9:26:30
63 Bukys
(Muži do 34 let)
20 Filip Bukovjan 9:26:57 Certifikát 1:38:54 3:07:46 5:45:54 7:58:49 9:26:57
64 M-sport
(Ženy do 34 let)
350 Kateřina Mitáčková 9:30:43 Certifikát 1:05:33 1:36:46 3:11:43 4:57:43 7:42:27 9:30:43
65 ŠERY
(Muži 35 až 49 let)
279 Martin Šerák 9:32:21 Certifikát 1:41:26 3:20:36 5:09:44 6:57:29 7:52:13 9:32:21
66 Hobby runners Vratimov
(Muži 35 až 49 let)
151 Martin Janalík 9:33:27 Certifikát 1:02:54 1:32:00 3:05:23 4:55:58 7:51:39 9:33:27
67 Šona team
(Muži 35 až 49 let)
283 Roman Motl 9:33:46 Certifikát 1:01:21 1:31:22 3:16:01 5:15:04 8:05:06 9:33:46
68 Idu
(Muži 35 až 49 let)
154 Martin Sváček 9:35:40 Certifikát 1:05:55 1:38:47 3:21:02 5:19:59 7:53:49 9:35:40
69 open-sport.cz
(Muži 35 až 49 let)
275 Stanislav Baletka 9:35:52 Certifikát 1:04:09 1:35:00 3:19:45 5:11:10 7:54:24 9:35:52
70 Synové od Zvona
(Muži 35 až 49 let)
248 Pavel Raška 9:37:09 Certifikát 1:39:52 3:23:35 5:32:17 8:02:18 9:37:09
71 Bloudivá ledvina
(Ženy do 34 let)
336 Jana Chromíková 9:38:50 Certifikát 1:55:59 3:42:10 5:34:59 8:00:00 9:38:50
72 Popoběhnem
(Týmy mix 70 až 89 let)
1159 Pavla Staňková 9:41:16 Certifikát 1:41:11 3:24:47 5:18:51 8:01:46 9:41:14
1160 Daniel Staněk Certifikát 1:41:08 3:24:51 5:18:53 7:07:45 8:01:43 9:41:16
73 Rebelbean Runners
(Muži 35 až 49 let)
211 Tomáš Petříček 9:42:17 Certifikát 1:53:19 3:37:47 5:26:51 7:59:58 9:42:17
74 Jan Třasák
(Muži 35 až 49 let)
163 Jan Třasák 9:42:58 Certifikát 1:05:18 1:36:28 3:16:45 4:56:05 7:22:13 8:20:57 9:42:58
75 Valachbajk team
(Muži do 34 let)
96 Tomáš Minařík 9:43:51 Certifikát 1:01:56 1:32:03 3:12:24 5:12:14 7:48:04 9:43:51
76 TFRUN
(Týmy mix nad 90 let)
1215 Denisa Dvořáková 9:43:58 Certifikát 1:55:28 3:46:33 5:42:03 8:09:20 9:43:57
1216 Petr Veselý Certifikát 1:55:23 3:46:39 5:42:07 8:09:27 9:43:58
77 Inov-8 Team
(Týmy mix do 69 let)
1221 Tomáš Štverák 9:45:38 Certifikát 1:54:38 3:36:07 5:32:50 8:07:49 9:45:38
1222 Kateřina Břusková Certifikát 1:54:40 3:36:09 5:32:52 8:07:52 9:45:37
78 Capital Refractories
(Muži 35 až 49 let)
128 Michal Rusniok 9:45:45 Certifikát 1:07:25 1:37:56 3:07:18 4:56:58 7:57:29 9:45:45
79 PohniSi
(Muži do 34 let)
73 Jiří Ludík 9:47:31 Certifikát 2:05:38 4:03:16 5:59:40 8:15:39 9:47:31
80 AVADU NVPP team
(Týmy mix nad 90 let)
1185 Pavel Urbaczka 9:48:38 Certifikát 1:49:38 3:38:57 5:35:49 8:11:35 9:48:37
1186 Helena Czeczotková Certifikát 1:49:39 3:39:01 5:35:51 8:11:40 9:48:38
81 Valachbajk team
(Týmy muži do 69 let)
1025 Petr Bečica 9:50:19 Certifikát 1:06:40 1:38:21 3:21:12 5:24:55 8:08:19 9:50:19
1026 Jan Bečica Certifikát 1:06:36 1:38:23 3:21:17 5:25:39 8:08:15 9:50:17
82 Švagrovky
(Týmy ženy 70 až 89 let)
1095 Michaela Bosáková 9:51:01 Certifikát 1:54:33 3:49:23 5:47:04 8:15:32 9:51:01
1096 Michaela Böhmová Certifikát 1:54:01 3:49:17 5:45:57 8:14:32 9:50:57
83 AQOL
(Muži 35 až 49 let)
115 Lukáš Zimmermann 9:51:56 Certifikát 1:38:55 3:24:23 5:27:21 8:08:48 9:51:56
84 EPO Machinery
(Muži nad 50 let)
293 Vladimír Slovák 9:52:21 Certifikát 1:51:03 3:38:08 5:42:26 7:21:47 8:14:07 9:52:21
85 Fren
(Muži do 34 let)
28 Tomáš Bordovský 9:53:12 Certifikát 1:45:22 3:26:29 5:28:53 8:08:57 9:53:12
86 Extreme obstacle runners
(Muži do 34 let)
27 Dominik Slováček 9:53:26 Certifikát 1:01:25 1:30:02 3:36:00 5:29:58 8:13:37 9:53:26
87 WTF wýklusácký tyjátr Frýdlant
(Muži do 34 let)
103 Marek Plášil 9:53:44 Certifikát 1:56:14 3:37:14 5:45:43 8:13:31 9:53:44
88 Tichá
(Muži 35 až 49 let)
250 Patrik Chýlek 9:54:13 Certifikát 1:25:56 3:02:57 5:26:37 8:09:36 9:54:13
89 masernabazen.cz
(Muži 35 až 49 let)
273 Radim Horenský 9:54:37 Certifikát 1:45:40 3:24:54 5:25:00 8:10:42 9:54:37
90 Děvuchy z Polanky
(Týmy ženy 70 až 89 let)
1091 Lenka Stryková 9:57:01 Certifikát 1:59:05 3:50:22 5:47:21 8:18:55 9:11:19 9:57:00
1092 Jana Lauterbachová Certifikát 1:59:07 3:50:25 5:47:23 8:18:57 9:11:23 9:57:01
91 JSME TADY! Čekyně
(Muži 35 až 49 let)
158 Matěj Brdíčko 9:57:10 Certifikát 1:45:44 3:37:22 5:37:19 8:15:42 9:57:10
92 ExtraBrno
(Muži do 34 let)
26 Igor Čuhel 9:58:24 Certifikát 1:05:51 1:36:23 3:22:42 5:18:42 8:09:38 9:58:24
93 Skaštice
(Muži 35 až 49 let)
236 Lukáš Brada 9:59:00 Certifikát 1:40:49 3:24:58 5:24:51 8:12:13 9:11:10 9:59:00
94 Podhostýnský lenochod
(Ženy do 34 let)
359 Kateřina Pospíšilová 9:59:49 Certifikát 2:03:35 4:03:49 5:53:54 8:24:27 9:15:21 9:59:49
95 Pavel B
(Muži do 34 let)
69 Pavel Bartošek 10:00:11 Certifikát 1:50:11 3:36:59 5:46:28 8:24:36 9:15:28 10:00:11
96 SOSO14
(Muži 35 až 49 let)
231 Zdenko Vrťo 10:01:44 Certifikát 1:54:53 3:39:57 5:39:37 8:21:41 9:17:37 10:01:44
97 SRDÍČKÁŘI
(Ženy 35 až 49 let)
1263 Dana Kobzáňová 10:01:59 Certifikát 1:54:06 3:45:43 5:48:15 9:12:36 10:01:59
98 ALESSIO
(Muži 35 až 49 let)
114 Aleš Krutilek 10:03:34 Certifikát 1:04:13 1:34:42 3:22:04 5:43:49 8:24:52 9:17:24 10:03:34
99 Just Bomb Gym Team
(Týmy muži do 69 let)
1017 Jakub Peršín 10:06:09 Certifikát 1:47:58 3:36:31 5:46:20 8:24:07 9:18:32 10:06:07
1018 Roman Slivka Certifikát 1:47:54 3:36:30 5:46:22 8:24:06 9:18:35 10:06:09
100 Just Bomb Gym Team
(Muži 35 až 49 let)
166 Michal Solný 10:06:10 Certifikát 1:47:29 3:36:35 5:46:18 8:24:04 9:18:40 10:06:10
101 Pohni
(Muži do 34 let)
72 Josef Vlček 10:07:01 Certifikát 2:05:40 4:03:08 5:59:57 9:21:06 10:07:01
102 Ultra UpDown
(Muži nad 50 let)
321 Miroslav Píštěk 10:07:10 Certifikát 1:06:25 1:38:09 3:25:01 5:34:55 8:24:16 9:22:47 10:07:10
103 Jamajka Kojetín
(Muži do 34 let)
33 Petr Křepelka 10:07:35 Certifikát 1:45:25 3:36:28 5:31:47 8:24:12 9:19:44 10:07:35
104 Tesaříci vytrvalí
(Týmy mix nad 90 let)
1217 Pavel Tesař 10:08:08 Certifikát 1:53:33 3:39:49 5:39:48 8:24:56 9:18:05 10:08:06
1218 Marta Tesařová Certifikát 1:53:30 3:39:45 5:39:46 7:28:10 8:24:54 9:18:03 10:08:08
105 Kilpi racing team
(Týmy mix 70 až 89 let)
1155 Monika Gemelova 10:09:31 Certifikát 1:07:16 1:38:41 3:24:41 5:26:45 8:07:47 10:09:29
1156 Tomáš Přibylka Certifikát 1:07:21 1:38:38 3:24:40 5:26:41 8:07:35 10:09:31
106 Radmen
(Muži 35 až 49 let)
210 Radim Chytřinský 10:10:55 Certifikát 1:07:32 1:41:31 3:39:10 5:46:38 8:24:40 9:15:24 10:10:55
107 Ladermon Team
(Muži 35 až 49 let)
169 Radek Buchbauer 10:11:06 Certifikát 1:47:23 3:39:54 5:59:34 8:40:20 9:28:09 10:11:06
108 O prsa...
(Muži 35 až 49 let)
190 Pavel Raindl 10:12:23 Certifikát 1:06:13 1:36:07 3:19:39 5:21:29 8:13:46 9:24:26 10:12:23
109 Hutas1
(Muži nad 50 let)
297 wojciech broda 10:14:40 Certifikát 1:35:46 3:27:55 5:39:33 8:24:22 9:27:10 10:14:40
110 ČAPO
(Muži 35 až 49 let)
278 Martin Čaprda 10:14:42 Certifikát 1:52:35 3:48:44 5:58:20 8:33:51 9:28:30 10:14:42
111 SK Míkovice
(Muži 35 až 49 let)
223 Jiří Bednářík 10:15:54 Certifikát 1:04:46 1:36:40 3:23:01 6:14:12 8:49:59 9:36:58 10:15:54
112 Markus
(Muži 35 až 49 let)
177 Marek Novotný 10:16:12 Certifikát 1:06:09 1:37:44 3:35:13 5:50:09 8:41:37 9:36:34 10:16:12
113 Kyjoff
(Týmy mix nad 90 let)
1195 Jiří Selucký 10:17:22 Certifikát 1:48:38 3:41:18 5:49:51 8:30:09 9:23:04 10:17:22
1196 Blanka Selucká Certifikát 1:48:39 3:41:07 5:49:53 8:30:01 9:23:12 10:16:57
114 shb
(Muži do 34 let)
107 Martin Handl 10:20:32 Certifikát 1:57:01 5:48:26 7:45:27 8:41:41 9:30:53 10:20:32
115 MOBJ
(Muži do 34 let)
49 Marek Pytlík 10:21:29 Certifikát 1:48:26 3:34:19 5:50:06 7:42:50 8:41:46 9:36:23 10:21:29
116 Valašský Čoháň
(Muži 35 až 49 let)
259 Miroslav Potěšil 10:25:53 Certifikát 1:48:16 3:39:19 5:46:30 8:42:47 9:37:07 10:25:53
117 StayKlvaňovic
(Ženy do 34 let)
370 Lenka Klvaňová 10:31:10 Certifikát 1:57:44 4:04:32 6:10:54 7:59:33 8:57:51 9:44:50 10:31:10
118 selatkoleze
(Muži nad 50 let)
330 Jan Vokulič 10:31:13 Certifikát 1:45:59 3:35:53 5:42:49 8:42:11 9:39:32 10:31:13
119 HO Laši v kaši
(Týmy mix 70 až 89 let)
1123 Antonín Votýpka 10:32:34 Certifikát 1:54:58 3:55:31 6:00:06 8:44:56 9:43:29 10:32:34
1124 Zuzana Hyvnarová Certifikát 1:54:59 3:55:36 6:00:12 8:45:01 9:44:01 10:32:33
120 Šelma
(Muži do 34 let)
110 Martin Ryšavý 10:34:56 Certifikát 1:48:09 3:35:45 5:46:24 7:45:34 8:51:30 9:45:00 10:34:56
121 dohnal
(Muži 35 až 49 let)
268 Jan Dohnal 10:35:30 Certifikát 1:07:52 1:40:30 3:35:40 5:44:22 8:44:59 9:43:09 10:35:30
122 Run Magazine Team
(Muži 35 až 49 let)
217 Petr Vítek 10:37:38 Certifikát 1:53:28 3:41:04 6:04:42 7:53:30 8:59:48 9:55:52 10:37:38
123 Robert Dulík
(Muži 35 až 49 let)
213 Robert Dulík 10:38:29 Certifikát 1:58:29 4:01:27 6:09:10 8:56:59 9:53:16 10:38:29
124 SARS Kromeriz 1
(Muži 35 až 49 let)
219 Tomáš Buksa 10:39:34 Certifikát 1:57:58 3:55:38 5:58:41 7:52:43 8:47:06 9:43:17 10:39:34
125 Single
(Muži 35 až 49 let)
235 Zdeněk Votava 10:40:15 Certifikát 1:56:02 4:04:15 6:14:14 8:58:09 9:56:04 10:40:15
126 Bašta team
(Muži 35 až 49 let)
119 Martin Beneš 10:40:43 Certifikát 1:57:42 3:49:57 6:06:49 9:01:50 10:04:44 10:40:43
127 ErĎas
(Ženy do 34 let)
340 Erika Mikulenková 10:40:45 Certifikát 1:55:38 3:54:03 6:03:55 8:47:42 9:48:42 10:40:45
128 Triatlon Býšť
(Týmy mix 70 až 89 let)
1173 Jakub Jeřábek 10:40:59 Certifikát 2:00:26 4:03:59 6:13:34 8:56:19 9:50:50 10:40:59
1174 Iva Jeřábková Certifikát 2:00:27 4:04:01 6:13:32 8:56:21 9:50:52 10:40:57
129 Stg Přerov
(Ženy 35 až 49 let)
1267 Eva Slováčková 10:41:19 Certifikát 1:58:08 3:58:23 6:04:52 8:50:07 9:48:31 10:41:19
130 PG
(Muži do 34 let)
98 Pavel Gavenda 10:41:56 Certifikát 2:08:20 4:04:52 5:58:50 8:42:30 9:43:40 10:41:56
131 Kesbuk Večernice
(Ženy 35 až 49 let)
8 Hana Večerková 10:42:09 Certifikát 1:56:56 4:03:58 6:05:45 7:59:53 8:57:57 9:51:37 10:42:09
132 Kali
(Muži do 34 let)
1068 Ondřej Kalivoda 10:42:10 Certifikát 1:57:36 3:51:41 6:06:27 8:54:12 9:48:24 10:42:10
133 Marlenka FM
(Ženy do 34 let)
351 Ivana Najdková 10:43:09 Certifikát 2:05:56 4:04:57 6:10:02 8:04:58 9:01:55 9:57:13 10:43:09
134 MK Prostějov
(Muži 35 až 49 let)
176 Michal Večerka 10:43:11 Certifikát 1:47:26 3:36:40 5:53:06 7:51:16 8:45:50 9:42:31 10:43:11
135 World citizen
(Ženy 35 až 49 let)
1270 Monika Butz 10:45:15 Certifikát 2:07:48 4:08:25 6:15:40 8:58:44 9:53:57 10:45:15
136 Columbus Slečinky Napajedla
(Muži 35 až 49 let)
132 Michal Holub 10:47:03 Certifikát 1:55:07 3:56:39 6:12:15 9:06:22 10:01:54 10:47:03
137 paseky
(Muži nad 50 let)
328 Miloš Mikunda 10:48:48 Certifikát 1:46:03 3:52:50 6:04:17 8:56:42 9:56:32 10:48:48
138 LL
(Muži 35 až 49 let)
172 Ladislav Vysloužil 10:49:39 Certifikát 2:14:23 4:16:27 6:25:26 9:08:03 10:02:53 10:49:39
139 Runsport
(Ženy 35 až 49 let)
1260 Petra Burešová 10:49:55 Certifikát 1:04:40 1:40:42 3:30:52 5:46:41 8:51:27 9:53:45 10:49:55
140 Tuda team
(Muži 35 až 49 let)
253 Kamil Naščak 10:50:12 Certifikát 2:01:12 4:03:46 6:13:53 9:06:39 10:04:14 10:50:12
141 Mattoni FreeRun Zlín
(Muži 35 až 49 let)
179 Michal Pelíšek 10:50:14 Certifikát 1:55:32 3:50:45 6:03:50 9:05:07 10:05:45 10:50:14
142 Mattoni FreeRun Zlín/MK Prostějov
(Muži 35 až 49 let)
181 Jan Bezslezina 10:50:50 Certifikát 2:02:14 3:58:30 6:03:48 9:05:09 10:05:50 10:50:50
143 Smoca
(Ženy do 34 let)
366 Petra Smočková 10:51:16 Certifikát 1:58:52 4:17:16 6:20:29 8:10:12 9:07:28 10:07:07 10:51:16
144 Vizovice
(Muži 35 až 49 let)
1060 Martin Kundera 10:51:25 Certifikát 1:06:57 1:41:32 3:35:25 5:49:03 8:51:42 9:54:11 10:51:25
145 Petra maká
(Ženy 35 až 49 let)
1285 Petra Kaděrová 10:52:21 Certifikát 2:02:26 4:04:30 6:16:23 9:07:49 10:05:16 10:52:21
146 Jdeme ven, nemám čas
(Muži do 34 let)
35 Miloslav Cileček 10:53:06 Certifikát 2:13:25 4:26:26 6:30:23 8:22:01 9:17:40 10:06:38 10:53:06
147 Rebelbean runners
(Muži do 34 let)
79 jakub jaitner 10:53:34 Certifikát 1:53:54 4:12:32 6:29:57 9:24:02 10:11:03 10:53:34
148 SK Oceláci Ostrava R&B
(Týmy mix nad 90 let)
1213 Radovan Raduz Rudický 10:54:24 Certifikát 2:11:15 4:13:16 6:13:45 9:00:00 9:59:38 10:54:23
1214 Barbora Fišerová Certifikát 2:11:13 4:13:08 6:13:47 9:00:02 9:59:33 10:54:24
149 Moncicak
(Týmy mix do 69 let)
1129 Robert Zbíral 10:56:02 Certifikát 2:06:16 4:09:34 6:13:13 9:06:43 10:05:31 10:56:02
1130 Kristina Blažková Certifikát 2:06:18 4:09:44 6:13:15 9:06:50 10:05:39 10:56:00
150 Grégrovci
(Muži 35 až 49 let)
145 Jiří Grégr 10:56:04 Certifikát 1:46:31 3:53:25 6:09:06 9:10:12 10:08:55 10:56:04
151 ME
(Muži do 34 let)
67 Matěj Elbl 10:56:07 Certifikát 2:19:01 4:33:04 6:31:46 9:15:55 10:02:41 10:56:07
152 STRYK team
(Muži 35 až 49 let)
232 Pavel Stryk 10:56:23 Certifikát 2:02:16 4:05:40 6:22:12 9:16:00 10:09:32 10:56:23
153 Janka z lesa
(Ženy do 34 let)
345 Jana Petrová 10:57:43 Certifikát 1:57:53 4:20:22 6:29:06 9:15:17 10:10:10 10:57:43
154 Martin ve skluzu
(Muži do 34 let)
52 Martin Polák 10:58:01 Certifikát 1:54:22 3:42:21 6:20:55 9:23:08 10:21:01 10:58:01
155 SK Hasiči Přerov
(Muži 35 až 49 let)
221 Petr Ševčík 10:58:09 Certifikát 1:41:39 3:35:05 6:04:39 9:03:20 10:06:11 10:58:09
156 Faust běží
(Muži 35 až 49 let)
140 Pavel Martinek 10:58:40 Certifikát 1:55:19 3:53:36 6:01:53 9:09:46 10:10:02 10:58:40
157 Hanačka team
(Muži do 34 let)
31 Martin Mazůrek 10:58:48 Certifikát 1:49:43 3:46:49 6:01:48 9:13:30 10:07:51 10:58:48
158 OD MORAVA Holešov
(Týmy muži nad 90 let)
1069 Jaroslav Remeš 10:58:49 Certifikát 1:40:53 3:25:37 5:24:01 7:37:23 8:23:41 9:04:12
1070 Radim Pavlík Certifikát 1:45:57 3:44:56 6:05:47 9:13:25 10:08:48 10:58:49
159 Marťa
(Muži nad 50 let)
308 martin Kavan 10:59:19 Certifikát 1:47:05 3:49:43 6:06:11 9:09:24 10:09:03 10:59:19
160 Orlica
(Ženy do 34 let)
355 SANDRA KOŻDOŃ 11:02:47 Certifikát 1:58:45 4:05:20 6:22:47 8:22:10 9:19:44 10:11:09 11:02:47
161 Šedý vlk
(Muži do 34 let)
109 Michal Tesárek 11:04:43 Certifikát 1:47:36 3:41:38 6:04:23 9:15:08 10:15:02 11:04:43
162 Předmostí
(Muži 35 až 49 let)
204 Čestmír Horák 11:08:40 Certifikát 1:48:02 3:30:00 5:44:12 8:50:44 9:56:56 11:08:40
163 RYBJAN
(Muži do 34 let)
76 Martin Kotek 11:08:58 Certifikát 1:02:58 1:32:58 3:26:14 5:46:35 9:07:46 10:15:52 11:08:58
164 Rajni team
(Týmy mix nad 90 let)
1209 Edvard Rajnoch 11:10:46 Certifikát 2:09:00 4:09:12 6:30:15 9:30:40 10:23:32 11:10:46
1210 Jana Rajnochová Certifikát 2:09:03 4:09:05 6:30:18 9:30:47 10:23:35 11:10:44
165 Vl001
(Muži nad 50 let)
323 Vladimír Diatka 11:11:35 Certifikát 2:01:04 4:05:11 6:20:35 9:15:13 10:13:20 11:11:35
166 No a co
(Týmy mix nad 90 let)
1203 Josef Ščerba 11:14:30 Certifikát 2:01:10 4:10:05 6:23:36 9:22:56 10:20:37 11:14:30
1204 Věra Ščerbová Certifikát 2:01:07 4:09:57 6:23:38 9:22:53 10:20:28 11:14:18
167 OR
(Muži 35 až 49 let)
193 Ondřej Remeš 11:16:05 Certifikát 2:14:25 4:17:05 6:25:35 9:23:39 10:20:33 11:16:05
168 Otrokovice
(Ženy 35 až 49 let)
1256 Olga Dastychová 11:16:34 Certifikát 2:10:41 4:17:21 6:37:39 9:24:20 10:23:00 11:16:34
169 Domík
(Muži do 34 let)
246 Dominik Bleša 11:17:26 Certifikát 1:50:03 3:40:54 6:15:53 9:28:47 11:17:26
170 Hlavně se z toho nepo....!
(Týmy mix do 69 let)
1113 Tomáš Nádeníček 11:20:56 Certifikát 2:02:38 4:14:46 6:23:45 9:25:50 10:21:57 11:20:56
1114 Kristýna Kvasničková Certifikát 2:02:40 4:14:47 6:23:47 9:25:49 10:22:06 11:20:54
171 Furt pryč
(Týmy muži 70 až 89 let)
1035 Oldřich Jasenský 11:23:58 Certifikát 2:02:53 3:50:36 5:48:51 8:00:23 9:05:53 10:25:19 11:23:56
1036 Petr Staněk Certifikát 2:02:55 3:50:42 5:48:53 9:05:58 10:25:23 11:23:58
172 Ondra
(Muži do 34 let)
1224 Onřej Petráš 11:24:24 Certifikát 2:12:34 4:25:31 6:51:25 9:45:06 11:24:24
173 sedlnice
(Muži nad 50 let)
329 Josef Machacek 11:25:39 Certifikát 1:53:45 3:40:11 6:16:47 9:24:37 11:25:39
174 Ježovka
(Muži do 34 let)
37 Tomáš Daněk 11:26:18 Certifikát 2:13:06 4:18:33 6:43:08 9:30:24 10:25:49 11:26:18
175 CRV
(Muži 35 až 49 let)
127 Petr Hudeček 11:26:47 Certifikát 1:45:34 3:49:09 6:11:51 9:35:39 11:26:47
176 MSV Metal Studénka
(Ženy 35 až 49 let)
1253 Lenka Šajtarová 11:27:04 Certifikát 2:13:42 4:18:47 6:29:53 9:31:13 11:27:04
177 Slepej kůň
(Muži 35 až 49 let)
238 Jiří Sedláček 11:27:19 Certifikát 2:05:59 4:04:33 6:26:27 8:31:46 9:38:01 11:27:19
178 SKÁJ Team + KESBUK
(Týmy mix 70 až 89 let)
1161 Jaroslav Vicher 11:28:16 Certifikát 2:00:39 4:09:27 6:20:20 8:21:42 9:26:06 10:24:27 11:28:16
1162 Lenka Dovrtělová Certifikát 2:00:42 4:09:25 6:20:19 9:26:05 10:24:36 11:28:14
179 Jan Bělica
(Muži do 34 let)
34 Jan Bělica 11:28:20 Certifikát 2:13:32 4:34:12 6:45:57 9:44:24 11:28:20
180 4MANI
(Týmy muži nad 90 let)
1063 Martin Svoboda 11:29:25 Certifikát 1:59:48 3:50:54 6:21:52 9:29:43 10:28:13 11:29:25
1064 Josef Zoderer Certifikát 1:59:55 3:50:58 6:21:54 9:29:47 10:28:21 11:28:49
181 Běháme z Jívové
(Muži 35 až 49 let)
124 Václav Baláček 11:32:00 Certifikát 2:08:06 4:17:24 6:38:49 9:38:10 11:32:00
182 Sláťa
(Muži 35 až 49 let)
243 Martin Slatinský 11:32:08 Certifikát 1:51:28 3:48:03 6:19:46 9:32:07 11:32:08
183 Šupi
(Muži 35 až 49 let)
285 Josef Šupák 11:34:34 Certifikát 2:01:15 4:05:42 6:23:10 9:36:53 11:34:34
184 Pulec
(Muži do 34 let)
74 Martin Povala 11:35:32 Certifikát 2:04:21 4:05:48 6:25:59 9:26:59 11:35:32
185 Lenosauři
(Ženy 35 až 49 let)
1252 Kristýna Lenomarová 11:35:34 Certifikát 2:04:25 4:08:54 6:26:01 9:27:01 11:35:34
186 Doberský hobit
(Muži do 34 let)
24 Jakub Slapnička 11:35:55 Certifikát 2:23:08 4:50:38 7:13:03 9:56:23 11:35:55
187 Patrik naposled
(Muži 35 až 49 let)
199 Patrik Blazejczyk 11:36:33 Certifikát 1:55:14 4:03:52 6:33:14 9:40:54 11:36:33
188 Řekl tady někdo kočička?
(Ženy do 34 let)
378 Lenka Janováčová 11:37:17 Certifikát 2:05:43 4:09:43 6:29:04 9:40:48 11:37:17
189 Pragovácká Lokomotiva
(Týmy mix nad 90 let)
1207 Luboš Prošek 11:38:11 Certifikát 2:12:59 4:16:24 6:40:14 9:49:34 11:38:11
1208 Pavla Vildmonová Certifikát 2:12:56 4:16:30 6:40:11 9:49:09 11:38:09
190 Trucík
(Muži 35 až 49 let)
252 Michal Nedoma 11:39:15 Certifikát 1:47:07 3:51:19 6:30:29 9:39:51 11:39:15
191 Tommy
(Muži do 34 let)
91 Tomáš Bula 11:40:16 Certifikát 2:03:25 3:58:09 6:16:07 9:24:56 10:26:37 11:40:16
192 SBVM
(Muži do 34 let)
81 Filip Vaculík 11:41:00 Certifikát 2:10:10 4:13:30 6:23:58 9:22:48 10:28:32 11:41:00
193 Machová Boys
(Týmy muži 70 až 89 let)
1043 Kevin Smith 11:42:38 Certifikát 2:06:57 4:11:43 6:34:46 9:49:02 11:42:38
1044 Jaromír Měřil Certifikát 2:07:00 4:11:31 6:34:29 9:48:55 11:42:37
194 Pavel Štilec
(Muži do 34 let)
70 Pavel Štilec 11:42:51 Certifikát 2:02:09 4:05:28 6:27:09 9:41:18 11:42:51
195 JZ
(Muži 35 až 49 let)
159 Josef Zbořil 11:42:52 Certifikát 2:00:51 4:07:57 6:34:33 9:46:35 11:42:52
196 Šumař
(Muži 35 až 49 let)
284 Adam Zasadil 11:42:54 Certifikát 2:03:00 4:09:46 6:30:52 9:41:21 11:42:54
197 Lipo
(Muži 35 až 49 let)
173 Libor Potyš 11:42:58 Certifikát 1:54:29 4:05:51 6:38:55 9:44:02 11:42:58
198 Ascend
(Muži 35 až 49 let)
116 Pavel Karásek 11:43:08 Certifikát 2:05:54 4:25:56 6:45:26 9:51:01 11:43:08
199 Ascend
(Muži do 34 let)
15 Petr Vavřík 11:43:09 Certifikát 2:05:52 4:12:50 6:45:28 9:51:16 11:43:09
200 Gooniš
(Muži do 34 let)
30 Ondřej Guniš 11:43:13 Certifikát 2:03:22 4:13:20 6:23:50 9:39:15 11:43:13
201 ALIS team
(Muži nad 50 let)
288 Aleš Hranický 11:44:01 Certifikát 2:00:30 4:07:25 6:28:22 9:39:32 11:44:01
202 Caramba! Team
(Týmy mix 70 až 89 let)
1147 Tomáš Jalůvka 11:44:14 Certifikát 2:00:20 3:59:52 6:25:54 8:27:38 9:33:09 11:44:14
1148 Renáta Jalůvková Certifikát 2:00:21 3:59:50 6:25:48 9:33:02 11:44:12
203 Jope
(Muži nad 50 let)
301 Petr Jorníček 11:44:40 Certifikát 1:47:16 3:55:13 6:22:04 9:55:19 10:55:02 11:44:40
204 NightMares
(Týmy ženy do 69 let)
1085 Markéta Michalíková 11:45:23 Certifikát 2:09:09 4:28:04 6:52:01 9:53:20 11:45:23
1086 Michala Mrázková Certifikát 2:08:50 4:27:37 6:52:00 9:53:16 11:45:22
205 NightMares
(Muži 35 až 49 let)
189 Jan Vysloužil 11:45:25 Certifikát 2:03:37 4:04:24 6:51:57 9:53:43 11:45:25
206 RUBIC
(Muži 35 až 49 let)
207 Robert Vyoral 11:45:32 Certifikát 2:21:49 4:43:20 6:55:00 9:53:00 11:45:32
207 saquapoute
(Ženy 35 až 49 let)
1273 Martina Moravcová 11:46:18 Certifikát 2:18:35 4:38:17 7:08:22 10:01:09 10:55:08 11:46:18
208 Tony team
(Muži nad 50 let)
320 Antonín Pavlík 11:47:35 Certifikát 2:02:36 4:16:18 6:56:25 10:02:18 10:59:51 11:47:35
209 Srdíčkáři
(Ženy 35 až 49 let)
1266 Dana Malleková 11:48:05 Certifikát 1:54:37 4:05:31 6:23:52 9:40:15 11:48:05
210 Matejovo
(Muži do 34 let)
53 Matej Božik 11:48:28 Certifikát 2:08:55 4:27:02 7:02:17 10:05:46 11:48:28
211 ÚZP + KHS
(Týmy muži nad 90 let)
1071 Petr Pleva 11:49:30 Certifikát 2:06:55 4:09:39 6:37:58 9:53:41 10:56:44 11:49:13
1072 Martin Davidov Certifikát 2:07:09 4:09:41 6:38:01 9:52:49 10:56:47 11:49:30
212 RH Piving
(Muži 35 až 49 let)
205 Radovan Pasek 11:49:57 Certifikát 2:17:13 4:26:15 6:45:24 9:48:19 10:55:12 11:49:57
213 Šotys team
(Ženy 35 až 49 let)
1275 Jana Šotolová 11:49:58 Certifikát 2:04:15 4:17:27 6:25:43 9:33:16 11:49:58
214 Bašta team
(Muži 35 až 49 let)
118 Andrej Szombath 11:50:13 Certifikát 2:00:46 4:08:57 6:38:57 9:46:52 11:50:13
215 Snad zase dojdu
(Ženy 35 až 49 let)
1265 Eva Winklerová 11:50:17 Certifikát 2:19:45 4:32:56 7:00:02 10:01:12 10:56:28 11:50:17
216 Dva blázni
(Týmy ženy 70 až 89 let)
383 Lucie Bancikova 11:51:41 Certifikát 2:13:49 4:43:04 6:54:51 9:41:38 11:51:41
131 Daniela Baťkova Certifikát 2:13:55 4:43:16 6:53:14 9:41:24 11:51:39
217 Zdena
(Ženy nad 50 let)
1282 Zdenka Procházková 11:52:24 Certifikát 2:04:35 4:28:59 6:59:16 9:50:56 11:52:24
218 Na pohodu
(Muži nad 50 let)
310 Jan Vacula 11:54:26 Certifikát 1:57:31 4:03:40 6:32:42 9:43:51 11:54:26
219 Jelito II
(Muži do 34 let)
36 Miroslav Šimek 11:54:38 Certifikát 4:12:26 6:45:55 9:56:32 11:01:08 11:54:38
220 Kokotým
(Muži do 34 let)
42 Marek Turoň 11:55:20 Certifikát 2:07:59 4:18:55 7:02:27 10:11:09 11:07:23 11:55:20
221 Mravenec od baby Jagy
(Muži do 34 let)
58 Aleš Fajkus 11:57:47 Certifikát 1:56:20 4:09:18 6:48:08 10:10:38 11:12:52 11:57:47
222 ProPowerPlan
(Ženy do 34 let)
360 Lenka Mikešková 11:58:46 Certifikát 2:08:35 6:48:44 9:54:00 10:57:24 11:58:46
223 KESBUK holky
(Týmy ženy do 69 let)
1079 Martina Linhartová 11:58:55 Certifikát 2:07:29 4:28:43 6:52:22 10:00:28 11:01:28 11:58:54
1080 Zuzana Nádeníčková Certifikát 2:07:25 4:28:47 6:52:21 10:00:30 11:01:41 11:58:55
224 Ještěřička
(Ženy do 34 let)
347 Lenka Ksandrová 11:59:33 Certifikát 2:30:48 4:51:10 7:12:58 10:13:49 11:07:54 11:59:33
225 Břííídil
(Muži 35 až 49 let)
125 Tomáš Marecek 12:02:02 Certifikát 2:05:47 4:34:32 6:54:28 10:01:03 11:01:35 12:02:02
226 I cesta může být cíl
(Ženy 35 až 49 let)
388 Ivana Sotorníková 12:03:50 Certifikát 2:03:04 4:11:09 7:03:05 10:21:54 11:16:46 12:03:50
227 Běhny
(Týmy mix do 69 let)
1109 Miroslav Havránek 12:04:15 Certifikát 2:09:23 4:35:59 7:13:42 9:18:46 10:19:23 11:14:27 12:03:59
1110 Simona Klammertová Certifikát 2:09:21 4:36:01 7:13:44 10:19:20 11:14:30 12:04:15
228 Fugy Krnov
(Muži 35 až 49 let)
142 Jakub Rinke 12:05:28 Certifikát 2:01:51 4:25:58 6:59:56 9:09:13 10:15:01 11:14:06 12:05:28
229 Team Bedihošť
(Muži do 34 let)
89 Libor Blaha 12:05:39 Certifikát 2:08:04 4:24:51 6:54:42 10:08:44 11:09:10 12:05:39
230 Dolní Lhota
(Muži nad 50 let)
292 Radim Šarman 12:05:46 Certifikát 1:55:46 3:51:56 6:25:57 9:55:38 11:01:38 12:05:46
231 Mirďa
(Muži nad 50 let)
309 Miroslav Pruchnický 12:07:04 Certifikát 2:13:46 4:36:41 7:06:05 10:18:43 11:15:50 12:07:04
232 Slečinky Napajedla
(Muži do 34 let)
83 Peter Srnec 12:09:13 Certifikát 2:02:49 4:35:48 7:05:10 10:13:01 11:14:23 12:09:13
233 O.Němec
(Ženy do 34 let)
354 Barbora Tvarůžková 12:09:21 Certifikát 2:12:37 4:36:09 7:16:38 10:29:21 12:09:21
234 Podhostynsti Vrchaři
(Muži 35 až 49 let)
201 Petr Maťa 12:10:17 Certifikát 2:33:50 5:01:08 7:19:14 10:13:32 11:19:46 12:10:17
235 Juana
(Ženy 35 až 49 let)
389 Jana Čížková 12:10:33 Certifikát 2:04:22 4:11:06 6:37:53 9:54:19 11:01:45 12:10:33
236 Martin
(Muži 35 až 49 let)
178 Martin Lenfeld 12:10:44 Certifikát 2:02:48 4:15:54 6:51:24 10:09:50 11:15:45 12:10:44
237 Bludný Balvan
(Ženy nad 50 let)
11 Magda Horová 12:10:59 Certifikát 2:15:25 4:25:52 6:53:13 10:05:15 11:08:26 12:10:59
238 Dan8
(Muži 35 až 49 let)
136 Daniel Böse 12:11:38 Certifikát 2:12:27 4:28:24 6:56:56 10:16:36 11:16:51 12:11:38
239 GT z pod Hostýna
(Týmy muži nad 90 let)
1057 Jakub Navrátil 12:12:19 Certifikát 2:03:15 3:58:06 6:04:19 9:52:43 10:54:58 12:12:19
1058 Roman Sobek Certifikát 2:03:19 3:58:04 6:04:10 9:52:15 10:54:54 12:12:17
240 SK Oceláci Ostrava PP
(Týmy ženy 70 až 89 let)
1094 Marcela Petrušková 12:14:04 Certifikát 2:03:45 4:18:29 6:52:48 10:05:21 11:11:39 12:14:03
1093 Simona Petrušková Certifikát 2:03:48 4:18:31 6:52:50 10:05:36 11:11:45 12:14:04
241 Valím Valím Hostěrádky
(Ženy nad 50 let)
1281 Ivona Hégrová 12:14:27 Certifikát 2:09:55 4:36:05 7:10:52 10:19:13 12:14:27
242 ddniva
(Muži 35 až 49 let)
267 David Dvorak 12:15:24 Certifikát 1:53:26 3:55:23 6:45:22 10:18:11 12:15:24
243 Vágus
(Muži do 34 let)
101 Jan Kapusta 12:15:36 Certifikát 2:13:23 4:11:14 6:26:53 10:03:58 11:14:12 12:15:36
244 Špica team
(Týmy ženy nad 90 let)
1097 Renáta Šťastná 12:16:06 Certifikát 2:20:46 4:52:42 7:16:56 10:26:18 11:19:05 12:15:59
1098 Jitka Stehnová Certifikát 2:21:00 4:43:54 7:16:57 10:27:07 11:19:33 12:16:06
245 KBA Grafitec Dobruška
(Muži nad 50 let)
303 Milan Linhart 12:17:38 Certifikát 2:18:02 4:34:04 6:59:09 10:11:56 12:17:38
246 Čahouni
(Týmy muži 70 až 89 let)
1061 Miroslav Klíma 12:18:17 Certifikát 2:11:04 4:26:21 6:56:07 10:16:24 11:19:41 12:18:15
1062 Libor Žák Certifikát 2:11:05 4:26:23 6:56:08 10:16:23 11:19:43 12:18:17
247 Krásné běžkyně z Hané
(Týmy ženy do 69 let)
1081 Kamila Krejsová 12:21:27 Certifikát 2:14:09 4:25:54 7:02:33 10:17:26 12:21:26
1082 Jitka Stojaníková Certifikát 2:12:55 4:56:22 7:02:31 10:17:01 12:21:27
248 H8Monika
(Ženy 35 až 49 let)
386 Monika Peluhová 12:23:48 Certifikát 2:01:19 4:31:58 7:14:05 10:34:57 12:23:48
249 TJ Puchýř
(Muži 35 až 49 let)
249 Tomáš Ligenza 12:27:40 Certifikát 2:27:15 4:36:46 6:54:26 9:06:13 10:14:56 11:19:02 12:27:40
250 Ženy v běhu
(Týmy ženy nad 90 let)
1099 Lenka Cupalová 12:29:43 Certifikát 2:07:37 4:47:19 7:23:26 10:26:57 12:29:42
1100 Martina Kurková Certifikát 2:07:35 4:47:25 7:23:24 10:26:58 12:29:43
251 Cukáč
(Muži 35 až 49 let)
134 Roman Adámek 12:38:25 Certifikát 2:37:03 7:16:35 10:29:03 12:38:25
252 Snů
(Týmy mix 70 až 89 let)
1167 Petr Zapletal 12:38:36 Certifikát 2:12:49 4:28:28 6:59:13 10:14:45 12:38:07
1168 Martina Sedláčková Certifikát 2:12:46 4:28:26 6:59:12 10:14:38 12:38:36
253 DAFI TEAM
(Ženy 35 až 49 let)
348 Dana Knappová 12:40:20 Certifikát 2:23:43 4:43:58 7:16:26 10:37:44 12:40:20
254 Pan T
(Muži 35 až 49 let)
197 Pavel Turnovský 12:40:26 Certifikát 2:07:42 4:33:27 7:13:21 10:39:31 12:40:26
255 Půlnoční chodec
(Ženy 35 až 49 let)
1258 Kateřina Pokorná 12:40:32 Certifikát 2:08:39 4:32:21 6:57:00 10:21:10 12:40:32
256 JÁZDE
(Týmy muži do 69 let)
1232 Jan Vacula 12:40:48 Certifikát 2:11:50 4:34:24 7:15:02 10:45:07 12:40:48
1231 Zdeněk Babáček Certifikát 2:11:51 4:34:22 7:15:04 9:38:28 10:45:03 12:40:47
257 Meresjev
(Muži 35 až 49 let)
183 Jan Kaňka 12:40:59 Certifikát 2:08:44 4:15:21 6:57:24 10:21:18 12:40:59
258 TJ Bečkodrom
(Týmy mix 70 až 89 let)
1171 Martin Špaňhel 12:42:52 Certifikát 1:58:55 4:19:00 7:04:58 9:29:53 10:40:41 12:42:52
1172 Iva Vavřičková Certifikát 1:58:44 4:19:01 7:04:54 9:29:49 10:40:39 12:42:50
259 Mattoni Freerun Zlín
(Muži 35 až 49 let)
182 Tomáš Seifer 12:44:13 Certifikát 2:31:58 4:50:06 7:19:17 10:36:11 12:44:13
260 VALGIRT
(Muži 35 až 49 let)
256 Milan Kříž 12:44:19 Certifikát 2:09:49 4:38:21 7:15:12 10:43:34 12:44:19
261 Kasici
(Týmy mix do 69 let)
1117 Michal Kasina 12:45:12 Certifikát 2:05:31 4:36:31 7:07:42 10:28:19 12:45:12
1118 Lucie Kasinová Certifikát 2:11:18 4:36:33 7:07:43 10:28:21 12:45:11
262 Sokol Vlastibořice
(Muži do 34 let)
84 Matěj Kučera 12:45:43 Certifikát 1:55:57 4:15:47 7:17:12 10:53:10 12:45:43
263 Běhat nás baví
(Muži nad 50 let)
290 Tomáš Břečka 12:50:58 Certifikát 2:11:21 4:37:07 7:13:02 10:37:51 12:50:58
264 RunGo
(Muži 35 až 49 let)
218 Tomáš Parma 12:52:05 Certifikát 2:05:07 4:16:38 6:58:26 10:37:55 12:52:05
265 Superlife.cz
(Muži 35 až 49 let)
247 Jakub Kocian 12:52:07 Certifikát 2:05:11 4:16:32 6:58:24 10:38:01 12:52:07
266 Previo
(Muži 35 až 49 let)
203 Roman Karnet 12:52:36 Certifikát 1:50:58 4:05:19 7:03:45 10:38:16 12:52:36
267 Malá a menší
(Týmy ženy do 69 let)
1083 Iva Ivančicová 12:55:20 Certifikát 2:19:56 4:37:02 7:13:17 10:53:17 12:55:20
1084 Markéta Bdinková Certifikát 2:19:58 4:37:09 7:13:18 10:53:18 12:55:17
268 Opičák
(Muži do 34 let)
64 Martin Daněk 12:56:07 Certifikát 2:12:14 4:29:58 7:07:27 10:28:25 12:56:07
269 Kroměříž
(Muži 35 až 49 let)
171 Jiří Morev 12:57:34 Certifikát 1:59:00 3:52:11 6:32:58 10:21:35 12:57:34
270 BaLu
(Týmy mix do 69 let)
1105 Lukáš Šplíchal 13:01:15 Certifikát 2:35:01 5:10:19 7:54:41 11:05:59 13:01:15
1106 Barbora Holeňová Certifikát 2:35:03 5:10:05 7:54:39 11:05:57 13:01:13
271 Peťka OL
(Ženy do 34 let)
358 Petra Indrová 13:02:47 Certifikát 2:11:46 4:40:38 7:17:07 10:54:04 13:02:47
272 Běhej na krev
(Týmy muži 70 až 89 let)
1029 David Kaša 13:02:56 Certifikát 2:19:18 4:42:41 11:00:08 13:02:56
1030 Jan Kandalík Certifikát 2:19:15 4:43:05 11:00:00 13:02:49
273 Běhny
(Týmy muži do 69 let)
1013 Jiří Hanák 13:06:56 Certifikát 2:08:15 4:26:53 7:14:11 10:36:01 13:06:54
1014 Martin Rytíř Certifikát 2:08:17 4:26:57 7:14:13 10:36:03 13:06:56
274 sira1975
(Muži 35 až 49 let)
276 Aris Andronikidis 13:08:50 Certifikát 2:27:26 4:48:28 7:48:11 11:14:24 13:08:50
275 Velké hlavy
(Ženy do 34 let)
374 Michaela Slováčková 13:08:53 Certifikát 2:22:30 10:59:17 13:08:53
276 Reny
(Ženy 35 až 49 let)
1259 Renata Moureckova 13:11:09 Certifikát 2:32:43 5:07:58 7:47:48 11:04:02 13:11:09
277 SK PACETLUKY
(Ženy 35 až 49 let)
1262 Evička Rudolfová 13:12:37 Certifikát 2:08:58 4:36:25 7:16:59 10:39:56 13:12:37
278 Anna Valachová
(Ženy 35 až 49 let)
381 Anna Valachová 13:12:42 Certifikát 2:05:35 5:18:30 7:43:28 10:45:15 13:12:42
279 Sisi
(Ženy do 34 let)
365 Lucie Páníková 13:14:14 Certifikát 2:20:12 4:43:39 7:22:44 11:03:36 13:14:14
280 MM
(Muži nad 50 let)
307 Martin Maňaska 13:14:38 Certifikát 2:20:15 4:43:36 11:03:58 13:14:38
281 Terénkozy
(Ženy 35 až 49 let)
1269 Blanka Mazouchová 13:17:24 Certifikát 2:18:18 4:37:57 7:15:11 10:32:29 13:17:24
282 Vávrů team
(Ženy do 34 let)
376 Ivana Vávrů 13:17:26 Certifikát 2:18:19 4:37:37 7:15:10 10:32:25 13:17:26
283 Vsetín
(Muži do 34 let)
100 Daniel Macek 13:19:57 Certifikát 2:18:49 4:51:45 11:08:33 13:19:57
284 Onsight
(Muži do 34 let)
63 Adam Zbraněk 13:19:58 Certifikát 2:14:05 4:33:53 7:18:16 11:09:05 13:19:58
285 Z vŕšku na vŕšok
(Týmy mix 70 až 89 let)
1177 Jozef Kovalčík 13:24:36 Certifikát 2:23:51 4:46:12 11:01:13 13:24:35
1178 Lucie Konečná Certifikát 2:23:42 4:46:03 11:01:04 13:24:36
286 Správná dvojka
(Týmy mix do 69 let)
1139 Leona Pruchnická 13:24:44 Certifikát 2:22:34 4:48:49 10:58:38 13:24:41
1140 Adama Hrabovský Certifikát 2:22:39 4:48:56 10:58:45 13:24:44
287 Lenka Vilímcová
(Ženy 35 až 49 let)
1251 Lenka Vilímcová 13:24:46 Certifikát 2:15:43 4:56:27 10:58:27 13:24:46
288 Janča & Emas team
(Muži 35 až 49 let)
225 Ivo Šrámek 13:27:06 Certifikát 1:58:18 4:13:37 7:17:35 11:06:47 13:27:06
289 Arrhythmia
(Muži do 34 let)
14 Martin Přemyslovský 13:27:11 Certifikát 2:07:16 4:30:43 11:00:45 13:27:11
290 AH team
(Týmy mix do 69 let)
1101 Anna Marie Cudráková 13:31:02 Certifikát 2:16:17 4:44:05 11:07:14 13:31:00
1102 Jan Cudrák Certifikát 2:16:19 4:44:02 11:07:12 13:31:02
291 EXTRA BRNO Veronika
(Ženy do 34 let)
339 Veronika Jirkovská 13:31:22 Certifikát 2:14:45 4:56:37 7:23:20 10:55:58 13:31:22
292 Pavouci z Veselé
(Týmy mix 70 až 89 let)
1119 Tomáš Pajonk 13:35:39 Certifikát 2:03:32 4:33:58 7:14:42 10:52:35 13:35:39
1120 Stanislava Pajonková Certifikát 2:05:19 4:34:02 7:14:48 10:52:47 13:35:38
293 HEXXA
(Muži 35 až 49 let)
147 David Grac 13:35:44 Certifikát 2:16:29 4:29:15 7:04:41 10:53:05 13:35:44
294 Ošklivé koště
(Muži 35 až 49 let)
196 Jindřich Návrat 13:35:46 Certifikát 2:24:03 4:55:55 7:15:25 10:52:57 13:35:46
295 Do tmy?
(Muži nad 50 let)
291 Radim Cibulka 13:37:07 Certifikát 2:17:58 4:52:26 11:15:26 13:37:07
296 Srtg Praha
(Ženy do 34 let)
369 Tereza Fialova 13:37:10 Certifikát 2:28:03 5:07:17 8:00:11 11:35:42 13:37:10
297 SKÁJ team
(Muži 35 až 49 let)
227 Klaviatura Kel 13:37:50 Certifikát 2:19:14 4:54:59 7:39:53 11:14:44 13:37:50
298 Rampelníci
(Týmy mix nad 90 let)
1211 Libuše Konečná 13:37:54 Certifikát 2:28:07 5:02:33 7:55:02 11:19:16 13:37:52
1212 Michal Konečný Certifikát 2:28:09 5:02:29 7:55:04 11:19:14 12:26:45 13:37:54
299 INOV-8 tým
(Muži 35 až 49 let)
153 Jiří Chudárek 13:37:56 Certifikát 2:17:37 4:37:50 11:09:27 13:37:56
300 iThinkBeer
(Ženy nad 50 let)
9 Jana Glabazňová 13:37:58 Certifikát 2:20:18 5:09:37 7:53:58 11:11:50 13:37:58
301 Maňásci Mattonni freerun Zlín
(Týmy mix do 69 let)
1125 Monika Slováčková 13:38:02 Certifikát 2:27:59 5:07:36 7:53:04 11:19:29 13:38:00
1126 Petr Maňas Certifikát 2:28:01 5:07:45 7:53:07 11:19:36 13:38:02
302 Khulový blesk 2
(Muži 35 až 49 let)
170 Peter Bajs 13:38:05 Certifikát 2:24:31 5:11:08 7:54:01 11:22:58 13:38:05
303 Khulový blesk 1
(Ženy 35 až 49 let)
390 Sylva Bajsová 13:38:08 Certifikát 2:25:15 5:11:13 7:54:04 11:23:19 13:38:08
304 ZaBeer
(Muži do 34 let)
105 Václav Brožek 13:38:12 Certifikát 2:14:12 4:39:39 11:09:44 13:38:12
305 monty
(Muži 35 až 49 let)
274 marian motyka 13:38:16 Certifikát 2:24:04 4:53:25 7:41:38 11:13:04 13:38:16
306 MINYA
(Muži 35 až 49 let)
175 Jarda Třasák 13:39:01 Certifikát 2:18:25 11:16:16 13:39:01
307 Zdeněk Blabla
(Muži do 34 let)
106 Zdeněk Blabla 13:39:11 Certifikát 2:10:47 4:38:24 11:12:51 13:39:11
308 JM
(Muži 35 až 49 let)
157 Jiří Měchura 13:47:04 Certifikát 2:19:51 4:55:43 7:47:49 11:27:47 13:47:04
309 SKÁJ team Šimíci
(Týmy mix 70 až 89 let)
1165 Zuzana Šimová 13:48:15 Certifikát 2:18:44 5:01:45 7:55:15 11:17:37 13:48:13
1166 Milan Šima Certifikát 2:18:52 5:01:53 7:55:13 11:17:36 13:48:15
310 Sova Run Brno
(Muži do 34 let)
85 Jakub Kocourek 13:48:17 Certifikát 2:24:33 4:55:21 7:54:11 11:26:49 13:48:17
311 břídil
(Muži 35 až 49 let)
266 Jiří Herman 13:48:44 Certifikát 2:36:55 5:16:32 8:03:40 11:36:04 13:48:44
312 Marek
(Muži do 34 let)
51 Marek Dočkal 13:48:46 Certifikát 2:17:51 4:57:08 7:56:39 11:30:38 13:48:46
313 Společenstvo
(Týmy muži do 69 let)
1023 Ondřej Vavruška 13:52:06 Certifikát 2:23:12 4:52:53 7:39:51 11:16:27 13:52:06
1024 Karel Červinka Certifikát 2:23:10 4:52:51 7:39:50 11:16:28 13:52:04
314 Šmatlok
(Muži 35 až 49 let)
281 Zdeněk Poloch 13:54:11 Certifikát 2:17:53 4:48:41 7:54:43 11:35:29 13:54:11
315 Putohor
(Ženy 35 až 49 let)
1257 Monika Kučerová 13:54:13 Certifikát 2:24:12 5:08:01 8:01:34 11:31:21 13:54:13
316 Jan Herčík
(Muži 35 až 49 let)
162 Jan Herčík 13:55:08 Certifikát 2:24:29 7:46:25 11:33:43 13:55:08
317 Holešovští saunaři
(Týmy muži 70 až 89 let)
1037 Martin Stěnička 13:55:13 Certifikát 2:32:00 5:02:19 7:43:51 11:27:37 13:55:13
1038 Michal Janda Certifikát 2:31:53 7:43:49 11:28:11 13:55:03
318 SK Oceláci - JOKI
(Muži nad 50 let)
1027 Josef Bugner 13:55:47 Certifikát 2:11:42 4:29:01 7:05:32 11:23:09 13:55:47
319 Armádovi
(Týmy mix do 69 let)
1103 Daniel Schreiber 14:04:40 Certifikát 2:27:42 4:57:43 7:52:16 11:32:54 14:04:40
1104 Zuzana Vostrovská Certifikát 2:27:44 4:57:44 7:52:14 11:32:56 14:04:36
320 SKÁJ team
(Muži 35 až 49 let)
230 Dušan Hanousek 14:05:17 Certifikát 2:22:32 5:01:21 8:05:20 11:37:02 14:05:17
321 Pravčice
(Muži nad 50 let)
152 Pavel Průcha 14:05:23 Certifikát 2:16:40 4:43:50 11:27:33 14:05:23
322 Grégrovci
(Ženy 35 až 49 let)
385 Miroslava Grégrová 14:06:57 Certifikát 2:24:08 5:32:02 8:16:44 11:34:32 14:06:57
323 URBAN
(Muži do 34 let)
94 Michal Urban 14:06:59 Certifikát 2:31:14 4:53:42 7:39:55 11:34:28 14:06:59
324 JTob
(Muži do 34 let)
32 Jiří Tobolík 14:20:49 Certifikát 2:52:08 5:33:52 8:20:29 11:56:02 13:10:42 14:20:49
325 Luděk Hřeblo
(Muži 35 až 49 let)
174 Luděk Hřeblo 14:20:58 Certifikát 2:35:52 5:10:27 8:24:28 11:51:01 14:20:58
326 HejaHeja65+
(Týmy mix nad 90 let)
1191 Věra Hejkrlíková 14:29:14 Certifikát 2:33:15 5:16:18 8:03:36 11:33:21 14:29:12
1192 Antonín Hejkrlík Certifikát 2:30:56 5:16:39 8:03:33 11:33:29 14:29:14
327 Jindřich Holoubek
(Muži nad 50 let)
299 Jindřich Holoubek 14:29:30 Certifikát 2:17:09 4:59:12 7:48:47 11:36:26 14:29:30
328 RozběhámeČesko
(Muži 35 až 49 let)
214 Bohumil Paslavský 14:29:44 Certifikát 2:13:19 4:57:16 8:04:59 11:53:24 13:10:11 14:29:44
329 Midlifiči_02
(Muži do 34 let)
1127 Martin Šimůnek 14:29:58 Certifikát 2:33:30 5:33:46 8:32:56 12:07:24 13:16:41 14:29:58
330 Sušice
(Týmy mix 70 až 89 let)
1169 Lucie Podmolíková 14:30:37 Certifikát 2:17:16 4:57:02 8:05:47 11:55:04 13:10:18 14:30:35
1170 Václav Podmolík Certifikát 2:17:20 4:56:57 8:05:44 11:54:57 13:10:15 14:30:37
331 Mamča
(Týmy mix nad 90 let)
1199 Pavlína Rohanová 14:31:04 Certifikát 2:19:26 5:18:41 8:20:41 12:11:09 13:16:50 14:31:03
1200 Přemysl Šálek Certifikát 2:19:33 5:18:38 8:20:44 11:10:42 12:11:18 13:16:29 14:31:04
332 S-PRO
(Týmy muži 70 až 89 let)
1053 Zdenek Koutný 14:31:11 Certifikát 2:23:14 5:08:32 8:21:37 12:13:38 13:23:39 14:31:11
1054 Radek Nerad Certifikát 2:14:16 4:27:24 6:59:41 10:14:15 11:19:24 12:12:53
333 Jajdásek
(Muži 35 až 49 let)
161 Radek Kotěšovec 14:31:16 Certifikát 2:18:57 4:57:11 8:05:24 11:57:45 13:12:42 14:31:16
334 Nemo
(Muži nad 50 let)
311 Milan Juran 14:33:20 Certifikát 2:31:09 5:08:07 8:20:47 12:10:32 13:22:39 14:33:20
335 Chodec z Chomýže
(Muži 35 až 49 let)
130 Vít Hrašna 14:39:11 Certifikát 2:32:53 5:07:13 7:54:14 12:10:58 13:28:51 14:39:11
336 Last Minute
(Muži do 34 let)
46 Lukáš Pilát 14:43:51 Certifikát 2:08:02 8:17:30 12:08:03 13:26:48 14:43:51
337 Team Bedihošť
(Muži nad 50 let)
319 Václav Blaha 14:43:53 Certifikát 2:32:22 5:16:53 8:17:33 12:08:14 13:26:40 14:43:53
338 Mašinka
(Ženy nad 50 let)
1279 Ilona Bajerová 14:45:15 Certifikát 2:20:02 5:00:26 7:58:49 11:53:19 13:14:44 14:45:15
339 BUGI MARSCH
(Ženy nad 50 let)
1028 Iva Bugnerová 14:55:41 Certifikát 2:35:48 5:16:15 8:17:48 12:01:26 13:23:20 14:55:41
340 Mattoni Free Run Zlin
(Ženy 35 až 49 let)
1254 Veronika Zemčíková 14:56:55 Certifikát 2:20:28 5:13:10 8:18:01 12:13:52 13:30:48 14:56:55
341 Gemini Přerov
(Muži nad 50 let)
296 Dalibor Krbílek 14:57:06 Certifikát 2:06:07 4:55:08 8:14:47 12:05:40 13:29:16 14:57:06
342 Nakopec a Skopec
(Týmy mix nad 90 let)
1201 Vladimír Mařák 14:57:56 Certifikát 2:43:11 5:34:13 8:34:53 12:05:09 13:26:27 14:57:56
1202 Kateřina Mařáková Certifikát 2:43:14 5:34:14 8:34:51 12:05:20 13:26:32 14:57:55
343 Puchýřci
(Týmy muži 70 až 89 let)
1051 Martin Stoklásek 14:58:21 Certifikát 2:15:59 5:11:54 8:38:30 12:13:33 13:35:51 14:58:21
1052 Jaroslav Stoklásek Certifikát 2:16:02 5:12:07 8:38:29 12:13:45 13:35:54 14:58:18
344 Čuňasi
(Týmy mix 70 až 89 let)
1181 Jiří Kunyt 14:59:43 Certifikát 2:32:51 5:07:23 8:07:01 12:10:53 13:30:34 14:59:41
1182 Eliška Hrabalová Certifikát 2:32:04 5:07:31 8:07:02 12:10:50 13:30:40 14:59:43
345 K9
(Muži do 34 let)
39 Tomáš Tobolík 14:59:47 Certifikát 4:11:11 6:19:07 9:02:46 12:35:14 14:59:47
346 Veronika
(Ženy do 34 let)
375 Veronika Camprová 15:12:31 Certifikát 2:44:36 5:33:25 9:02:42 12:44:49 15:12:31
347 Hostynska expedice 2019
(Týmy muži nad 90 let)
1193 Zdenek Janovsky 15:12:54 Certifikát 2:02:57 4:40:46 8:00:08 12:28:57 15:12:54
1194 Miroslav Hargaš Certifikát 2:02:29 4:40:57 8:00:05 12:28:47 15:12:46
348 Ve znamení Merkura
(Muži do 34 let)
97 Martin Dočkal 15:48:16 Certifikát 2:26:22 5:12:01 8:20:49 12:29:54 15:48:16
349 Miglanc II
(Muži 35 až 49 let)
185 Radim Holeňa 15:53:50 Certifikát 2:42:52 5:21:14 8:35:56 12:32:08 15:53:50
350 Lucka
(Ženy do 34 let)
349 Lucie Koutská 15:53:56 Certifikát 2:38:43 5:21:33 8:35:58 12:32:11 15:53:56
351 Aloha
(Týmy muži nad 90 let)
1065 Radomír Kotyz 15:56:06 Certifikát 2:25:56 5:18:10 9:05:56 13:20:27 15:56:02
1066 Martin Kotyz Certifikát 2:25:59 5:18:14 9:05:54 13:20:21 15:56:06
352 ŤOMPA FOREVER
(Muži 35 až 49 let)
286 Aleš FILIPKO 15:58:00 Certifikát 2:49:05 5:38:48 9:00:58 13:02:17 15:58:00
353 Otrokovice
(Muži 35 až 49 let)
195 Zdeněk Mancl 16:03:54 Certifikát 2:36:49 5:26:30 8:53:49 12:51:41 16:03:54
354 Cricetus
(Ženy do 34 let)
1111 Michaela Minaříková 16:41:05 Certifikát 2:53:58 5:51:40 10:16:34 16:41:05
355 JK
(Muži 35 až 49 let)
156 Jiří Kučera 16:41:08 Certifikát 2:53:01 6:17:08 9:58:52 16:41:08
356 OCR Runners Šumperk
(Týmy muži do 69 let)
1019 Pavel Vykoukal 16:45:39 Certifikát 2:31:39 5:22:56 9:23:16 16:45:37
1020 Roman Skokan Certifikát 2:31:40 5:23:08 9:23:14 16:45:39
357 ex230kg
(Muži 35 až 49 let)
269 Tomáš Wachtarczyk 16:46:49 Certifikát 2:24:42 5:09:12 8:58:32 13:01:27 16:46:49
358 ex230kg
(Muži 35 až 49 let)
270 Libor Radiňák 16:46:53 Certifikát 2:24:48 5:09:32 8:58:37 13:01:40 16:46:53
359 Bunnyho parťaci
(Týmy mix do 69 let)
1107 Ondřej Bucňák 16:47:30 Certifikát 3:01:56 6:11:41 9:34:56 16:47:30
1108 Kateřina Mičáková Certifikát 3:01:54 6:11:34 9:34:59 16:47:25
360 Je to jenom v hlavě!
(Ženy do 34 let)
346 Markéta Sladčíková 16:59:24 Certifikát 2:52:57 9:34:16 16:59:24
361 Kresta
(Muži do 34 let)
304 Petr Kresta 16:59:27 Certifikát 2:53:03 9:34:17 16:59:27
362 Čelovka ready
(Muži nad 50 let)
331 Roman Kalus 16:59:49 Certifikát 2:38:05 5:26:13 8:46:21 13:08:51 16:59:49
363 Adela
(Ženy do 34 let)
334 Adéla Zmeškalová 17:04:19 Certifikát 2:59:15 6:17:35 9:31:19 17:04:19
364 SKÀJ team
(Muži 35 až 49 let)
226 Tomàš Vrzala 17:06:04 Certifikát 2:53:45 6:12:26 9:23:32 17:06:04
365 Mašek foto
(Muži do 34 let)
54 Michal Mašek 17:09:12 Certifikát 2:33:06 5:34:01 9:05:05 13:22:58 17:09:12
366 Mašek foto
(Ženy do 34 let)
352 Kristýna Uhrová 17:09:19 Certifikát 2:33:09 5:34:05 9:05:07 13:23:01 17:09:19
367 jaja a radek
(Týmy mix nad 90 let)
1219 jana fojtaskova 17:20:30 Certifikát 2:49:25 6:18:03 9:57:29 17:20:27
1220 radek fojtasek Certifikát 2:49:47 6:17:47 9:57:31 17:20:30
368 RugbyŽeny
(Týmy ženy do 69 let)
1087 Dana Pavličíková 17:23:41 Certifikát 2:44:51 5:49:00 9:29:30 17:23:39
1088 Kateřina Vráželová Certifikát 2:44:48 5:49:02 9:29:29 17:23:41
369 Šnek
(Muži 35 až 49 let)
282 Marek Ondra 17:31:49 Certifikát 2:44:35 5:48:28 9:21:51 17:31:49
370 Cukrik
(Muži do 34 let)
22 Jan Kolkop 17:42:49 Certifikát 2:37:13 5:48:57 9:25:10 17:42:49
371 Luďa
(Muži nad 50 let)
306 Ludvík Novotný 17:44:01 Certifikát 2:42:55 6:12:43 9:53:06 17:44:01
372 Přiletíme
(Týmy mix do 69 let)
1135 Barbara Majovská 18:17:28 Certifikát 3:04:28 6:26:36 10:06:41 18:17:24
1136 Jozef Hartinger Certifikát 3:04:25 6:26:25 10:06:39 18:17:28
373 Roudek a Pól
(Týmy muži do 69 let)
1021 Radek Holub 18:31:28 Certifikát 2:34:55 6:03:50 10:01:02 18:31:27
1022 Pavel Klvaňa Certifikát 2:34:51 6:03:48 10:01:04 18:31:28
374 ČEMORES Klára Cyprová
(Ženy 35 až 49 let)
1274 Klára Cyprová --- 2:15:56 4:56:48 8:54:02 12:52:30
375 Columbia Montrail
(Ženy do 34 let)
1284 Kristýna Otevřelová --- 1:02:38 1:32:27 3:16:42 5:03:31
376 Vždycky_běh
(Muži 35 až 49 let)
262 Robert Vybíral --- 2:26:43 5:13:02 9:07:43
377 FURT IDU
(Muži nad 50 let)
295 Ladislav Čekal --- 2:44:42 6:12:37 9:36:47
378 Pro Marušku :-)
(Muži 35 až 49 let)
1112 Jan Pajpach --- 2:53:57 6:15:50 10:17:33
379 Hames
(Muži 35 až 49 let)
150 Petr Hamerka --- 1:52:56 3:57:07
380 CASE
(Muži 35 až 49 let)
126 Petr Sedlák --- 2:14:03 4:25:16
381 Pajule
(Ženy do 34 let)
357 Pavlína Hořínková --- 2:14:51 4:25:18
382 Dossily Boy
(Muži 35 až 49 let)
137 Zdeněk Vrbas --- 2:17:35 4:51:07
383 fKlidu sport team
(Ženy 35 až 49 let)
1272 Taťána Straková --- 1:26:13
384 Kuba
(Muži do 34 let)
43 Jakub Bares --- 1:54:32
385 ZdenĎas
(Muži nad 50 let)
325 Zdeněk Martinák --- 2:02:51
386 Ascend Team
(Muži do 34 let)
16 Jiří Kubáň --- 2:06:13
387 Splašený kovář
(Muži 35 až 49 let)
245 Matouš Hujíček ---
388 X-TRAIL RychloHrad / EjKejEj
(Týmy muži do 69 let)
104 Mira Maleňák DSQ 1:07:35 1:39:28 3:20:55
25 Luděk Uhřík 1:07:48 1:39:26 3:20:53 5:17:05 7:35:53 8:21:49 8:59:19
389 Czechoslovakia
(Týmy muži 70 až 89 let)
1031 David Gryga DSQ 2:34:04
1032 Martin Hlaváč 2:19:41 4:54:01 10:55:43 13:31:20
390 FC-B7-TÝM!!!
(Týmy muži 70 až 89 let)
1033 Miroslav Král DSQ 1:47:39 3:39:07 5:58:22
1034 Lukáš Bystřičan 1:47:41 3:39:05 5:58:24 8:30:11 9:18:46 10:07:14
391 Kroměříž
(Týmy muži 70 až 89 let)
1041 Jan Menšík DSQ 1:49:27 3:40:33 6:11:31 8:53:03 9:46:06 10:42:16
1042 Tomáš Tvarůžka 1:55:54 4:25:20 7:17:52 10:47:18
392 Mattoni Freerun Zlín 1
(Týmy muži 70 až 89 let)
1045 Martin Res DSQ 2:10:58
1046 Michael Solař 2:10:54 4:35:30 8:18:00 12:13:28 13:30:51 14:56:51
393 Milan Janata Tým/MountainGoats
(Týmy muži 70 až 89 let)
1009 Jiří Stýskalík DSQ 1:08:13 1:41:52
1010 Pavel Kovařík 1:41:53
394 Orli Veřovice
(Týmy muži 70 až 89 let)
1047 Karel Bartoň DSQ 2:12:43 4:27:56 7:17:40 11:14:14
1048 Josef Bartoň 2:12:40 4:27:58 7:15:37 11:07:20 13:20:03
395 OČIP
(Týmy muži 70 až 89 let)
1049 Jan Kábela DSQ 1:02:22 1:32:13 3:15:42 5:18:57 7:45:40 9:20:17
1050 Ondřej Košatka 1:02:42 1:32:38 3:11:55 5:19:39
396 BĚŽ LEŽ team
(Týmy ženy do 69 let)
1075 Sabina Krejčí DSQ 2:45:05 6:10:09
1076 Michaela Chalupníková 2:45:04 6:10:14
397 FORCE TEAM
(Týmy ženy do 69 let)
1077 Katerina Navrátilová DSQ 3:27:26 11:20:28
1078 Zuzana Urbanová 3:27:24 11:20:27
398 Horská výzva
(Týmy mix do 69 let)
1115 Marek Žídek DSQ 2:10:20 4:27:26 6:59:43 10:14:28 11:19:30 12:07:54
1116 Jiří Matyáš 2:23:19 5:07:53 8:32:52 12:13:44
399 Kokotým
(Týmy mix do 69 let)
1121 Ivana Kopečková DSQ 5:32:55 9:44:02 13:01:29
1122 Jakub Čečotka 5:32:34
400 Růžovky
(Týmy mix do 69 let)
1137 Veronika Mlčáková DSQ 2:19:21 4:42:31
1138 Lukáš Adamík 2:19:22 4:42:28 10:28:23 11:20:03 12:09:17
401 Skáj Team
(Týmy mix do 69 let)
1059 Anna Solařová DSQ 2:30:35 5:49:12 9:21:21
237 Igor Kraváček 2:30:53 5:49:14 9:21:23
402 Vlčí smečka
(Týmy mix do 69 let)
1141 Petr Jurča DSQ 1:55:04 4:00:46
1142 Martina Lédlová 1:55:03 4:00:50
403 challengers
(Týmy mix do 69 let)
1143 Mark Mazumder DSQ 1:50:40 3:39:08 5:45:34 8:39:55
1144 Barbara Lišková 1:50:36 3:38:53 5:45:31 8:39:52
404 Black Bett
(Týmy mix 70 až 89 let)
1145 Marcela Feješová DSQ
1146 Radek Krnáč
405 Brouček a Beruška
(Týmy mix 70 až 89 let)
255 Daniel Brázdil DSQ 3:28:36 9:18:05 12:01:10 13:18:53 14:01:55
1001 Lenka Brázdilová 3:28:44
406 E.T. 2.0
(Týmy mix 70 až 89 let)
1151 Monika Mezírková DSQ 2:52:11 6:12:51
1152 Stanislav Kulhánek 2:52:04
407 Noční chodci
(Týmy mix 70 až 89 let)
1157 Petr Otruba DSQ 2:27:11 5:06:48 8:01:21 10:54:11 12:50:39
1158 Soňa Kozová 2:27:09 5:06:54 8:01:23
408 SKÁJ team
(Týmy mix 70 až 89 let)
1163 Veronika Mikulová DSQ 2:00:35 4:14:24
1164 Libor Sviečka 2:00:37 4:14:25
409 polabánci
(Týmy mix 70 až 89 let)
1179 Iva Kroužilová DSQ 1:45:16 3:29:54 5:13:35 7:43:38 8:29:25 9:15:04
1180 Norbert Klvaň 1:45:14 3:29:46 5:13:15 8:07:18
410 Šli dva
(Týmy mix 70 až 89 let)
1183 Roman Král DSQ 1:56:34 3:56:34
1184 Marcela Králová 1:56:32 3:55:11
411 Achillovy šlachy
(Týmy mix nad 90 let)
1187 Vít Campr DSQ
1188 Petra Camprová 2:44:39 5:33:35
412 Bobři
(Týmy mix nad 90 let)
1189 Ivan Barbořík DSQ 2:43:08 5:49:34 9:30:19
1190 Kitka Řezníčková
413 MK Seitl Ostrava
(Týmy mix nad 90 let)
1205 Marek Moravec DSQ 2:12:11 4:27:22
1206 Martina Metzová 2:12:30 4:27:19
414 AKEZ Kopřivnice
(Muži do 34 let)
12 Jiří Kramoliš DSQ 1:30:53 3:17:25
415 Brumov-Bylnice
(Muži do 34 let)
19 Jakub Šenkeřík DSQ 2:20:06 5:12:18 8:13:51
416 Fast and light
(Muži do 34 let)
1016 Vojtěch Krakovič DSQ
417 KOlenáři SRO
(Muži do 34 let)
289 Roman Sládeček DSQ 2:11:11 4:33:23
418 Kunčice pod Ondřejníkem
(Muži do 34 let)
362 Tomáš Martinek DSQ 1:02:06 1:31:56 3:06:48
419 LH
(Muži do 34 let)
44 Lukáš Hradil DSQ 2:19:07 4:51:22
420 LM
(Muži do 34 let)
45 Luděk Munzar DSQ 1:55:49 4:04:11
421 MG
(Muži do 34 let)
48 Michal Gembík DSQ 2:09:11 4:26:49
422 Macca
(Muži do 34 let)
50 Ondřej Macíček DSQ 1:57:54 4:34:34
423 Mexicka vlna
(Muži do 34 let)
55 Aleš Dvořák DSQ 2:03:42 4:43:42
424 Mike’s
(Muži do 34 let)
56 Michal Soldán DSQ 2:48:48 6:01:29 10:08:17
425 Nicole
(Muži do 34 let)
59 Miroslav Klein DSQ 2:37:38 5:08:35 8:01:15
426 Nox
(Muži do 34 let)
61 Tomáš Potočňák DSQ 2:23:04 5:11:31
427 Ondra Motal
(Muži do 34 let)
62 Ondřej Motal DSQ 2:21:46 5:09:19
428 Pali
(Muži do 34 let)
66 Pavol Moravík DSQ 2:54:12 6:27:02 10:33:44
429 Petr
(Muži do 34 let)
71 Petr Vaněk DSQ 2:01:42 4:26:19 6:27:17
430 Rebel bean
(Muži do 34 let)
77 Karel Vinterlik DSQ 2:02:42 4:39:00
431 Rohálov
(Muži do 34 let)
80 Jakub Janda DSQ 1:04:22 1:33:28 2:59:32 4:38:02
432 SK Adamus Kofola
(Muži do 34 let)
82 Lukáš Bača DSQ 2:42:26
433 Splašená Fazole
(Muži do 34 let)
86 Petr Surý DSQ 1:01:45 1:31:58 3:09:22 5:05:10
434 Suunto-Inov8 Bělotín
(Muži do 34 let)
87 Tomáš Kudláček DSQ 1:50:08 3:59:56
435 Triatlon Býšť
(Muži do 34 let)
92 Marek Hofman DSQ 2:18:13 4:54:44 7:54:35
436 Třanovičtí přespolní žraloci
(Muži do 34 let)
93 Ladislav Nekarda DSQ 2:02:12 4:25:59
437 Veřovice
(Muži do 34 let)
99 Martin Geryk DSQ 5:33:02 9:44:05
438 Věřím, proto padám
(Muži do 34 let)
102 Radek Ondrůšek DSQ 1:53:15 4:09:02 7:18:20
439 Černé Plíce
(Muži do 34 let)
108 Radim Šmiřák DSQ 2:44:46 5:45:17
440 A zase Šlapem .
(Muži 35 až 49 let)
113 Jan Kříž DSQ 3:00:57
441 Barokomaraton
(Muži 35 až 49 let)
1067 Zdeněk Beneš DSQ 2:00:53 4:41:38
442 Bobr
(Muži 35 až 49 let)
122 Martin Novák DSQ 2:45:16 5:58:31 9:35:56
443 EmbedIT
(Muži 35 až 49 let)
138 Pavel Halabala DSQ 1:06:00 1:36:43 3:15:48 5:09:56
444 Files
(Muži 35 až 49 let)
141 Filip Lochmann DSQ 2:03:27 4:04:34 6:28:49
445 HB trail team
(Muži 35 až 49 let)
146 Stanislav Havlíček DSQ 2:03:59 4:54:24
446 HYBAJ Team Nový Jičín
(Muži 35 až 49 let)
148 Jiří Bouda DSQ 1:49:17 4:01:12
447 Hail Berge Kojetin
(Muži 35 až 49 let)
149 Roman Kucirek DSQ 1:54:48 3:52:53 6:21:59
448 Jackman
(Muži 35 až 49 let)
160 Marian Mokoš DSQ 2:20:21 4:50:12 8:10:42
449 Keny
(Muži 35 až 49 let)
168 Tomáš Kopřiva DSQ 2:14:28 4:34:29 7:18:28
450 LHUT Team / Dynafit
(Muži 35 až 49 let)
5 Marek Balcar DSQ 2:51:14 4:31:16
451 Mattoni FreeRun Zlín
(Muži 35 až 49 let)
180 Libor Reich DSQ 2:02:22 4:40:33
452 Miro
(Muži 35 až 49 let)
186 Miroslav Chodúr DSQ 1:47:45
453 Moury
(Muži 35 až 49 let)
187 Alexander Moureček DSQ 2:32:46 5:33:06 9:30:16
454 Mr. Snail
(Muži 35 až 49 let)
188 Marek Šťastný DSQ
455 OD MORAVA Holešov
(Muži 35 až 49 let)
192 Luděk Klapil DSQ 1:52:47 4:05:06
456 Ole
(Muži 35 až 49 let)
194 Tomáš Vaněk DSQ 2:08:45 4:16:01
457 Pan kubiska
(Muži 35 až 49 let)
198 Ivan Štěpán DSQ 2:12:51 4:57:20
458 Pavel Matousek
(Muži 35 až 49 let)
200 Pavel Matousek DSQ 1:08:39 1:43:10
459 Podhostynští Vrchaři
(Muži 35 až 49 let)
202 Martin Vaclach DSQ 2:33:54 5:01:14
460 RUBIC
(Muži 35 až 49 let)
206 Zbyněk Tihelka DSQ 1:55:21 3:52:51 6:20:17
461 Rudy
(Muži 35 až 49 let)
215 Rudolf Müller DSQ 4:13:36
462 Run Magazine Team
(Muži 35 až 49 let)
216 Honza Adámek DSQ 0:58:18 1:26:45 3:03:39 5:07:05
463 SARS Kroměříž
(Muži 35 až 49 let)
220 Radek Steiger DSQ 1:58:48 3:58:58
464 SK Hasiči Zlín
(Muži 35 až 49 let)
222 Petr Beníček DSQ 1:07:59 1:40:18 3:38:21
465 SKAJ team
(Muži 35 až 49 let)
224 Radek Šima DSQ 2:31:04
466 SKÁJ team
(Muži 35 až 49 let)
229 Michal Ambruz DSQ 2:52:53 6:12:29
467 Salomon/Suunto CZ AR
(Muži 35 až 49 let)
121 Marek Navrátil DSQ 1:03:16 1:31:27 3:02:18 4:54:49
468 Siky
(Muži 35 až 49 let)
234 Martin Mikeš DSQ 2:34:11 5:22:40 9:35:54
469 Slečinky Napajedla
(Muži 35 až 49 let)
239 Jaroslav Fiodor DSQ 2:00:14 4:06:35
470 Slo to
(Muži 35 až 49 let)
241 Petr Dymacek DSQ 2:02:25
471 Slušnej oddíl
(Muži 35 až 49 let)
242 Jan Pařízek DSQ 1:49:33 3:53:03
472 Třanovičtí přespolní žraloci
(Muži 35 až 49 let)
254 Roman Ochman DSQ 2:02:08 4:14:51 6:15:50 7:59:40 8:59:21
473 VT_01
(Muži 35 až 49 let)
1175 Tomáš Šumbera DSQ 1:41:38 3:34:34 5:58:54
474 Valašský portáš
(Muži 35 až 49 let)
258 Pavel Kočíb DSQ 1:26:12 2:51:47 4:26:34
475 Volná Noha
(Muži 35 až 49 let)
260 Zdeněk Blažek DSQ 2:44:32 5:33:19 9:02:40
476 Vsetín
(Muži 35 až 49 let)
261 Dušan Fojtik DSQ 1:02:26 1:32:19 3:12:52 5:06:32 7:37:50
477 Zapro team
(Muži 35 až 49 let)
263 Vít Kožuch DSQ 2:22:27 5:20:02
478 Zlín
(Muži 35 až 49 let)
265 Tomáš Flám DSQ 1:26:34
479 Áďa
(Muži 35 až 49 let)
277 Adam Milko DSQ 2:34:08 5:22:47 9:35:59
480 Šlapák
(Muži 35 až 49 let)
280 Tomáš Málek DSQ 5:46:48 9:41:11
481 Žuškin
(Muži 35 až 49 let)
287 Martin Žuška DSQ 2:48:44 6:01:27 10:08:19
482 IVAN
(Muži nad 50 let)
298 Ivan Černý DSQ 2:29:00
483 Pa-Sta
(Muži nad 50 let)
312 Pavel Surý DSQ 2:24:10
484 Pavel Červenka
(Muži nad 50 let)
313 Pavel Červenka DSQ 1:05:23 1:36:04 3:25:45
485 Petr Deák
(Muži nad 50 let)
314 Petr Deák DSQ 2:02:33 4:17:41
486 Rychlonohý zámečník
(Muži nad 50 let)
316 Matouš Hujíček DSQ 2:03:57 4:28:13
487 Rychlé nohy
(Muži nad 50 let)
317 Josef Gloza DSQ 2:17:23
488 Sports Development Přerov
(Muži nad 50 let)
318 Zdeněk Blaťák DSQ 2:47:26
489 Vesani.cz
(Muži nad 50 let)
322 Jiří Stehno DSQ 2:21:05 5:38:18
490 Zdravá výživa Vsetín
(Muži nad 50 let)
326 Jiří Kořenek DSQ 2:48:22 5:59:12
491 fitcentrum olypia Zlin
(Muži nad 50 let)
327 Dusan Cencinger DSQ 1:03:02 1:33:32 3:20:43
492 A zase Šlapem .
(Ženy do 34 let)
333 Diana Morevová DSQ 3:01:01
493 Balini
(Ženy do 34 let)
335 Veronika Pargačová DSQ 2:38:50
494 ForFun / TJ Slezan Frýdek-Místek
(Ženy do 34 let)
343 Kateřina Klepáčová DSQ 1:09:08 1:59:34 4:02:37
495 Midlifiči01
(Ženy do 34 let)
1128 Adriana Šimůnková DSQ 2:33:33 5:33:40 8:50:37
496 Sobičky Team
(Ženy do 34 let)
367 Veronika Jínková DSQ 2:03:11 4:38:08
497 VT_02
(Ženy do 34 let)
1176 Vendula Skoupá DSQ 1:09:21 1:41:36 3:34:41 5:52:29
498 Fyziomovement
(Ženy 35 až 49 let)
384 Věra Vystrčilová DSQ 1:40:46 3:22:48 5:20:57
499 Kilpi racing team
(Ženy 35 až 49 let)
1264 Aneta Nováková DSQ 1:46:34 3:37:32 5:35:15
500 Zapro team
(Ženy 35 až 49 let)
1271 Alexandra Kožuchová DSQ 2:15:19 4:54:30
501 -
(Ženy nad 50 let)
1276 Hana Kotková DSQ 1:48:23 3:31:02 5:30:28
502 Bez ...
(Ženy nad 50 let)
1277 Jana Glozová DSQ 2:17:18 4:51:14
503 Uvidíme
(Ženy nad 50 let)
1280 Monika Henyšová DSQ 2:53:08 6:17:38 9:58:50