Výsledková listina

Závod:
     
Kategorie:
      Zpět

# Tým Členové Výsledek Účastnický list
1 Vlčí Důl
(Muži 20 až 34 let)
Karel Axmann 6:59:52 Certifikát
2 JulboWay
(Muži 35 až 49 let)
Stanislav Najvert 7:05:06 Certifikát
3 Diadora
(Muži 35 až 49 let)
Jiří Petr 7:12:26 Certifikát
4 Adidas outdoor team/X-TRAIL RychloHrad
(Muži 35 až 49 let)
Tomáš Svoboda 7:15:25 Certifikát
5 Švirda a Pája
(Týmy muži do 69 let)
Pavel Brlica 7:17:24 Certifikát
Ondřej Švirák
6 Rychle-by
(Muži 35 až 49 let)
Jan Strapek 7:18:11 Certifikát
7 Sokol Třebětice
(Muži 35 až 49 let)
Roman Odstrčilík 7:26:40 Certifikát
8 www.ultramaratonec.cz
(Muži 20 až 34 let)
Ondřej Velička 7:44:38 Certifikát
9 Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor
(Muži 20 až 34 let)
Václav Král 7:45:07 Certifikát
10 Babiččina Běžecká Buňka
(Muži 20 až 34 let)
Vít Kněžínek 7:45:50 Certifikát
11 KES BUK Team
(Muži 20 až 34 let)
Jaroslav Vicher 8:07:25 Certifikát
12 Běhat nás baví
(Muži 35 až 49 let)
Jiří Kabaja 8:08:05 Certifikát
13 Bulls Rymice
(Muži 20 až 34 let)
Ondřej Tabarka 8:08:27 Certifikát
14 Tomáš Sichálek
(Muži 35 až 49 let)
Tomáš Sichálek 8:09:44 Certifikát
15 X-TRAIL RychloHrad
(Muži 20 až 34 let)
Milan Zavadil 8:14:44 Certifikát
16 Peter Hábánek
(Muži 20 až 34 let)
Peter Habánek 8:16:00 Certifikát
17 od morava
(Muži 35 až 49 let)
Čestmír Horák 8:25:49 Certifikát
18 Hu-Ja team
(Týmy muži do 69 let)
Josef Hubáček 8:27:11 Certifikát
Petr Jasanský
19 X-TRAIL RychloHrad
(Muži 20 až 34 let)
Marek Švec 8:28:38 Certifikát
20 Lepus.cz
(Muži 20 až 34 let)
Jiř Žaloudík 8:31:51 Certifikát
21 Salomon-Suunto/Leki
(Týmy muži 70 až 89 let)
Marek Navrátil 8:33:47 Certifikát
Pavel Štryncl
22 Aspot Hulín
(Muži 35 až 49 let)
Tomáš Neradil 8:36:03 Certifikát
23 The cooling birds
(Týmy muži do 69 let)
Václav Martinec 8:41:16 Certifikát
Michal Navrátil
24 FT LAZARTEAM
(Muži 20 až 34 let)
František Vidlář 8:42:58 Certifikát
25 Rajnochovice TRAIL running
(Muži 20 až 34 let)
Miroslav Maleňák 8:48:14 Certifikát
26 Pearl Izumi CT
(Ženy 20 až 34 let)
Andrea Krstevová 8:48:55 Certifikát
27 JAN JAN
(Týmy muži do 69 let)
Tomáš Jančík 8:53:01 Certifikát
Miloslav Jančík
28 Reindeer team
(Muži 20 až 34 let)
Martin Dungl 8:55:03 Certifikát
29 Reindeer team
(Ženy 20 až 34 let)
Lada Zrzavecká 8:55:05 Certifikát
30 Vivatsport
(Muži 35 až 49 let)
Karel Hlavica 8:55:08 Certifikát
31 Lowell pro running team
(Muži 35 až 49 let)
Milan Holeš 8:57:53 Certifikát
32 Michael
(Muži 20 až 34 let)
Michael Pozdenkov 8:59:29 Certifikát
33 Los Andos
(Týmy muži do 69 let)
David Nádeníček 9:01:31 Certifikát
Tomášek Nádeníček
34 SP-sport/salomon-run
(Muži do 19 let)
Matěj Bernát 9:02:47 Certifikát
35 mik
(Muži 35 až 49 let)
Miroslav Kolařík 9:07:42 Certifikát
36 KESBUK
(Ženy 35 až 49 let)
Kristina Obručová 9:08:47 Certifikát
37 Lukasxx
(Muži 20 až 34 let)
Lukáš Kozubík 9:08:52 Certifikát
38 Holky, chlast a chlebíčky!
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Umlauf 9:12:59 Certifikát
39 Kostka
(Muži 20 až 34 let)
Petr Kostka 9:19:34 Certifikát
40 CEPro team/Never back down
(Muži do 19 let)
Nicolas Výskala 9:19:44 Certifikát
41 Luba
(Muži 35 až 49 let)
Lubomír Židlík 9:20:23 Certifikát
42 Patrik Chýlek
(Muži 35 až 49 let)
Patrik Chýlek 9:22:07 Certifikát
43 BTfly / inTrenér
(Týmy muži 70 až 89 let)
Michal Šubrt 9:22:22 Certifikát
Petr Kopřiva
44 Chilli Maniacs/Carpathian runner
(Muži 20 až 34 let)
Pavel Škabraha 9:22:50 Certifikát
45 SK Babice/Trailpoint
(Ženy 20 až 34 let)
Kristýna Hájková 9:23:18 Certifikát
46 Tomáš Svoboda
(Muži 35 až 49 let)
Tomáš Svoboda 9:25:02 Certifikát
47 SP sport team
(Muži 20 až 34 let)
Jan Beneš 9:29:15 Certifikát
48 Silomark
(Muži 20 až 34 let)
Štěpán Kramoliš 9:30:15 Certifikát
49 Sokol Opatovice
(Muži 20 až 34 let)
Milan Vinklárek 9:31:26 Certifikát
50 TJ Spoje Praha
(Muži 35 až 49 let)
Martin Vondráček 9:32:50 Certifikát
51 Žlutý šarkan
(Muži 35 až 49 let)
Jakub Hájek 9:32:52 Certifikát
52 Chropyně
(Muži 20 až 34 let)
Aleš Smékal 9:34:51 Certifikát
53 INOV-8
(Muži 35 až 49 let)
Petr Válček 9:40:13 Certifikát
54 KESBUK
(Týmy ženy do 69 let)
Věra Vystrčilová 9:41:24 Certifikát
Zuzana Kadlčáková
55 do pohody
(Týmy ženy do 69 let)
Zuzana urbancova 9:41:56 Certifikát
petra muckova
56 KHS Zlín
(Týmy muži 70 až 89 let)
Petr Jurča 9:42:25 Certifikát
Martin Davidov
57 Vostrombouch
(Muži 35 až 49 let)
Libor Abraham 9:43:13 Certifikát
58 Blažkoj
(Muži 35 až 49 let)
David Blažek 9:47:38 Certifikát
59 ČERPA
(Týmy muži do 69 let)
Jan Čermák 9:47:46 Certifikát
Václav Papeš
60 Podhostýnští vrchaři
(Muži 35 až 49 let)
Petr Maťa 9:49:04 Certifikát
61 PK
(Muži 20 až 34 let)
Petr Křepelka 9:49:45 Certifikát
62 BESKYDKRBY
(Muži 35 až 49 let)
Ivo Bernát 9:51:22 Certifikát
63 Pivovárek Morava
(Muži 35 až 49 let)
Tomáš Berger 9:55:32 Certifikát
64 langzamteam
(Muži 35 až 49 let)
Martin Brázda 9:55:44 Certifikát
65 Čakyteam
(Muži 20 až 34 let)
Petr Horsák 9:56:07 Certifikát
66 NÍZKÉ NAPĚTÍ
(Muži 35 až 49 let)
Petr Vidlář 9:57:20 Certifikát
67 JuraZub
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Kozubík 9:57:27 Certifikát
68 Velikonoční cukroví
(Muži 20 až 34 let)
Aleš Winkler 9:58:22 Certifikát
69 Kamikaze
(Muži 35 až 49 let)
Petr Jiskra 10:01:55 Certifikát
70 EPO Machinery
(Muži nad 50 let)
Vladimír Slovák 10:02:16 Certifikát
71 Amigo
(Ženy 20 až 34 let)
Radka Kladňáková 10:02:24 Certifikát
72 Mojža
(Muži 20 až 34 let)
Jan Mojžíšek 10:07:54 Certifikát
73 JH Nové Stavení
(Muži nad 50 let)
Lubomír Šuranský 10:09:55 Certifikát
74 UltraPraha
(Muži 20 až 34 let)
Michal Karhan 10:09:56 Certifikát
75 ogar
(Muži 35 až 49 let)
Karel Švajda 10:16:26 Certifikát
76 NeKonečný
(Muži 20 až 34 let)
Roman Konečný 10:17:46 Certifikát
77 Panda
(Týmy mix do 69 let)
Tomáš Valentík 10:18:11 Certifikát
Tereza Oborná
78 X-Air Ostrava
(Muži 35 až 49 let)
Marek Škapa 10:18:26 Certifikát
79 No training team
(Týmy mix do 69 let)
Ïvan Veškrna 10:19:05 Certifikát
Tereza Procházková
80 SILVINI MADSHUS team
(Muži 20 až 34 let)
Miroslav Hargaš 10:19:09 Certifikát
81 Team HB
(Muži 35 až 49 let)
Jan BÍBA 10:21:31 Certifikát
82 Honza
(Muži 20 až 34 let)
Jan Němec 10:22:27 Certifikát
83 Jan Vraj
(Muži 35 až 49 let)
Jan Vraj 10:22:54 Certifikát
84 šternberská gazela
(Ženy 35 až 49 let)
Kristýna Nesrstová 10:23:34 Certifikát
85 Hugo
(Muži 35 až 49 let)
Petr Kašpárek 10:23:39 Certifikát
86 MKS
(Týmy mix nad 90 let)
Josef Smola 10:23:56 Certifikát
Iva Pachtova
87 LucniTEAM
(Muži 35 až 49 let)
Lubomír Večerka 10:25:30 Certifikát
88 Hory z Kroměříže
(Muži 20 až 34 let)
David Horák 10:25:33 Certifikát
89 Flame team
(Muži 20 až 34 let)
Martin Hořínek 10:25:36 Certifikát
90 Lukáš Zvonek
(Muži 35 až 49 let)
Lukáš Zvonek 10:26:46 Certifikát
91 Duke Corporation
(Muži 35 až 49 let)
Martin Marek 10:26:48 Certifikát
92 Pajule
(Ženy 20 až 34 let)
Pavlína Sedlářová 10:30:09 Certifikát
93 Brno
(Muži 35 až 49 let)
Zbyněk Svoboda 10:33:07 Certifikát
94 Hospůdka u Kumpána
(Muži nad 50 let)
Igor Mihalčík 10:34:31 Certifikát
95 Radim
(Muži nad 50 let)
Radim Šarman 10:37:22 Certifikát
96 InTrenér/ SK Vrbno p.P.
(Týmy mix do 69 let)
Michala Knápková 10:38:12 Certifikát
Martin Kardaš
97 Valachbajk-cyklomira
(Týmy muži 70 až 89 let)
Jaroslav Remeš 10:41:16 Certifikát
Radim Pavlík
98 selatkoleze
(Muži 35 až 49 let)
JAN VOKULIC 10:41:35 Certifikát
99 abibas/šalamoun/lečo
(Týmy muži do 69 let)
Jaromír Číhal 10:42:23 Certifikát
Petr Očenášek
100 Běhat nás baví
(Ženy nad 50 let)
Jana Glabazňová 10:43:26 Certifikát
101 Roman Divín
(Muži 35 až 49 let)
Roman Divín 10:50:26 Certifikát
102 Ultra Continental
(Muži 35 až 49 let)
Daniel Brázdil 10:50:43 Certifikát
103 Opava
(Muži 20 až 34 let)
Michal Solny 10:50:55 Certifikát
104 SK Salix Grymov
(Ženy 35 až 49 let)
Jarmila Palíšková 10:51:19 Certifikát
105 eM
(Ženy 20 až 34 let)
Magda Podzemná 10:52:37 Certifikát
106 Alis Team
(Muži 35 až 49 let)
Aleš Hranický 10:52:59 Certifikát
107 Zdeněk Grygar
(Muži 35 až 49 let)
Zdeněk Grygar 10:53:07 Certifikát
108 Maraton tým Pavla Nováka
(Ženy nad 50 let)
Ilona Bajerová 10:53:23 Certifikát
109 patros
(Muži 35 až 49 let)
Patrik Rosecký 10:54:28 Certifikát
110 Běhat nás baví
(Ženy nad 50 let)
Martina Kurková 10:55:59 Certifikát
111 liptal
(Muži 35 až 49 let)
Vladimír Futák 11:00:11 Certifikát
112 ARTeam
(Muži 35 až 49 let)
Jiří Oškera 11:00:19 Certifikát
113 Chvost
(Muži 20 až 34 let)
Martin Bulín 11:03:55 Certifikát
114 Burky Team
(Ženy 20 až 34 let)
Veronika Fišnarová 11:04:43 Certifikát
115 Bezva dvojka
(Týmy mix nad 90 let)
Marcela Pargačová 11:05:17 Certifikát
Miroslav Vrobel
116 Walmezforever
(Muži 20 až 34 let)
David Machala 11:07:01 Certifikát
117 Litomyšl
(Ženy 20 až 34 let)
Veronika Vejrychová 11:12:41 Certifikát
118 Tj Sokol Smilovice
(Muži do 19 let)
Lubomír Uhlář 11:12:43 Certifikát
119 Benek
(Muži 35 až 49 let)
Lubomír Pražák 11:15:45 Certifikát
120 Újezd nad Lesy
(Muži 20 až 34 let)
Jan Třasák 11:17:13 Certifikát
121 Podruhe a snad rychleji
(Muži 35 až 49 let)
Jan Jedlicka 11:17:52 Certifikát
122 Právnička
(Ženy 20 až 34 let)
Martina Mušálková 11:19:34 Certifikát
123 ESO9
(Muži 35 až 49 let)
Pavel Rajnoha 11:19:41 Certifikát
124 KOS Krnov
(Muži 35 až 49 let)
Dan Hošťálek 11:19:56 Certifikát
125 Sri Chinmoy marathon team
(Muži 35 až 49 let)
Petr Samák 11:20:07 Certifikát
126 Daniela
(Ženy 20 až 34 let)
Daniela Šimčíková 11:21:19 Certifikát
127 David Bělíček
(Muži 20 až 34 let)
David Bělíček 11:21:22 Certifikát
128 sváteční turista
(Muži 35 až 49 let)
Libor Hudec 11:24:23 Certifikát
129 Krajanda Ivančice
(Muži 35 až 49 let)
David Krajči 11:24:52 Certifikát
130 Columbus Napajedla
(Muži 35 až 49 let)
Michal Holub 11:25:09 Certifikát
131 PPPTT
(Muži nad 50 let)
Petr Pleva 11:26:45 Certifikát
132 Antonín Bařinka
(Muži nad 50 let)
Antonín Bařinka 11:29:05 Certifikát
133 Václav Baláček
(Muži 35 až 49 let)
Václav Baláček 11:30:42 Certifikát
134 Kancelářské krysy
(Muži 35 až 49 let)
Michal Řeháček 11:32:13 Certifikát
135 Martin Slatinský
(Muži 35 až 49 let)
Martin Slatinský 11:32:57 Certifikát
136 sk pacetluky
(Muži 20 až 34 let)
Jaroslav Kopřiva 11:35:10 Certifikát
137 Šouler
(Muži 20 až 34 let)
Martin Kučera 11:36:00 Certifikát
138 Hanz86
(Muži 20 až 34 let)
Jan Szturc 11:36:01 Certifikát
139 Lochkov
(Týmy mix 70 až 89 let)
Jana Kendíková 11:38:07 Certifikát
Tomáš Kendík
140 Zapro AD
(Muži 35 až 49 let)
Jarek Hamerský 11:38:32 Certifikát
141 ESO9
(Muži 35 až 49 let)
Jiří Ptáček 11:38:34 Certifikát
142 „DIVOŽENKY“
(Týmy ženy 70 až 89 let)
Gabriela Bogušovská 11:44:31 Certifikát
Jana Vrublová
143 Martin
(Muži 35 až 49 let)
Martin Václavík 11:46:45 Certifikát
144 Pornoflorbal "B"
(Muži 20 až 34 let)
Marek David 11:46:53 Certifikát
145 SP Sport Team
(Muži 20 až 34 let)
Radek Zavadil 11:47:00 Certifikát
146 Raci
(Muži 35 až 49 let)
Radim Cibulka 11:47:55 Certifikát
147 SK Babice/Cintorin rollers
(Týmy ženy nad 90 let)
Lída Filipová 11:48:24 Certifikát
Jitka Jakešová
148 Fugy Krnov
(Muži 20 až 34 let)
Jakub Rinke 11:50:47 Certifikát
149 heidosh
(Muži 20 až 34 let)
David Smrčka 11:50:47 Certifikát
150 Gaučák
(Muži 35 až 49 let)
Radim Strejček 11:51:46 Certifikát
151 Čahouni
(Týmy muži 70 až 89 let)
Miroslav Klíma 11:52:01 Certifikát
Libor Žák
152 Raydáci
(Týmy mix do 69 let)
Jakub Kabeláč 11:52:08 Certifikát
Kristýna Šilhová
153 Vladimír Diatka
(Muži 35 až 49 let)
Vladimír Diatka 11:52:13 Certifikát
154 STS Chvojkovice Brod
(Muži 35 až 49 let)
René Camfrla 11:55:06 Certifikát
155 Train Insane
(Týmy mix 70 až 89 let)
Lenka Vrúbelová 11:55:36 Certifikát
Martin Pavlínek
156 HejA
(Muži nad 50 let)
Hejkrlík Antonín 11:58:12 Certifikát
157 Běžím za párek
(Muži 35 až 49 let)
Ondřej Pokluda 11:58:25 Certifikát
158 Duo Zet
(Týmy muži do 69 let)
Zdeněk Langer 12:00:46 Certifikát
Zdeněk Kasala
159 Petr
(Muži 20 až 34 let)
Petr Němec 12:07:07 Certifikát
160 Tomka
(Týmy mix 70 až 89 let)
Tomáš Jurček 12:09:16 Certifikát
Kateřina Zechová
161 Desperado
(Muži nad 50 let)
Georgis Fasulis 12:10:20 Certifikát
162 Dojdem až dojdem
(Týmy muži do 69 let)
Zdeněk Svoboda 12:10:31 Certifikát
Petr Mašek
163 southwork
(Muži 20 až 34 let)
Jaroslav Tiefenbach 12:10:35 Certifikát
164 SK Pacetluky
(Ženy 20 až 34 let)
Lenka Rudolfová 12:12:53 Certifikát
165 Vesani.cz
(Týmy muži do 69 let)
Rosťa Burta 12:12:55 Certifikát
Petr Tabara
166 SRS Ostrava
(Muži 35 až 49 let)
Michal Bielesz 12:14:22 Certifikát
167 Efson
(Ženy 20 až 34 let)
Eva Stískalová 12:26:04 Certifikát
168 Reca Team
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Neoral 12:29:36 Certifikát
169 Žltý šarkan
(Muži 35 až 49 let)
Josef Zbořil 12:29:36 Certifikát
170 SARS Kroměříž
(Muži 35 až 49 let)
Radek Steiger 12:34:36 Certifikát
171 ŠAFA
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Šafář 12:34:38 Certifikát
172 bobesz
(Muži 35 až 49 let)
Bogdan Pyszko 12:34:44 Certifikát
173 SK Salix Grymov
(Muži nad 50 let)
Jaroslav Pekař 12:40:04 Certifikát
174 para
(Týmy muži 70 až 89 let)
radek zahradil 12:40:07 Certifikát
pavel klimek
175 S chutí do toho
(Týmy ženy do 69 let)
Zuzana Odstrčilíková 12:40:49 Certifikát
Radka Šíchová
176 SEM Team
(Týmy muži nad 90 let)
Radek Pastyřík 12:41:43 Certifikát
Petr Vodvárka
177 Burky Team
(Týmy ženy do 69 let)
Silvie Pavlíčková 12:43:23 Certifikát
Kateřina Šimíková
178 Blonďatí Lowellpro
(Týmy mix do 69 let)
Martin Frydrych 12:45:55 Certifikát
Renata Bachroníková
179 špica team
(Týmy mix nad 90 let)
Pavel Hrda 12:50:18 Certifikát
Renáta Šťastná
180 Trisport Team
(Muži 35 až 49 let)
Martin Rigler 12:50:20 Certifikát
181 Jo a Hela
(Týmy mix nad 90 let)
Petr Opolka 12:52:22 Certifikát
Dagmar Opolková
182 JJ
(Týmy muži do 69 let)
JAN Janča 12:53:35 Certifikát
Jakub Janča
183 ole
(Muži 20 až 34 let)
tomáš vaněk 12:56:03 Certifikát
184 Born to trail
(Muži 35 až 49 let)
Luděk Rakušan 12:56:20 Certifikát
185 Vivatsport
(Muži 35 až 49 let)
Jaroslav Obermajer 12:56:46 Certifikát
186 Na poslední chvíli
(Muži 20 až 34 let)
Jan Červenka 13:01:24 Certifikát
187 Z kopce, do kopce
(Muži 35 až 49 let)
Marcel Slavíček 13:02:54 Certifikát
188 ZDRAVIAFITNESS.CZ
(Týmy muži do 69 let)
Jiří Zatloukal 13:04:15 Certifikát
Radek Nečas
189 Vašíček
(Muži 35 až 49 let)
David Vašíček 13:05:23 Certifikát
190 Patrik Zlín team
(Týmy mix 70 až 89 let)
Martin Číž 13:06:04 Certifikát
Petra Janská
191 Milan Dujka
(Muži 20 až 34 let)
Milan Dujka 13:07:13 Certifikát
192 KČT VHT TJ Spartak Přerov
(Muži nad 50 let)
Tomáš Beránek 13:17:19 Certifikát
193 KČT VHT TJ Spartak Přerov
(Muži nad 50 let)
Jiří Balcárek 13:17:23 Certifikát
194 rm team
(Muži 35 až 49 let)
Roman Macík 13:17:27 Certifikát
195 tučňáčí tandem
(Týmy mix do 69 let)
Tereza Drastichová 13:20:15 Certifikát
David Pech
196 Zlínští čtvrtkaři
(Týmy muži do 69 let)
Martin Svoboda 13:23:21 Certifikát
David Vyplel
197 Matka a Katka
(Týmy ženy nad 90 let)
Lucie Pavlíková 13:26:25 Certifikát
Eliška Vodvárková
198 smradi
(Týmy ženy 70 až 89 let)
Gabriela Svačinová 13:28:14 Certifikát
Petra Kaděrová
199 Mravenec od Baby Jagy
(Muži 20 až 34 let)
Aleš Fajkus 13:30:15 Certifikát
200 HEJ HEJ
(Týmy ženy nad 90 let)
Iva Hejkrlíková 13:30:43 Certifikát
Věra Hejkrlíková
201 Slezská P.U.O.R.
(Týmy muži do 69 let)
Martin Sláma 13:32:51 Certifikát
Václav Šuhaj
202 Tomáš Mareček
(Muži 35 až 49 let)
Tomáš Mareček 13:32:56 Certifikát
203 Primorky
(Týmy ženy do 69 let)
Eva Příkopová 13:33:00 Certifikát
Veronika Moravcová
204 Ozačka
(Ženy 35 až 49 let)
Dagmar Čížková 13:33:00 Certifikát
205 dojdu?
(Muži 35 až 49 let)
daniel orság 13:33:37 Certifikát
206 Mojžíš
(Muži 20 až 34 let)
Jakub Mojžíšek 13:35:32 Certifikát
207 X-Trail Orlová Tempař ze Slezska
(Muži nad 50 let)
Karel Podolák 13:39:36 Certifikát
208 českoslovenští vlčáci
(Týmy muži do 69 let)
Petr Slavík 13:40:24 Certifikát
Jakub Herman
209 saquapoute
(Týmy mix do 69 let)
Martina Moravcová 13:40:24 Certifikát
Pavel Zwicker
210 Geodet z Metylovic
(Muži 20 až 34 let)
Jan Sasyn 13:46:18 Certifikát
211 Bobři
(Týmy mix nad 90 let)
Ivan Barbořík 13:47:31 Certifikát
Jitka Řezníčková
212 hopsa
(Muži 20 až 34 let)
Pavel Navrátil 13:52:26 Certifikát
213 Cimrteam
(Týmy muži nad 90 let)
Martin Hub 13:52:31 Certifikát
Petr Zdražil
214 Trailrun.cz
(Muži 35 až 49 let)
Jan Dvořáček 13:58:17 Certifikát
215 Trailrun.cz
(Muži 20 až 34 let)
Ondřej Nedoma 13:58:22 Certifikát
216 dojdu aj po bůčku
(Muži nad 50 let)
Milan Šiřina 14:00:13 Certifikát
217 E.T.
(Týmy mix 70 až 89 let)
Monika Mezírková 14:00:15 Certifikát
Stanislav Kulhánek
218 rychle do cíle
(Muži 20 až 34 let)
milan dujka 14:00:21 Certifikát
219 nemepe
(Muži 35 až 49 let)
Petr Němec 14:00:21 Certifikát
220 My dva
(Týmy muži do 69 let)
Martin Černý 14:01:53 Certifikát
Daniel Černý
221 Skříša
(Muži 35 až 49 let)
Jan Skříšovský 14:03:14 Certifikát
222 Sedmizubec Team
(Muži 20 až 34 let)
Jan Češka 14:03:59 Certifikát
223 Blanka Hlavenková
(Ženy 35 až 49 let)
Blanka Hlavenková 14:04:03 Certifikát
224 Hezčí půlka ze dvou bláznů z Fifejd
(Ženy 20 až 34 let)
Martina Janulíková 14:09:48 Certifikát
225 Moravská 100
(Muži 35 až 49 let)
Pavel Šikula 14:19:59 Certifikát
226 ODLO EURO CAR Zlín
(Týmy mix do 69 let)
Kateřina Němcová 14:20:49 Certifikát
Petr Malý
227 Já a já
(Muži 20 až 34 let)
Marek Rohel 14:25:41 Certifikát
228 PA-STA
(Týmy muži nad 90 let)
Pavel Surý 14:32:26 Certifikát
Stanislav Hušek
229 Iveťák Pěšák
(Ženy 35 až 49 let)
Iveta Kysová 14:32:26 Certifikát
230 Tomáš Kubeja
(Muži 35 až 49 let)
Tomáš Kubeja 14:34:54 Certifikát
231 Gemini
(Muži nad 50 let)
Dalibor Krbílek 14:35:32 Certifikát
232 Dondem II.?
(Muži 20 až 34 let)
Vlastimil Indrák 14:35:56 Certifikát
233 SILNEJ FINISH
(Týmy muži do 69 let)
Ivan Ferianček 14:36:00 Certifikát
Antonín Zlámal
234 m+t
(Týmy muži nad 90 let)
Michal Mihalčík 14:36:04 Certifikát
Tomáš Havlíček
235 Litrpůl
(Týmy mix 70 až 89 let)
Aleš Winkler 14:47:08 Certifikát
Eva Winklerová
236 Sierra
(Ženy 35 až 49 let)
Šárka Jonášová 14:51:35 Certifikát
237 Lolek a Bolek
(Muži 35 až 49 let)
David Papok 14:51:43 Certifikát
238 Nacapovec !!!
(Muži 20 až 34 let)
Michal Trojek 14:51:46 Certifikát
239 Rýc team
(Týmy mix do 69 let)
Lubomír Rýc 15:04:08 Certifikát
Kateřina Rýcová
240 Báječné ženy v běhu
(Ženy 35 až 49 let)
Kristina Hazova 15:04:59 Certifikát
241 Báječné ženy v běhu
(Ženy 35 až 49 let)
Jana fidlerova 15:05:00 Certifikát
242 Báječné ženy v běhu
(Ženy 35 až 49 let)
Martina Nývltova 15:05:46 Certifikát
243 Orechodivjak
(Týmy mix do 69 let)
Petr Váňa 15:10:44 Certifikát
Ivana Uhríková
244 Pi-Pa
(Týmy ženy do 69 let)
Jana Paszová 15:15:01 Certifikát
Martina Klimšová
245 POAS Klub Hranice
(Muži 35 až 49 let)
Jaroslav Pospěch 15:15:40 Certifikát
246 Český Těšín
(Ženy 35 až 49 let)
Monika Kučerová 15:15:48 Certifikát
247 Nyx.cz
(Muži 35 až 49 let)
David Malének 15:22:17 Certifikát
248 Kunovice
(Muži 20 až 34 let)
Erik Fiala 15:27:55 Certifikát
249 Cricetus
(Týmy mix do 69 let)
Michaela Minaříková 15:28:50 Certifikát
Zdeněk Strmiska
250 Polabský Runners
(Týmy mix 70 až 89 let)
Petr Nechoďdoma 15:29:06 Certifikát
Iva Kroužilová
251 STS-CHvojkovice Brod
(Muži 35 až 49 let)
Petr Stančík 15:53:42 Certifikát
252 HuHu
(Týmy mix do 69 let)
Alena Kalenská 16:13:58 Certifikát
Rastislav Čevora
253 Imecco
(Týmy muži nad 90 let)
Dušan Kopiar 16:20:25 Certifikát
Aleš Hurdes
254 Jan Adámek
(Muži 35 až 49 let)
Jan Adámek 16:22:18 Certifikát
255 TriggerWhisky
(Muži 20 až 34 let)
Martin Dočkal 16:22:24 Certifikát
256 Kajucha
(Týmy mix nad 90 let)
Pavel Navrátil 16:24:39 Certifikát
Jeanette Navrátilová
257 Running Borders
(Týmy mix 70 až 89 let)
Laďka Skopalová 16:55:17 Certifikát
Radovan Rudický
258 SK Pacetluky
(Ženy 20 až 34 let)
Eva Rudolfová 17:01:27 Certifikát
259 Dupinka
(Ženy 20 až 34 let)
Světlana Bucňáková 17:01:31 Certifikát
260 Znavené pohorky
(Týmy mix do 69 let)
David Jordanov 17:15:56 Certifikát
Pavlína Jordanova
261 Free
(Ženy 20 až 34 let)
Anna Leštinská 17:21:52 Certifikát
262 Free
(Ženy 20 až 34 let)
Lucie Surá 17:21:56 Certifikát
263 Záhoráci
(Týmy mix do 69 let)
Radim Sehnal 17:22:28 Certifikát
Zuzana Zelová
264 Terenkoza
(Ženy nad 50 let)
Marie Selnerová 17:36:43 Certifikát
265 Je to ta zeď !!!
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Sosnovec 17:38:44 Certifikát
266 Je to ta zeď !!
(Muži 20 až 34 let)
Marek Beňo 17:38:47 Certifikát
267 Je to ta zeď!
(Týmy mix do 69 let)
Adam Abrahamčík 17:38:51 Certifikát
Eva Janošková
268 Z kopce, do kopce II.
(Muži 35 až 49 let)
Petr Roták 17:55:52 Certifikát
269 Krampl team
(Týmy mix 70 až 89 let)
Tereza Kramplová 17:55:56 Certifikát
Tomáš Krampala
270 Czapková
(Ženy 20 až 34 let)
Veronika Czapková 17:56:09 Certifikát
271 Czapka
(Muži nad 50 let)
Jiří Czapka 17:56:10 Certifikát
272 Sestry
(Týmy ženy 70 až 89 let)
Petra Trojková 17:59:32 Certifikát
Šárka Střelková
273 Lemry líné
(Týmy ženy 70 až 89 let)
Renáta Slavíčková 18:08:33 Certifikát
Pavlína Svobodová
274 MTS
(Týmy muži do 69 let)
Michal Uruba 18:09:22 Certifikát
Adam Mazoch
275 Martani
(Týmy mix do 69 let)
Martin Zavadil 18:20:03 Certifikát
Martina Lehka
276 Adolfovice
(Týmy muži do 69 let)
Vojtěch Břenek DSQ
Jan Rejsek
277 CO Spartak Hluk
(Týmy muži do 69 let)
Tomáš Horák DSQ
Zdeněk Horák
278 KAPE
(Týmy muži do 69 let)
Petr Elkner DSQ
Aleš Kalašek
279 MTS II
(Týmy muži do 69 let)
Jiří Capil DSQ
Zdeněk Vlčan
280 Milouši
(Týmy muži do 69 let)
Petr Milata DSQ
Martin Milata
281 SK Hasiči Zlín
(Týmy muži do 69 let)
Aleš Baklík DSQ
Jan Klepáč
282 Valachiarun.cz
(Týmy muži do 69 let)
Martin Rada DSQ
Tomáš Štverák
283 Veselá hučka
(Týmy muži do 69 let)
Jindřich Faksa DSQ
Martin Lacina
284 airsoft team Frenštát
(Týmy muži do 69 let)
Marek Nguyen DSQ
Lukáš Kurečka
285 pearl izumi
(Týmy muži do 69 let)
Adam Ondruch DSQ
Oldřich Kokošek
286 Čuk a Gek
(Týmy muži do 69 let)
Milan Karhánek DSQ
Michal Heitl
287 Aldacom
(Týmy muži 70 až 89 let)
Tomáš Kopřiva DSQ
Aleš Navrátil
288 Caballo Blanco team Horní Bečva
(Týmy muži 70 až 89 let)
Stanislav Ondruch DSQ
Václav Pavlica
289 Dynamo Kroměříž
(Týmy muži 70 až 89 let)
Petr Sedlák DSQ
Jiří Cabák
290 Invictus Yellow @ Red
(Týmy muži 70 až 89 let)
Marek Novák DSQ
Zdeněk Vrbas
291 KPA
(Týmy muži 70 až 89 let)
Richard Gazda DSQ
Jiří Stejskalík
292 Lalůčci
(Týmy muži 70 až 89 let)
Petr Hradil DSQ
Marek Solař
293 Medvědi
(Týmy muži 70 až 89 let)
Pavel Bábek DSQ
Jaroslav Ševčík
294 PETROM TEAM
(Týmy muži 70 až 89 let)
Petr Hamerka DSQ
Roman Kondziolka
295 trumpetisti hk vamberk
(Týmy muži 70 až 89 let)
jan vejnar DSQ
david křepinský
296 Švagři
(Týmy muži 70 až 89 let)
Marek Kolasa DSQ
Petr Martinek
297 Březový Kukle
(Týmy muži nad 90 let)
Miroslav Bouček DSQ
Pavel Svoboda
298 Romantická procházka
(Týmy muži nad 90 let)
Marek Gavenda DSQ
Martin Ptáček
299 HD caminantes
(Týmy ženy do 69 let)
Dagmar Buchtová DSQ
Hana Čechová
300 Hot Trip Team
(Týmy ženy do 69 let)
Blanka Poláchová DSQ
Kamila Hrušková
301 Jany
(Týmy ženy do 69 let)
Jana Faksová DSQ
Jana Borovičková
302 Půlnoční chodci
(Týmy ženy 70 až 89 let)
Kateřina Pokorná DSQ
Soňa Kozová
303 Tatranky
(Týmy ženy nad 90 let)
Jana Ondrušková DSQ
Anna Jankových
304 Fredovy spodky
(Týmy mix do 69 let)
Pavel Gajdoš DSQ
Michaela Ondráčková
305 Gogelky
(Týmy mix do 69 let)
Markéta Chmelenská DSQ
Jakub Gogela
306 M&Ms
(Týmy mix do 69 let)
Martina Poláková DSQ
Michal Bulanek
307 M.U.F.U.
(Týmy mix do 69 let)
Miroslav Třeský DSQ
Veronika Staňová
308 Rudá hvězda Kroměříž
(Týmy mix do 69 let)
Oldřich Jasenský DSQ
Daniela Langerová
309 Valgirt
(Týmy mix do 69 let)
Petra Sikorová DSQ
Milan Kříž
310 biba
(Týmy mix do 69 let)
petr zednik DSQ
barbora galiova
311 Švábi
(Týmy mix do 69 let)
Jiří Švarc DSQ
Lenka Švarcová
312 Arabica
(Týmy mix 70 až 89 let)
Roman Tkáč DSQ
Libuše Tkáčová
313 Beskydští lenoši
(Týmy mix 70 až 89 let)
Zdeněk Popelář DSQ
Monika Tkáčová
314 Cicmula
(Týmy mix 70 až 89 let)
Petr Stastny DSQ
Petra Visscher
315 Dvě jablka
(Týmy mix 70 až 89 let)
David Jablonský DSQ
Jana Jablonská
316 HB SoHa TEAM
(Týmy mix 70 až 89 let)
Věra Sochorová DSQ
Stanislav Havlíček
317 MaKám
(Týmy mix 70 až 89 let)
Marek Olejník DSQ
Kamila Pelíšková
318 Mumínci
(Týmy mix 70 až 89 let)
Zbyněk Mutina DSQ
Markéta Mutinová
319 PALIK Team
(Týmy mix 70 až 89 let)
Jiří Zapletal DSQ
Pavla Zapletalová
320 SNAD NE NAPOSLED
(Týmy mix 70 až 89 let)
Richard Petlach DSQ
Jitka Stehlíková
321 Trilife
(Týmy mix 70 až 89 let)
Alena Mahdalová DSQ
Jiří Brázdil
322 Zlobr Team
(Týmy mix 70 až 89 let)
Martin Lotter DSQ
Lucie Brzósková
323 K-tym
(Týmy mix nad 90 let)
Josef Kavan DSQ
Petr Dostalová
324 Marťasi
(Týmy mix nad 90 let)
Jaroslav Martišek DSQ
Petra Martišková
325 RAMPELNÍCI
(Týmy mix nad 90 let)
Michal Konečný DSQ
Libuše Konečná
326 Vesani.cz
(Týmy mix nad 90 let)
Jitka Stehnová DSQ
Jiří Stehno
327 Stolni tenis Bystřice pod Hostýnem
(Muži do 19 let)
Vladan Nesvadba DSQ
328 Atletika Holešov
(Muži 20 až 34 let)
Jakub Hřib DSQ
329 Chilli Maniacs
(Muži 20 až 34 let)
Jan Kretek DSQ
330 Efenberger
(Muži 20 až 34 let)
Martin Koníček DSQ
331 Gooniš
(Muži 20 až 34 let)
Ondřej Guniš DSQ
332 Hamr
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Hamerský DSQ
333 ITý tým
(Muži 20 až 34 let)
Martin Olszynski DSQ
334 Kunovice
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Herman DSQ
335 Letos bez Jany
(Muži 20 až 34 let)
Petr Bolha DSQ
336 Lifty
(Muži 20 až 34 let)
Lukáš Slepčan DSQ
337 Luděk Žákovský
(Muži 20 až 34 let)
Luděk Žákovský DSQ
338 Luďa
(Muži 20 až 34 let)
Luděk Hřeblo DSQ
339 Marek Sankot
(Muži 20 až 34 let)
Marek Sankot DSQ
340 Ostravice
(Muži 20 až 34 let)
Martin Kocurek DSQ
341 Petr
(Muži 20 až 34 let)
Petr Vaněk DSQ
342 Prajzák na horách
(Muži 20 až 34 let)
Jiří Bunček DSQ
343 Run, Forest, Run
(Muži 20 až 34 let)
Mojmír Pala DSQ
344 SK Pacetluky
(Muži 20 až 34 let)
Ladislav Darebník DSQ
345 SP Sport team
(Muži 20 až 34 let)
Pavel Černoch DSQ
346 Sergeant
(Muži 20 až 34 let)
Lukáš Vacula DSQ
347 Snajpři
(Muži 20 až 34 let)
Václav Hošek DSQ
348 TOM-RUN
(Muži 20 až 34 let)
Tomáš Jankůj DSQ
349 Tempař
(Muži 20 až 34 let)
Jakub Král DSQ
350 Valachian snail II
(Muži 20 až 34 let)
Radek Kotěšovec DSQ
351 lehká noha
(Muži 20 až 34 let)
Tomáš Masný DSQ
352 roadrunner
(Muži 20 až 34 let)
Aleš Kika DSQ
353 ÓČKO
(Muži 20 až 34 let)
Ondřej Helešic DSQ
354 Čiga biga marathon team
(Muži 20 až 34 let)
Jakub Turčan DSQ
355 Lukovští Laufaři
(Muži 35 až 49 let)
Přemysl Ulman DSQ
356 Alman
(Muži 35 až 49 let)
Dušan Alman DSQ
357 Balini
(Muži 35 až 49 let)
Jiří Balihar DSQ
358 Brodský rychlík
(Muži 35 až 49 let)
Pavel Rožek DSQ
359 CZ & SK FT
(Muži 35 až 49 let)
Peter Szabados DSQ
360 Dondem I.?
(Muži 35 až 49 let)
Ondřej Beran DSQ
361 Fajki
(Muži 35 až 49 let)
Jíří Fajkus DSQ
362 Jarda Třasák
(Muži 35 až 49 let)
Jaroslav Třasák DSQ
363 Mazacane
(Muži 35 až 49 let)
Daniel Mazáč DSQ
364 Milan Peterka
(Muži 35 až 49 let)
Milan Peterka DSQ
365 Mr. Snail
(Muži 35 až 49 let)
Marek Šťastný DSQ
366 OOB Otrokovice
(Muži 35 až 49 let)
Jiří Pohořalý DSQ
367 OZY
(Muži 35 až 49 let)
Martin Laub DSQ
368 PARTY PEOPLE
(Muži 35 až 49 let)
Jan Vysocký DSQ
369 Petr Friede
(Muži 35 až 49 let)
Petr Friede DSQ
370 RK
(Muži 35 až 49 let)
Roman Kučírek DSQ
371 Samotář
(Muži 35 až 49 let)
Dalibor Koutný DSQ
372 Stickney Team
(Muži 35 až 49 let)
Daniel Bogušovský DSQ
373 Trautenberk team
(Muži 35 až 49 let)
Roman Kalus DSQ
374 VRV Team
(Muži 35 až 49 let)
Vladimír Herman DSQ
375 Valachiarun
(Muži 35 až 49 let)
Martin Koudelka DSQ
376 Vinca
(Muži 35 až 49 let)
Vít Hrašna DSQ
377 Vlk samotar
(Muži 35 až 49 let)
Viktor Soukal DSQ
378 chuanito
(Muži 35 až 49 let)
Jiří Kunyt DSQ
379 rawio
(Muži 35 až 49 let)
Radomír Viej DSQ
380 sira1975CZ
(Muži 35 až 49 let)
Aris Andronikidis DSQ
381 Šrámek Josef
(Muži 35 až 49 let)
Josef Šrámek DSQ
382 Aleš1
(Muži nad 50 let)
Aleš Kika DSQ
383 Bery
(Muži nad 50 let)
Jan Šárovec DSQ
384 Buchtik
(Muži nad 50 let)
Josef Buchta DSQ
385 Kosířan
(Muži nad 50 let)
Luboš Hejtmánek DSQ
386 Náplava
(Muži nad 50 let)
Ondrej Koliba DSQ
387 Ajik
(Ženy 20 až 34 let)
Andrea Hlavatá DSQ
388 Bambina
(Ženy 20 až 34 let)
Petra Komárková DSQ
389 Brig IT I.
(Ženy 20 až 34 let)
Petra Pospíšilová DSQ
390 Brig IT II.
(Ženy 20 až 34 let)
Simona Sadílková DSQ
391 Kérkonošská fúrie
(Ženy 20 až 34 let)
Jana Vodvárková DSQ
392 Rozbehni sa!
(Ženy 20 až 34 let)
Hana Kováčová DSQ
393 Valachian snail
(Ženy 20 až 34 let)
Jana Raczová DSQ
394 Žalkovice
(Ženy 20 až 34 let)
Nikol Hánečková DSQ
395 Balini
(Ženy 35 až 49 let)
Hana Baliharová DSQ
396 CZ & SK FT
(Ženy 35 až 49 let)
Markéta Szabadosová DSQ
397 IXTERUM
(Ženy 35 až 49 let)
JANA ŠVAJDOVÁ DSQ
398 Marťa
(Ženy 35 až 49 let)
Martina Pospíšilová DSQ
399 Poklad
(Ženy 35 až 49 let)
Alena Šárovcova DSQ
400 Pozdní sběr
(Ženy 35 až 49 let)
Andrea Jančová DSQ
401 Simona
(Ženy 35 až 49 let)
Simona Milatová DSQ
402 Twrdá
(Ženy 35 až 49 let)
Twrdá Marcela DSQ