Startovní listina

Kategorie:


Tým s.č. Členové Bydliště Kategorie Zaplaceno
#HatersBRNO Karel Marek Brno H8 - Týmy muži do 69 let Ne
David Kovařík Uherský Ostroh
Běhny Jiří Hanák Přerov H8 - Týmy muži do 69 let Ne
Martin Rytíř Přerov
Drvaři Vojtěch Žeravík Hranice H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Jozef Halaj Rajnochovice
Just Bomb Gym Team Jakub Peršín Opava H8 - Týmy muži do 69 let Ne
Roman Slivka Oldřišov
OCR Runners Šumperk Pavel Vykoukal Nový Malín H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Roman Skokan Šumperk
Roudek a Pól Radek Holub Nový Jičín H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Pavel Klvaňa Loučka
Společenstvo Ondřej Vavruška Stochov H8 - Týmy muži do 69 let Ne
Karel Červinka Stochov
Valachbajk team Petr Bečica Slušovice H8 - Týmy muži do 69 let Ne
Jan Bečica Trnava
beach boys Adam Kunc Mořkov H8 - Týmy muži do 69 let Ne
Zdeněk Horák Mořkov
Běhej na krev David Kaša Ostrava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Jan Kandalík Ostrava
Czechoslovakia David Gryga Slavětín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Martin Hlaváč Bolatice
FC-B7-TÝM!!! Miroslav Král Ostrava-Hrabůvka H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Lukáš Bystřičan Ostrava-Poruba
Furt pryč Oldřich Jasenský Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Petr Staněk Kroměříž
Holešovští saunaři Martin Stěnička Holešov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Michal Janda Holešov
Just Bomb Gym Team Senior Michal Solný Opava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
David Valčík Oldřišov
KESBUK - SLEČINKY Miroslav Kolařík Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Josef Hubáček Bílovice
Kesbuk/Behej.com Mirek Píštěk Orlová H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Vlastimil Bukovjan Orlová
Kids of Tarahumara Stanislav Třasoň Rusava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Jan Knotek Ostrava
Kroměříž Jan Menšík Kroměříž H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Tomáš Tvarůžka Kroměříž
Machová Boys Kevin Smith Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Jaromír Měřil Zlín
Mattoni Freerun Zlín 1 Martin Res Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Michael Solař Lhota
Milan Janata Tým/MountainGoats Jiří Stýskalík Morkovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Pavel Kovařík Rychnov nad Kněžnou
Orli Veřovice Karel Bartoň Ženklava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Josef Bartoň Veřovice
OČIP Jan Kábela Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Ondřej Košatka Zlín
Puchýřci Martin Stoklásek Machová H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Jaroslav Stoklásek Mysločovice
Tuv Sud Rusava Bike Team Marek Hoštálek Bystřice pod Hostýnem H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Roman Jánoš Bystřice pod Hostýnem
Vizovice Martin Čížek Vizovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ne
Martin Kundera Vizovice
Čahouni Miroslav Klíma Blansko H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Libor Žák Velká Bíteš
4MANI Martin Svoboda Ostrava H8 - Týmy muži nad 90 let Ne
Josef Zoderer Praha
Aloha Radomír Kotyz Olomouc H8 - Týmy muži nad 90 let Ne
Martin Kotyz Vrbatky
OD MORAVA Holešov Jaroslav Remeš Holešov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Radim Pavlík Fryšták
ÚZP + KHS Petr Pleva Zlín H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Martin Davidov Zlín
ŠANTÁNEK Ivan Stopka Horní Bečva H8 - Týmy muži nad 90 let Ne
Marián Stres Feýdek Místek
BĚŽ LEŽ team Sabina Krejčí Zlín H8 - Týmy ženy do 69 let Ne
Michaela Chalupníková Jimramov
FORCE TEAM Andrea Kmentová Zlín H8 - Týmy ženy do 69 let Ne
Zuzana Urbanová Kroměříž
Krásné běžkyně z Hané Kamila Krejsová Kojetín H8 - Týmy ženy do 69 let Ne
Jitka Stojaníková Křenovice
Malá a menší Iva Ivančicová Brno H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Markéta Bdinková Želešice
RugbyŽeny Dana Pavličíková Zlín H8 - Týmy ženy do 69 let Ne
Kateřina Vráželová Zlín
Dogtrekkařky Jana Raczová Jarcová H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ne
Irena Jurečková Ostrava
M+M Markéta Stochová Ostrava 8 H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Marcela Petrušková Děhylov
AH team Anna Marie Cudráková Přerov H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Jan Cudrák Přerov
Armádovi Daniel Schreiber Havířov H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Zuzana Vostrovská Olomouc
BaLu Lukáš Šplíchal Hukvaldy H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Barbora Holeňová Valašské Meziříčí
Bunnyho parťaci Ondřej Bucňák Holešov H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Kateřina Mičáková Otrokovice
Běhny Miroslav Havránek Kroměříž H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Simona Klammertová Kroměříž
Cricetus Michaela Minaříková Brno H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Antonín Rakovský Brno
Hanče a Jirka Jiří Kozubík Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Hana Vičarová Brno
Hlavně se z toho nepo....! Tomáš Nádeníček Otrokovice H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Kristýna Kvasničková Tlumačov
Horská výzva Lada Eliášová Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Martin Učík Šternberk
Kasici Michal Kasina Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Lucie Kasinová Ostrava
Kašpárci Radim Kašpárek Frenštát p. R. H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Marcela Kašpárková Frenštát p. R.
Kokotým Ivana Kopečková Bordovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Jakub Čečotka Bordovice
Maňásci Mattonni freerun Zlín Monika Slováčková Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Petr Maňas Zlín
Midlifiči Martin Šimůnek Holešov H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Adriana Šimůnková Holešov
Mladí a hladoví Barbora Alexová Brno H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Tomáš Pasičnyk Brno
Moncicak Robert Zbíral Olomouc H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Kristina Blažková Brno
Ninja Martina Kubatková Zlin H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Attila Valent Zlin
Přiletíme Barbara Majovská Praha H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Jozef Hartinger Praha
Růžovky Veronika Mlčáková Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Lukáš Adamík Zlín
Satip Lucie Helísková Kroměříž H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Matěj Dohnal Kroměříž
Správná dvojka Leona Pruchnická Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Adama Hrabovský Ostrava
StayKlvaňovic Lenka Klvaňová Malhotice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Josef Klvaňa Opatovice
Unicornis Ondřej Rýž Chvalíkovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Veronika Rýžová Chvalíkovice
Vlčí smečka Petr Jurča Zlín 1 H8 - Týmy mix do 69 let Ne
Martina Lédlová Hlinsko
challengers Mark Mazumder Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Barbara Lišková Ostrava
Black Bett Marcela Feješová Karviná H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Radek Krnáč Karviná
Brouček a Beruška Daniel Brázdil Liptál H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Lenka Brázdilová Liptál
Caramba! Team Tomáš Jalůvka Branka u Opavy H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Renáta Jalůvková Branka u Opavy
E.T. 2.0 Monika Mezírková Horní Domaslavice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Stanislav Kulhánek Havířov
Jen kvůli Tobě, Miláčku! Miroslav Ščerba Frýdek-Místek H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Lubica Ščerba Frýdek-Místek
Liga 100 Olomouc Marcela Čadová Ruprechtov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Dušan Kopečný Prostejov
MiLu tým Lucia Friedlaenderová Zlín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Milan Kopp Zlín
Popoběhnem Pavla Staňková Pardubice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Daniel Staněk Pardubice
SKÁJ Team + KESBUK Jaroslav Vicher Sazovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Lenka Dovrtělová Míškovice u Holešova
SKÁJ team Veronika Mikulová Hostišová H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Libor Sviečka Hostišová
SKÁJ team Šimíci Zuzana Šimová Otrokovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Milan Šima Otrokovice
STRYK team Lenka Stryková Polanka nad Odrou H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Pavel Stryk Polanka nad Odrou
Slovak Ultra Trail Team Martin Plačko Brezova pod Bradlom H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Gabriela Plačková Brezova pod Bradlom
Snů Petr Zapletal Praha H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Jane Doe Praha
Sušice Lucie Podmolíková Sušice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Václav Podmolík Sušice
Triatlon Býšť Jakub Jeřábek Býšť H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Iva Jeřábková Býšť
VT Tomáš Šumbera Ludkovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Vendula Skoupá Slavičín
Z vŕšku na vŕšok Jozef Kovalčík Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Lucie Konečná Ostrava
polabánci Iva Kroužilová Poděbrady H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Norbert Klvaň Libice nad Cidlinou
Čuňasi Jiří Kunyt Krnov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Eliška Hrabalová Krnov
Šli dva Roman Král Přerov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ne
Marcela Králová Přerov
AVADU NVPP team Pavel Urbaczka Bocanovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Helena Czeczotková Bocanovice
Achillovy šlachy Vít Campr Praha H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Petra Camprová Praha
Blablíci Miroslav Blabla Kvasice H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Hana Blablová Kvasice
HejaHeja65+ Věra Hejkrlíková Litomyšl H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Antonín Hejkrlík Litomyšl
Hostynska expedice 2019 Zdenek Janovsky Strani H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Miluse Janovska Strani
Katastrofa Břeclav Lenka Cupalová Břeclav H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Rostislav Vačkář Břeclav
Kyjoff Jiří Selucký Kyjov H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Blanka Selucká Kyjov
Liga 100 Olomouc Marcela Čadová Ruprechtov H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Dušan Kopečný Prostejov
Mamča Pavlína Rohanová p.Loučka H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Přemysl Šálek p.Loučka
Nakopec a Skopec Vladimír Mařák Ostrava-Poruba H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Kateřina Mařáková Ostrava-Poruba
No a co Josef Ščerba LUČINA H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Věra Ščerbová Lučina
Nocni chodci Milos Hermann Kunovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Martina Hermannova Kunovice
Pragovácká Lokomotiva Luboš Prošek Králův Dvůr H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Pavla Vildmonová Beroun
Rajni team Edvard Rajnoch Smilovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Jana Rajnochová Smilovice
Rampelníci Libuše Konečná Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Michal Konečný Zlín
SK Oceláci Ostrava R&B Radovan Raduz Rudický Moravská Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Barbora Fišerová Moravská Ostrava
TFRUN Denisa Dvořáková Šestajovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Petr Veselý Šestajovice
Tesaříci vytrvalí Pavel Tesař Mikolajice H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Marta Tesařová Mikolajice
Vesani.cz Jitka Stehnová Kateřinice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Jiří Stehno Kateřinice
Zdravá výživa Vsetín Jiří Kořenek Huslenky H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
Alena Sedláčková Uh.Brod
jaja a radek jana fojtaskova prostredni becva H8 - Týmy mix nad 90 let Ne
radek fojtasek dolni becva
A zase Šlapem . Petr Drábek Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ne
AK EZ Tomáš Jakubec Kopřivnice H8 - Muži do 34 let Ano
AKEZ Kopřivnice Jiří Kramoliš Štramberk H8 - Muži do 34 let Ano
Arrhythmia Martin Přemyslovský Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Ascend Petr Vavřík Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
Ascend Team Jiří Kubáň Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
Banán Zdeněk Bobák Dobroslavice H8 - Muži do 34 let Ne
Bažant v pressu Michal Bažant Zlín H8 - Muži do 34 let Ne
Bezvaběh Rostislav Pěsničák Vsetín H8 - Muži do 34 let Ne
Brumov-Bylnice Jakub Šenkeřík Brumov-Bylnice H8 - Muži do 34 let Ne
Caramba! Team Jakub Nemec Bolatice H8 - Muži do 34 let Ne
Columbia Montrail Vit Otevrel Celadna H8 - Muži do 34 let Ano
Cukrik Jan Kolkop Havířov H8 - Muži do 34 let Ano
Doberský hobit Jakub Slapnička Velká Dobrá H8 - Muži do 34 let Ne
ExtraBrno Igor Čuhel Brno H8 - Muži do 34 let Ne
Extreme obstacle runners Dominik Slováček Horní Moštěnice H8 - Muži do 34 let Ano
Fren Tomáš Bordovský Frenštát p. R. H8 - Muži do 34 let Ano
Gogi Jakub Gogela Brumov-Bylnice H8 - Muži do 34 let Ne
Gooniš Ondřej Guniš Ludgeřovice H8 - Muži do 34 let Ne
Hanačka team Martin Mazůrek Hulín H8 - Muži do 34 let Ne
JTob Jiří Tobolík Zlín H8 - Muži do 34 let Ne
Jamajka Kojetín Petr Křepelka Kojetín H8 - Muži do 34 let Ano
Jan Bělica Jan Bělica Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
Jelito II Miroslav Šimek Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Ježovka Tomáš Daněk Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
K9 Tomáš Tobolík Zlín H8 - Muži do 34 let Ne
KESBUK Matěj Beníček Zlín H8 - Muži do 34 let Ne
Kokotým Marek Turoň Bordovice H8 - Muži do 34 let Ano
Kuba Jakub Bares Střítež nad Bečvou H8 - Muži do 34 let Ano
LM Luděk Munzar 54101 H8 - Muži do 34 let Ano
Last Minute Lukáš Pilát Šternberk H8 - Muži do 34 let Ano
Lišáci z pod Radhošťa Aleš Mizera Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži do 34 let Ano
M.T.D.E. Tomáš Misař Zlín H8 - Muži do 34 let Ne
MAk MAretin Milata Frýdlant nad Ostravicí H8 - Muži do 34 let Ne
MG Michal Gembík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
MOBJ Marek Pytlík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
Macca Ondřej Macíček Radotín H8 - Muži do 34 let Ano
Marek Marek Dočkal Přerov H8 - Muži do 34 let Ne
Martin ve skluzu Martin Polák Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Matejovo Matej Božik Praha H8 - Muži do 34 let Ne
Mašek foto Michal Mašek Světlá nad Sázavou H8 - Muži do 34 let Ne
Mexicka vlna Aleš Dvořák Neratovice H8 - Muži do 34 let Ne
Mike’s Michal Soldán Brno H8 - Muži do 34 let Ne
Milan Svoboda Milan Svoboda Praha 5 H8 - Muži do 34 let Ano
MiraT Miroslav Třeský Olomouc H8 - Muži do 34 let Ne
Miroslav Zbranek Miroslav Zbranek Vizovice H8 - Muži do 34 let Ne
Mravenec od baby Jagy Aleš Fajkus Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
Nicole Miroslav Klein Brno H8 - Muži do 34 let Ne
NightMares Jaroslav Fuksa Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
Ondra Motal Ondřej Motal Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ne
Onsight Adam Zbraněk Uherské Hradiště H8 - Muži do 34 let Ne
Open-sport.cz David Štěpán Veřivice H8 - Muži do 34 let Ne
Opičák Martin Daněk Zlín H8 - Muži do 34 let Ne
Pali Pavol Moravík Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Pan Dan Daniel Ševčík Krásné Pole H8 - Muži do 34 let Ano
Panda Tomáš Valentík Nový Jičín H8 - Muži do 34 let Ano
Pavel B Pavel Bartošek Hranice H8 - Muži do 34 let Ne
Petr Petr Vaněk Krnov H8 - Muži do 34 let Ne
Pohni Josef Vlček Drnovice H8 - Muži do 34 let Ano
PohniSi Jiří Ludík Drnovice H8 - Muži do 34 let Ano
Prajzák na horách Jiří Bunček Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
Pulec Martin Povala Valašské Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ne
Puregreen Petr Cuba Rajnochovice H8 - Muži do 34 let Ne
RYBJAN Martin Kotek Rybí H8 - Muži do 34 let Ano
Rebel bean Karel Vinterlik Brno H8 - Muži do 34 let Ne
Rebelbean Runners Jan Špalek Němčičky H8 - Muži do 34 let Ne
Rebelbean runners jakub jaitner Brno 25 H8 - Muži do 34 let Ne
Rohálov Jakub Janda Prusinovice H8 - Muži do 34 let Ne
Rychle Škvarky Michal Stolář Rajnochovice H8 - Muži do 34 let Ne
SBVM Filip Vaculík Hostějov H8 - Muži do 34 let Ne
SK Adamus Kofola Lukáš Bača Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
SK Černé Plíce Ondřej Buba Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
Sokol Vlastibořice Matěj Kučera Dýšina H8 - Muži do 34 let Ne
Sova Run Brno Jakub Kocourek Brno Řečkovice H8 - Muži do 34 let Ne
Splašená Fazole Petr Surý Ostrava H8 - Muži do 34 let Ne
Suunto-Inov8 Bělotín Tomáš Kudláček Bělotín H8 - Muži do 34 let Ne
TB Tomáš Beneš Poruba H8 - Muži do 34 let Ano
TJT Jiří Pluhař Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
Team Bedihošť Libor Blaha Bedihošť H8 - Muži do 34 let Ne
Team LightBIKE Jan Valušek Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
Tommy Tomáš Bula Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Tomáš Dočkal Tomáš Dočkal Chropyně H8 - Muži do 34 let Ne
Tomáš Šafránek Tomáš Šafránek Horní Moštěnice H8 - Muži do 34 let Ano
Triatlon Býšť Marek Hofman Býšť H8 - Muži do 34 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Ladislav Nekarda Havirov-Podlesi H8 - Muži do 34 let Ano
URBAN Michal Urban Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
UbalJes Lukáš Ďopan Supíkovice H8 - Muži do 34 let Ne
Ultrařízek Josef Machačík Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži do 34 let Ne
Ve znamení Merkura Martin Dočkal Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Velké hlavy Michal Zubík Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ne
VoHulTo Petr Vojvodík Březová H8 - Muži do 34 let Ne
Vsetín Ondřej Cepek Vsetín H8 - Muži do 34 let Ano
Věřím, proto padám Radek Ondrůšek Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
WTF wýklusácký tyjátr Frýdlant Marek Plášil Frýdlant H8 - Muži do 34 let Ano
ZaBeer Václav Brožek Rychvald H8 - Muži do 34 let Ano
shb Martin Handl Holešov H8 - Muži do 34 let Ne
Černé Plíce Radim Šmiřák Brušperk H8 - Muži do 34 let Ano
Šedý vlk Michal Tesárek Uherské Hradiště H8 - Muži do 34 let Ne
Šelma Martin Ryšavý Boršice H8 - Muži do 34 let Ano
SK PACETLUKY Jaryn Kopřiva Kostelec u Holešova H8 - Muži 35 až 49 let Ne
A zase Šlapem . Jan Kříž Troubky-Zdislavice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
ALESSIO Aleš Krutilek Starý Jičín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
AMA Stanislav Kytlica Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ne
AQOL Lukáš Zimmermann Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ne
AZ 71. mpr Jan Stacha Kopřivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Ascend Pavel Karásek Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ne
BPR Jiří Štos Ostřešany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Balini Jiří Balihar Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Bašta team Martin Beneš Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Bašta team Andrej Szombath Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Bendze dobre Marek Velička Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Blueyellow Boy Marek Novák Hrabyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bobr Martin Novák Hradčany H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Borci zdar! Zbyněk Tkadlčík Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhat nás baví Jiří Kabaja Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové Václav Baláček Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Břííídil Tomáš Marecek Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CRV Petr Hudeček Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Capital Refractories Michal Rusniok Třinec H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Caramba! Team Roman Janeček Březová H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Chodec z Chomýže Vít Hrašna Krnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Chvalčov-Lázně Jiří Švihálek Chvalčov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Columbus Slečinky Napajedla Michal Holub Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Cukáč Roman Kolařík Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Cukáč Roman Adámek Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dossily Boy Zdeněk Vrbas Hať H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Dárce krve Olomouc Libor Kucharik Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ne
EmbedIT Pavel Halabala Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Ex230 kg Tomas Horak Uherske Hradiste H8 - Muži 35 až 49 let Ano
FT LAZARTEAM FRANTIŠEK VIDLÁŘ ZLÍN4 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Faust běží Pavel Martinek Praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Files Filip Lochmann Hulin H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fugy Krnov Jakub Rinke Praha 10-Hostivař H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Ghost team David Lavička Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Go_extreme Václav Řežábek Náměšť nad Oslavou H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Grégrovci Jiří Grégr Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ne
HB trail team Stanislav Havlíček Havlíčkův Brod H8 - Muži 35 až 49 let Ne
HEXXA David Grac Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HYBAJ Team Nový Jičín Jiří Bouda Šenov u Nového Jičína H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Hail Berge Kojetin Roman Kucirek Kojetin H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hames Petr Hamerka Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Hobby runners Vratimov Martin Janalík Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hulín Jiří Cabák Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Idu Martin Sváček Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Ijak behak Igor Toman Vyškov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JK Jiří Kučera Čelákovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JSME TADY! Čekyně Matěj Brdíčko Přerov VII-Čekyně H8 - Muži 35 až 49 let Možná
JZ Josef Zbořil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jackman Marian Mokoš Příbor H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Jajdásek Radek Kotěšovec Jarcov8 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Herčík Jan Herčík Trutnov H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Jan Lachnit Jan Lachnit Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Jan Třasák Jan Třasák Praha 21 H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Jan Žirovnický Jan Žirovnický Přelouč H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Je to ta zeď! Jiří Sosnovec Ostrava-Radvanice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Jozef Jozef Kucharzyk Praha 6 H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Kamikaze Petr Jiskra Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Keny Tomáš Kopřiva Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kesbuk Petr Kučera Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Khulový blesk 2 Peter Bajs Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kroměříž Jiří Morev Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ne
LHUT Team / Dynafit Marek Balcar Hlučín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
LV Libor Valas Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Laši v kaši Antonín Votýpka Kopřivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Lipiňok Zdeněk Poloch Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Luděk Hřeblo Luděk Hřeblo Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ne
MINYA Jarda Třasák Kunice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov Michal Večerka Myslejovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Markus Marek Novotný Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martinek Tomáš Pala Slavkov H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Mattoni FreeRun Zlín Libor Reich Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Mattoni FreeRun Zlín Michal Pelíšek Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín/MK Prostějov Jan Bezslezina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni Freerun Zlín Tomáš Seifer Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Michal Kmeť Michal Kmeť Myjava H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Miglanc II Radim Holeňa Hodslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Miro Miroslav Chodúr Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Moury Alexander Moureček Velké Popovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Mr. Snail Marek Šťastný Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MášTo Tomáš Podešva Orlová - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ne
NightMares Jan Vysloužil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
O prsa... Pavel Raindl hranice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
OBSIDIAN Lukas Kozubik Pohořelice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ole Tomáš Vaněk Krnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ostrava Lukáš Vacula Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Otrokovice Zdeněk Mancl Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Ošklivé koště Jindřich Návrat Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Pan T Pavel Turnovský Praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pan kubiska Ivan Štěpán Jihlava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Patrik naposled Patrik Blazejczyk Satrá Říše H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Podhostynsti Vrchaři Petr Maťa Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Podhostynští Vrchaři Martin Vaclach Rusava H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Previo Roman Karnet Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Přelouč Pavel Bína Přelouč H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RH Piving Radovan Pasek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Roman Col Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Roman Glůza Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Robert Vyoral Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Zbyněk Tihelka Kvasice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Rebelbean Runners Tomáš Petříček Brno-Líšeň H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Richard Gazda Richard Gazda Prostřední Bečva H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Robert Dulík Robert Dulík Židlochovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
RozběhámeČesko Bohumil Paslavský Plzeň H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Rudy Rudolf Müller Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Run Magazine Team Tomáš Holubec Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Run Magazine Team Petr Vítek Hranice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
RunGo Tomáš Parma Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SARS Kromeriz 1 Tomáš Buksa Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SARS Kroměříž Radek Steiger Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Přerov Petr Ševčík Sušice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SK Hasiči Zlín Petr Beníček Zlín - Malenovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SK Míkovice Jiří Bednářík Uh.Hradiště H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SKAJ team Radek Šima Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÀJ team Tomàš Vrzala Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SKÁJ team Klaviatura Kel Soproni H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SKÁJ team Michal Ambruz Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SKÁJ team Petr Horsák Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SKÁJ team Dušan Hanousek Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Sars Patrik Daniel Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Siky Martin Mikeš Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Single Zdeněk Votava Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Skaštice Lukáš Brada Chropyně H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Skáj team Igor Kraváček Spytihněv H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Slepej kůň Jiří Sedláček Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Slečinky Napajedla Jaroslav Fiodor Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Slečinky Napajedla Pavel Bažant Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Slo to Petr Dymacek Chvalcov H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Sláťa Martin Slatinský Chomýž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sokol Plavsko Milan Souček Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Splašený kovář Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sport HLUBINA Petr Lettovský Ostrava - Výškovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Superlife.cz Jakub Kocian Popůvky H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Sváteční turista Libor Hudec Slavkov pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ne
TJ Puchýř Tomáš Ligenza Kutná Hora H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tichá Patrik Chýlek Tichá H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Tom bike Tomáš Bombík Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Tomino Tomáš Horák Morkovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Trucík Michal Nedoma Svitavy H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Tuda team Kamil Naščak Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Roman Ochman Dolní Domaslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
VALGIRT Milan Kříž Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valašský portáš Pavel Kočíb Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Valašský Čoháň Miroslav Potěšil Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vlčí Důl Karel Axmann Olomouc 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Volná Noha Zdeněk Blažek Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Vsetín Dušan Fojtik Vsetin H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Vždycky_běh Robert Vybíral Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Zapro team Vít Kožuch Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zdeněk Pelišek Zdeněk Pelíšek Smiřice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Zlín Tomáš Flám Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
břídil Jiří Herman Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
dohnal Jan Dohnal Libhost H8 - Muži 35 až 49 let Ne
duckworth Pavel Schönwälder Chvalčov H8 - Muži 35 až 49 let Ne
ex230kg Tomáš Wachtarczyk Hřebeč H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ex230kg Libor Radiňák Bohumín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
fklidu Pavel Straka Vyškov H8 - Muži 35 až 49 let Ne
jh Jakub Hájek Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jutich Jiří Tichánek Lhota H8 - Muži 35 až 49 let Ano
masernabazen.cz Radim Horenský Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
monty marian motyka Hradčany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
sira1975 Aris Andronikidis Havířov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
www.ultramaratonec.cz Ondřej Velička Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Áďa Adam Milko Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ne
ČAPO Martin Čaprda SLANÝ H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Šnek Marek Ondra Košíky H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šona team Roman Motl Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Šumař Adam Zasadil Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Šupi Josef Šupák Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ne
ŤOMPA FOREVER Aleš FILIPKO Soběchleby H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Žuškin Martin Žuška Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Žíznivý vlk Matěj Pechlát Ostrava - Zábřeh H8 - Muži 35 až 49 let Ne
ALIS team Aleš Hranický Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Buchtik Josef Buchta Karvina H8 - Muži nad 50 let Ne
Béďa tým Oldřich Bedřich Vsetín H8 - Muži nad 50 let Ne
Běhat nás baví Tomáš Břečka Opava H8 - Muži nad 50 let Ano
Do tmy? Radim Cibulka Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Dolní Lhota Radim Šarman Dolní Lhota H8 - Muži nad 50 let Ano
EPO Machinery Vladimír Slovák Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ne
FOFR TÝM Zdenek Michálek Vsetín H8 - Muži nad 50 let Ne
FURT IDU Ladislav Čekal Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Gemini Přerov Dalibor Krbílek Líšná H8 - Muži nad 50 let Ne
Hutas1 wojciech broda kraków H8 - Muži nad 50 let Ne
IVAN Ivan Černý Jevišovice H8 - Muži nad 50 let Ne
Jindřich Holoubek Jindřich Holoubek Brno H8 - Muži nad 50 let Ne
Jiri Johan Jiří Johan Zdice H8 - Muži nad 50 let Ne
Josef Kaštyl Josef Kaštyl Smrzice H8 - Muži nad 50 let Ne
KBA Grafitec Dobruška Milan Linhart Dobruška H8 - Muži nad 50 let Ne
Lubavt Lubomír Židlík Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ne
Luďa Ludvík Novotný Suchdol nad Odrou H8 - Muži nad 50 let Ne
Martin Rigler Martin Rigler Čebín H8 - Muži nad 50 let Ne
Mirďa Miroslav Pruchnický Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ne
Modřice Martin Šimunek Modřice H8 - Muži nad 50 let Ne
Na pohodu Jan Vacula Horní Moštěnice H8 - Muži nad 50 let Ne
Nemo Milan Juran Kopřivnice H8 - Muži nad 50 let Ne
Pa-Sta Pavel Surý Krásné Pole H8 - Muži nad 50 let Ne
Pavel Červenka Pavel Červenka Zlín- Malenovice H8 - Muži nad 50 let Ne
Roman Roman Spurný Olomouc 9 H8 - Muži nad 50 let Ne
Roman Roman Spurný Olomouc 9 H8 - Muži nad 50 let Ne
Rychlonohý zámečník Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži nad 50 let Ano
Rychlé nohy Josef Gloza Veselí nad Moravou H8 - Muži nad 50 let Ne
Sports Development Přerov Zdeněk Blaťák Přerov H8 - Muži nad 50 let Ne
Team Bedihošť Václav Blaha Bedihošť H8 - Muži nad 50 let Ne
Ultra UpDown Miroslav Píštěk Orlová H8 - Muži nad 50 let Ne
ZTTK Dušan Alman Babice H8 - Muži nad 50 let Ne
ZdenĎas Zdeněk Martinák Frýdek-Místek H8 - Muži nad 50 let Ano
paseky Miloš Mikunda Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ne
sedlnice Josef Machacek sedlnice H8 - Muži nad 50 let Ne
selatkoleze Jan Vokulič Živanice H8 - Muži nad 50 let Ne
Čelovka ready Roman Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži nad 50 let Ano
1/2 horalky Lenka Štěpánová Ostrava H8 - Ženy do 34 let Ano
A zase Šlapem . Diana Morevová Kroměříž H8 - Ženy do 34 let Ne
Adela Adéla Zmeškalová Přerov H8 - Ženy do 34 let Ne
Alžběta Klusáčková Alžběta Klusáčková Boskovice H8 - Ženy do 34 let Ano
Burky Team Veronika Bilíková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
Cérka Renáta Jančálková Nový Jičín H8 - Ženy do 34 let Ne
EPO Adéla Jemelíková Hranice H8 - Ženy do 34 let Ano
EXTRA Brno Veronika Jirkovská Brno-střed-Veveří H8 - Ženy do 34 let Ne
ErĎas Erika Mikulenková Frýdek-Místek H8 - Ženy do 34 let Ano
JJ Jaroslava Jurčová Rajnochovice H8 - Ženy do 34 let Ne
Janka z lesa Jana Petrová Skřipov H8 - Ženy do 34 let Ne
Je to jenom v hlavě! Markéta Sladčíková Těrlicko H8 - Ženy do 34 let Ne
Ještěřička Lenka Ksandrová Hořovice H8 - Ženy do 34 let Ano
KESBUK Petra Jenyšová Otrokovice H8 - Ženy do 34 let Ne
Laši v kaši Monika Podhajská Nový Jičín H8 - Ženy do 34 let Ne
Lucka Lucie Koutská Olomouc 9 H8 - Ženy do 34 let Ne
M-sport Kateřina Mitáčková Zlin H8 - Ženy do 34 let Ne
Mamina na procházce Zuzana Nádeníčková Otrokovice H8 - Ženy do 34 let Ne
Marlenka FM Ivana Najdková Frýdek-Místek H8 - Ženy do 34 let Ano
Mašek foto Kristýna Uhrová Břeclav H8 - Ženy do 34 let Ne
Orlica SANDRA KOŻDOŃ CIESZYN H8 - Ženy do 34 let Ne
Paja Pavla Klímková Hradec nad moravici H8 - Ženy do 34 let Ne
Pajule Pavlína Hořínková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
Peťka OL Petra Indrová Olomouc H8 - Ženy do 34 let Ne
Podhostýnský lenochod Kateřina Pospíšilová Holešov H8 - Ženy do 34 let Ne
ProPowerPlan Lenka Mikešková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy do 34 let Ne
Rožnov Denisa Opletalová Rožnov pod Radhoštěm H8 - Ženy do 34 let Ne
Rychlonožka Pavla Omelková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy do 34 let Ne
SDH Zahnašovice Lenka Klíčová Holešov H8 - Ženy do 34 let Ne
Sisi Lucie Páníková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ne
Smoca Petra Smočková Bělá pod Pradědem H8 - Ženy do 34 let Ne
Sobičky Team Veronika Jínková Kvasice H8 - Ženy do 34 let Ne
Splašená fazole Barbora Cichá Dolní Lutyně H8 - Ženy do 34 let Ne
Srtg Praha Tereza Fialova Lesna H8 - Ženy do 34 let Ne
Team LightBike Natálie Stieberová Kunovice H8 - Ženy do 34 let Ano
Tučňákov Jitka Vávrová České Budějovice H8 - Ženy do 34 let Ne
Velké hlavy Michaela Slováčková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ne
Veronika Veronika Camprová Praha 4 H8 - Ženy do 34 let Ano
black women Veronika Kamasová Vsetín H8 - Ženy do 34 let Ne
1/2 horalky Jana Lauterbachová Polanka nad Odrou H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
AMA Markéta Kytlicová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Denisa Minarikova Denisa Minarikova Praha 11 H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Emiš Eva Toboláková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Eva Eva Tomášková Soběchleby 210 H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Fyziomovement Věra Vystrčilová Tlumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Grégrovci Miroslava Grégrová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
H8Monika Monika Peluhová Přerov 5 H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Hami Renata Havránková Paskov H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Hami Renata Havránková Paskov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Juana Jana Čížková Praha 4 H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Kesbuk Večernice Hana Večerková Otrokovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Khulový blesk 1 Sylva Bajsová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Možná
Lenka Vilímcová Lenka Vilímcová Olomouc 9 H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Lenosauři Kristýna Lenomarová Zašová H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
MSV Metal Studénka Lenka Šajtarová Studénka H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Mattoni Free Run Zlin Veronika Zemčíková Zlin H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Miloušova Simona Milatová Frýdlant nad Ostravicí H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Otrokovice Olga Dastychová Otrokovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodec Kateřina Pokorná Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Reny Renata Moureckova Velké Popovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Runsport Hana Trnková Kocourková praha 5 H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Runsport Petra Burešová Hukvaldy H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
SARS Kroměříž Barbora Krejčová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
SK PACETLUKY Evička Rudolfová Pacetluky H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Snad zase dojdu Eva Winklerová Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Sports Development Přerov Olga Blaťáková Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
VZS Blondýna Michaela Böhmová ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
World citizen Monika Butz Towson H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Zapro team Alexandra Kožuchová Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
fKlidu sport team Taťána Straková Vyskov H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
saquapoute Martina Moravcová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Šotys team Jana Šotolová Jablunka nad Bečvou H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
želva v běhu Anna Balážová Nová Lhota H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
- Hana Kotková Kroměříž 1 H8 - Ženy nad 50 let Ano
Bez ... Jana Glozová Veselí nad Moravou H8 - Ženy nad 50 let Ne
Běhat nás baví Martina Kurková Štěpánkovice H8 - Ženy nad 50 let Ano
Mašinka Ilona Bajerová Tupesy H8 - Ženy nad 50 let Ne
Uvidíme Monika Henyšová Praha H8 - Ženy nad 50 let Ano
Valím Valím Hostěrádky Ivona Hégrová Křenovice H8 - Ženy nad 50 let Ano
iThinkBeer Jana Glabazňová Opava H8 - Ženy nad 50 let Ano
Špica team Renáta Šťastná Vyškov H8 - Ženy nad 50 let Ne



Statistika Zaplaceno týmů Přihlášeno týmů Přihlášeno závodníků
H8 Týmy muži 14 33 66
H8 Týmy ženy 2 7 14
H8 Týmy mix 19 67 134
H8 Jednotlivci muži 112 309 309
H8 Jednotlivci ženy 22 81 81
H8 Týmy muži 0 0 0
H8 Týmy ženy 0 0 0
H108 Jednotlivci muži 0 0 0
H108 Jednotlivci ženy 0 0 0
Celkem 169 497 604