Startovní listina

Kategorie:


Tým s.č. Členové Bydliště Kategorie Zaplaceno
#HatersBRNO 1011 Karel Marek Brno H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1012 David Kovařík Uherský Ostroh
Běhny 1013 Jiří Hanák Přerov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1014 Martin Rytíř Přerov
FRA & Ondris 344 František Gregor Ostrava H8 - Týmy muži do 69 let Ano
18 Ondřej Buba Ostrava - Dubina
Just Bomb Gym Team 1017 Jakub Peršín Opava H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1018 Roman Slivka Oldřišov
JÁZDE 1232 Jan Vacula Podkopná Lhota H8 - Týmy muži do 69 let Ne
1231 Zdeněk Babáček Soběchleby
OCR Runners Šumperk 1019 Pavel Vykoukal Nový Malín H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1020 Roman Skokan Šumperk
Roudek a Pól 1021 Radek Holub Nový Jičín H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1022 Pavel Klvaňa Loučka
Společenstvo 1023 Ondřej Vavruška Stochov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1024 Karel Červinka Stochov
Valachbajk team 1025 Petr Bečica Slušovice H8 - Týmy muži do 69 let Ano
1026 Jan Bečica Trnava
X-TRAIL RychloHrad / EjKejEj 104 Mira Maleňák Rajnochovice H8 - Týmy muži do 69 let Ano
25 Luděk Uhřík Rajnochovice
Běhej na krev 1029 David Kaša Ostrava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1030 Jan Kandalík Ostrava
Czechoslovakia 1031 David Gryga Slavětín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1032 Martin Hlaváč Bolatice
FC-B7-TÝM!!! 1033 Miroslav Král Ostrava-Hrabůvka H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1034 Lukáš Bystřičan Ostrava-Poruba
Furt pryč 1035 Oldřich Jasenský Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1036 Petr Staněk Kroměříž
Holešovští saunaři 1037 Martin Stěnička Holešov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1038 Michal Janda Holešov
KESBUK - SLEČINKY 1039 Miroslav Kolařík Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1040 Josef Hubáček Bílovice
Kesbuk/Behej.com 1006 Mirek Píštěk Orlová H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1005 Vlastimil Bukovjan Orlová
Kids of Tarahumara 1007 Stanislav Třasoň Rusava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1008 Jan Knotek Ostrava
Kroměříž 1041 Jan Menšík Kroměříž H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1042 Tomáš Tvarůžka Kroměříž
Machová Boys 1043 Kevin Smith Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1044 Jaromír Měřil Zlín
Mattoni Freerun Zlín 1 1045 Martin Res Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1046 Michael Solař Lhota
Milan Janata Tým/MountainGoats 1009 Jiří Stýskalík Morkovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1010 Pavel Kovařík Rychnov nad Kněžnou
Orli Veřovice 1047 Karel Bartoň Ženklava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1048 Josef Bartoň Veřovice
OČIP 1049 Jan Kábela Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1050 Ondřej Košatka Zlín
Puchýřci 1051 Martin Stoklásek Machová H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1052 Jaroslav Stoklásek Mysločovice
S-PRO 1053 Zdenek Koutný Drahanovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1054 Radek Nerad Hněvotín
Čahouni 1061 Miroslav Klíma Blansko H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
1062 Libor Žák Velká Bíteš
4MANI 1063 Martin Svoboda Ostrava H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1064 Josef Zoderer Praha
Aloha 1065 Radomír Kotyz Olomouc H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1066 Martin Kotyz Vrbatky
GT z pod Hostýna 1057 Jakub Navrátil Bystřice pod Hostýnem H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1058 Roman Sobek Bystřice pod Hostýnem
Hostynska expedice 2019 1193 Zdenek Janovsky Strani H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1194 Miroslav Hargaš Strani
OD MORAVA Holešov 1069 Jaroslav Remeš Holešov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1070 Radim Pavlík Fryšták
ÚZP + KHS 1071 Petr Pleva Zlín H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1072 Martin Davidov Zlín
ŠANTÁNEK 1073 Ivan Stopka Horní Bečva H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
1074 Marián Stres Feýdek Místek
BĚŽ LEŽ team 1075 Sabina Krejčí Zlín H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1076 Michaela Chalupníková Jimramov
FORCE TEAM 1077 Katerina Navrátilová Zlín H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1078 Zuzana Urbanová Zlín Mladcová
KESBUK holky 1079 Martina Linhartová Olomouc H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1080 Zuzana Nádeníčková Otrokovice
Krásné běžkyně z Hané 1081 Kamila Krejsová Kojetín H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1082 Jitka Stojaníková Křenovice
Malá a menší 1083 Iva Ivančicová Brno H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1084 Markéta Bdinková Želešice
NightMares 1085 Markéta Michalíková Holešov H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1086 Michala Mrázková Holešov
RugbyŽeny 1087 Dana Pavličíková Zlín H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
1088 Kateřina Vráželová Zlín
Dva blázni 383 Lucie Bancikova Dřevohostice H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
131 Daniela Baťkova Přerov
Děvuchy z Polanky 1091 Lenka Stryková Polanka nad Odrou H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1092 Jana Lauterbachová Polanka nad Odrou
SK Oceláci Ostrava PP 1094 Marcela Petrušková Děhylov H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1093 Simona Petrušková Hlučín - Bobrovníky
Švagrovky 1095 Michaela Bosáková PraHA 4 H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
1096 Michaela Böhmová ostrava
Špica team 1097 Renáta Šťastná Vyškov H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
1098 Jitka Stehnová Kateřinice
Ženy v běhu 1099 Lenka Cupalová Břeclav H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
1100 Martina Kurková Štěpánkovice
AH team 1101 Anna Marie Cudráková Přerov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1102 Jan Cudrák Přerov
Armádovi 1103 Daniel Schreiber Havířov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1104 Zuzana Vostrovská Olomouc
BaLu 1105 Lukáš Šplíchal Hukvaldy H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1106 Barbora Holeňová Valašské Meziříčí
Bunnyho parťaci 1107 Ondřej Bucňák Holešov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1108 Kateřina Mičáková Otrokovice
Běhny 1109 Miroslav Havránek Kroměříž H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1110 Simona Klammertová Kroměříž
Hlavně se z toho nepo....! 1113 Tomáš Nádeníček Otrokovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1114 Kristýna Kvasničková Tlumačov
Horská výzva 1115 Marek Žídek Křenuvky H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1116 Jiří Matyáš Letohrad
Inov-8 Team 1221 Tomáš Štverák Zubří H8 - Týmy mix do 69 let Ne
1222 Kateřina Břusková Frýdlant nad Ostravicí
Kasici 1117 Michal Kasina Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1118 Lucie Kasinová Ostrava
Kokotým 1121 Ivana Kopečková Bordovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1122 Jakub Čečotka Bordovice
Maňásci Mattonni freerun Zlín 1125 Monika Slováčková Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1126 Petr Maňas Zlín
Moncicak 1129 Robert Zbíral Olomouc H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1130 Kristina Blažková Brno
Potkali se v Zapomenutých horách 1133 Tomáš Šafránek Horní Moštěnice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1134 Alena Hénková Viničné Šumice
Přiletíme 1135 Barbara Majovská Praha H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1136 Jozef Hartinger Praha
Růžovky 1137 Veronika Mlčáková Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1138 Lukáš Adamík Zlín
Skáj Team 1059 Anna Solařová Otrokovice H8 - Týmy mix do 69 let Ne
237 Igor Kraváček Spytihněv
Správná dvojka 1139 Leona Pruchnická Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1140 Adama Hrabovský Ostrava
Vlčí smečka 1141 Petr Jurča Zlín 1 H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1142 Martina Lédlová Hlinsko
X-TRAIL RychloHrad 1004 Ondra Tabarka Rymice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1003 Petra Ševčíková Opava
challengers 1143 Mark Mazumder Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
1144 Barbara Lišková Ostrava
Black Bett 1145 Marcela Feješová Karviná H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1146 Radek Krnáč Karviná
Brouček a Beruška 255 Daniel Brázdil Liptál H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1001 Lenka Brázdilová Liptál
Caramba! Team 1147 Tomáš Jalůvka Branka u Opavy H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1148 Renáta Jalůvková Branka u Opavy
E.T. 2.0 1151 Monika Mezírková Horní Domaslavice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1152 Stanislav Kulhánek Havířov
HO Laši v kaši 1123 Antonín Votýpka Kopřivnice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1124 Zuzana Hyvnarová Kopřivnice
Jen kvůli Tobě, Miláčku! 1153 Miroslav Ščerba Frýdek-Místek H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1154 Lubica Ščerba Frýdek-Místek
Kilpi racing team 1155 Monika Gemelova Ostrava Koblov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1156 Tomáš Přibylka Ostrava
Noční chodci 1157 Petr Otruba Zlín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1158 Soňa Kozová Zlín
Pavouci z Veselé 1119 Tomáš Pajonk Zašová H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1120 Stanislava Pajonková Zašová
Popoběhnem 1159 Pavla Staňková Pardubice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1160 Daniel Staněk Pardubice
SKÁJ Team + KESBUK 1161 Jaroslav Vicher Sazovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1162 Lenka Dovrtělová Míškovice u Holešova
SKÁJ team 1163 Veronika Mikulová Hostišová H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1164 Libor Sviečka Hostišová
SKÁJ team Šimíci 1165 Zuzana Šimová Otrokovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1166 Milan Šima Otrokovice
Salomon/Suunto/Šavle - X-Trail Orlová 382 Elen Šimonová Horní Bludovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
364 Stanislav Najvert Ostrava
Snů 1167 Petr Zapletal Praha H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1168 Martina Sedláčková Milovice
Sušice 1169 Lucie Podmolíková Sušice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1170 Václav Podmolík Sušice
TJ Bečkodrom 1171 Martin Špaňhel Račice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1172 Iva Vavřičková Brno
Triatlon Býšť 1173 Jakub Jeřábek Býšť H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1174 Iva Jeřábková Býšť
Z vŕšku na vŕšok 1177 Jozef Kovalčík Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1178 Lucie Konečná Ostrava
polabánci 1179 Iva Kroužilová Poděbrady H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1180 Norbert Klvaň Libice nad Cidlinou
Čuňasi 1181 Jiří Kunyt Krnov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1182 Eliška Hrabalová Krnov
Šli dva 1183 Roman Král Přerov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
1184 Marcela Králová Přerov
AVADU NVPP team 1185 Pavel Urbaczka Bocanovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1186 Helena Czeczotková Bocanovice
Achillovy šlachy 1187 Vít Campr Praha H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1188 Petra Camprová Praha
Bobři 1189 Ivan Barbořík Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1190 Kitka Řezníčková Zlín
HejaHeja65+ 1191 Věra Hejkrlíková Litomyšl H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1192 Antonín Hejkrlík Litomyšl
Kyjoff 1195 Jiří Selucký Kyjov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1196 Blanka Selucká Kyjov
Liga 100 Olomouc 1197 Marcela Čadová Ruprechtov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1198 Dušan Kopečný Prostejov
MK Seitl Ostrava 1205 Marek Moravec Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1206 Martina Metzová Ostrava
Mamča 1199 Pavlína Rohanová p.Loučka H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1200 Přemysl Šálek p.Loučka
Nakopec a Skopec 1201 Vladimír Mařák Ostrava-Poruba H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1202 Kateřina Mařáková Ostrava-Poruba
No a co 1203 Josef Ščerba LUČINA H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1204 Věra Ščerbová Lučina
Pragovácká Lokomotiva 1207 Luboš Prošek Králův Dvůr H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1208 Pavla Vildmonová Beroun
Rajni team 1209 Edvard Rajnoch Smilovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1210 Jana Rajnochová Smilovice
Rampelníci 1211 Libuše Konečná Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1212 Michal Konečný Zlín
SK Oceláci Ostrava R&B 1213 Radovan Raduz Rudický Moravská Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1214 Barbora Fišerová Moravská Ostrava
TFRUN 1215 Denisa Dvořáková Šestajovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1216 Petr Veselý Šestajovice
Tesaříci vytrvalí 1217 Pavel Tesař Mikolajice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1218 Marta Tesařová Mikolajice
jaja a radek 1219 jana fojtaskova prostredni becva H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
1220 radek fojtasek dolni becva
AK Drnovice 4 Petr Hének Kovalovice H8 - Muži do 34 let Ano
AKEZ Kopřivnice 12 Jiří Kramoliš Štramberk H8 - Muži do 34 let Ano
ANC Running Team 13 Jan Sedláček Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
Arrhythmia 14 Martin Přemyslovský Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Ascend 15 Petr Vavřík Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
Ascend Team 16 Jiří Kubáň Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
BK Kozlovice 17 Richard Tabach Kozlovice H8 - Muži do 34 let Ano
Beskydské šavle - Baška 257 Jakub Uherek Baška H8 - Muži do 34 let Ano
Brumov-Bylnice 19 Jakub Šenkeřík Brumov-Bylnice H8 - Muži do 34 let Ano
Bukys 20 Filip Bukovjan Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Caramba! Team 21 Jakub Nemec Bolatice H8 - Muži do 34 let Ano
Columbia Montrail 3 Vit Otevrel Celadna H8 - Muži do 34 let Ano
Cukrik 22 Jan Kolkop Havířov H8 - Muži do 34 let Ano
Doberský hobit 24 Jakub Slapnička Velká Dobrá H8 - Muži do 34 let Ano
Domík 246 Dominik Bleša Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
ExtraBrno 26 Igor Čuhel Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Extreme obstacle runners 27 Dominik Slováček Horní Moštěnice H8 - Muži do 34 let Ano
Fast and light 1016 Vojtěch Krakovič Nové Město na Moravě H8 - Muži do 34 let Ano
Fren 28 Tomáš Bordovský Frenštát p. R. H8 - Muži do 34 let Ano
Gogi 29 Jakub Gogela Brumov-Bylnice H8 - Muži do 34 let Ano
Gooniš 30 Ondřej Guniš Ludgeřovice H8 - Muži do 34 let Ano
Hanačka team 31 Martin Mazůrek Hulín H8 - Muži do 34 let Ano
JTob 32 Jiří Tobolík Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Jamajka Kojetín 33 Petr Křepelka Kojetín H8 - Muži do 34 let Ano
Jan Bělica 34 Jan Bělica Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Jdeme ven, nemám čas 35 Miloslav Cileček Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
Jelito II 36 Miroslav Šimek Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Ježovka 37 Tomáš Daněk Olomouc H8 - Muži do 34 let Ano
JuraZub 38 Jiří Kozubík Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
K9 39 Tomáš Tobolík Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
KESBUK 40 Matěj Beníček Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
KOlenáři SRO 289 Roman Sládeček Veselí nad Moravou H8 - Muži do 34 let Ne
Kali 1068 Ondřej Kalivoda Prostějov H8 - Muži do 34 let Ano
Karpatští vlci 41 Ondřej Konečný Vnorovy H8 - Muži do 34 let Ano
Kokotým 42 Marek Turoň Bordovice H8 - Muži do 34 let Ano
Kresta 304 Petr Kresta Těrlicko H8 - Muži do 34 let Ano
Kuba 43 Jakub Bares Střítež nad Bečvou H8 - Muži do 34 let Ano
Kunčice pod Ondřejníkem 362 Tomáš Martinek Kunčice pod Ondřejníkem H8 - Muži do 34 let Ano
LH 44 Lukáš Hradil Stara Bělá H8 - Muži do 34 let Ano
LM 45 Luděk Munzar 54101 H8 - Muži do 34 let Ano
Last Minute 46 Lukáš Pilát Šternberk H8 - Muži do 34 let Ano
M.T.D.E. 47 Tomáš Misař Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
ME 67 Matěj Elbl Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
MG 48 Michal Gembík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
MOBJ 49 Marek Pytlík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Macca 50 Ondřej Macíček Radotín H8 - Muži do 34 let Ano
Marek 51 Marek Dočkal Přerov H8 - Muži do 34 let Ano
Martin ve skluzu 52 Martin Polák Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Matejovo 53 Matej Božik Praha H8 - Muži do 34 let Možná
Mašek foto 54 Michal Mašek Světlá nad Sázavou H8 - Muži do 34 let Ano
Mexicka vlna 55 Aleš Dvořák Neratovice H8 - Muži do 34 let Ano
Midlifiči_02 1127 Martin Šimůnek Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
Mike’s 56 Michal Soldán Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Mravenec od baby Jagy 58 Aleš Fajkus Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Nicole 59 Miroslav Klein Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Nox 61 Tomáš Potočňák Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Ondra 1224 Onřej Petráš Lubno H8 - Muži do 34 let Ano
Ondra Motal 62 Ondřej Motal Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
Onsight 63 Adam Zbraněk Uherské Hradiště H8 - Muži do 34 let Ano
Opičák 64 Martin Daněk Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Ostravský Zábřeh 65 Lukáš Jelšík Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
PG 98 Pavel Gavenda Obecniny XI H8 - Muži do 34 let Ano
Pali 66 Pavol Moravík Otrokovice H8 - Muži do 34 let Ano
Panda 68 Tomáš Valentík Nový Jičín H8 - Muži do 34 let Ano
Pavel B 69 Pavel Bartošek Hranice H8 - Muži do 34 let Ano
Pavel Štilec 70 Pavel Štilec Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Petr 71 Petr Vaněk Krnov H8 - Muži do 34 let Ano
Pohni 72 Josef Vlček Drnovice H8 - Muži do 34 let Ano
PohniSi 73 Jiří Ludík Drnovice H8 - Muži do 34 let Ano
Pulec 74 Martin Povala Valašské Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
RYBJAN 76 Martin Kotek Rybí H8 - Muži do 34 let Ano
Rebel bean 77 Karel Vinterlik Brno H8 - Muži do 34 let Ano
Rebelbean runners 79 jakub jaitner Brno 25 H8 - Muži do 34 let Ano
Rohálov 80 Jakub Janda Prusinovice H8 - Muži do 34 let Ano
SBVM 81 Filip Vaculík Hostějov H8 - Muži do 34 let Ano
SK Adamus Kofola 82 Lukáš Bača Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Slečinky Napajedla 83 Peter Srnec Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Sokol Vlastibořice 84 Matěj Kučera Dýšina H8 - Muži do 34 let Ano
Sova Run Brno 85 Jakub Kocourek Brno Řečkovice H8 - Muži do 34 let Ano
Splašená Fazole 86 Petr Surý Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Suunto-Inov8 Bělotín 87 Tomáš Kudláček Bělotín H8 - Muži do 34 let Ano
TJT 88 Jiří Pluhař Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
Team Bedihošť 89 Libor Blaha Bedihošť H8 - Muži do 34 let Ano
Team LightBIKE 90 Jan Valušek Frýdek-Místek H8 - Muži do 34 let Ano
Tommy 91 Tomáš Bula Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
Triatlon Býšť 92 Marek Hofman Býšť H8 - Muži do 34 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci 93 Ladislav Nekarda Havirov-Podlesi H8 - Muži do 34 let Ano
U-136 Team 1015 Vojtěch Žeravík Hranice H8 - Muži do 34 let Ano
URBAN 94 Michal Urban Kroměříž H8 - Muži do 34 let Ano
UbalJes 95 Lukáš Ďopan Supíkovice H8 - Muži do 34 let Ano
Valachbajk team 96 Tomáš Minařík Zlín-Štípa H8 - Muži do 34 let Ano
Ve znamení Merkura 97 Martin Dočkal Ostrava H8 - Muži do 34 let Ano
Veřovice 99 Martin Geryk Veřovice H8 - Muži do 34 let Ano
Vsetín 100 Daniel Macek Horní Lideč H8 - Muži do 34 let Ano
Vágus 101 Jan Kapusta Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži do 34 let Ano
Věřím, proto padám 102 Radek Ondrůšek Zlín H8 - Muži do 34 let Ano
WTF wýklusácký tyjátr Frýdlant 103 Marek Plášil Frýdlant H8 - Muži do 34 let Ano
ZaBeer 105 Václav Brožek Rychvald H8 - Muži do 34 let Ano
Zdeněk Blabla 106 Zdeněk Blabla Valašské Meziříčí H8 - Muži do 34 let Ano
shb 107 Martin Handl Holešov H8 - Muži do 34 let Ano
Černé Plíce 108 Radim Šmiřák Brušperk H8 - Muži do 34 let Ano
Šedý vlk 109 Michal Tesárek Uherské Hradiště H8 - Muži do 34 let Ano
Šelma 110 Martin Ryšavý Boršice H8 - Muži do 34 let Ano
SK PACETLUKY 111 Jaryn Kopřiva Kostelec u Holešova H8 - Muži 35 až 49 let Ano
73.TPR 112 Jaromír Číhal Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
A zase Šlapem . 113 Jan Kříž Troubky-Zdislavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ALESSIO 114 Aleš Krutilek Starý Jičín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
AQOL 115 Lukáš Zimmermann Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ascend 116 Pavel Karásek Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Barokomaraton 1067 Zdeněk Beneš Plzeň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bašta team 119 Martin Beneš Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bašta team 118 Andrej Szombath Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Beskydske šavle 167 Petr Žákovský Čeladná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bobr 122 Martin Novák Hradčany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Borci zdar! 123 Zbyněk Tkadlčík Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Brenci TRI&ULTRA 133 Jan Brenk Tmaň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové 124 Václav Baláček Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Břííídil 125 Tomáš Marecek Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CASE 126 Petr Sedlák Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CRV 127 Petr Hudeček Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Capital Refractories 128 Michal Rusniok Třinec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Caramba! Team 129 Roman Janeček Březová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Chodec z Chomýže 130 Vít Hrašna Krnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Columbus Slečinky Napajedla 132 Michal Holub Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Cukáč 134 Roman Adámek Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
DHL ITS running club 135 Boris Ryashko Praha Chodov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dan8 136 Daniel Böse 0strava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dossily Boy 137 Zdeněk Vrbas Hať H8 - Muži 35 až 49 let Ano
EmbedIT 138 Pavel Halabala Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Faust běží 140 Pavel Martinek Praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Files 141 Filip Lochmann Hulin H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fugy Krnov 142 Jakub Rinke Praha 10-Hostivař H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ghost team 143 David Lavička Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Grégrovci 145 Jiří Grégr Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HB trail team 146 Stanislav Havlíček Havlíčkův Brod H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HEXXA 147 David Grac Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HYBAJ Team Nový Jičín 148 Jiří Bouda Šenov u Nového Jičína H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hail Berge Kojetin 149 Roman Kucirek Kojetin H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hames 150 Petr Hamerka Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hobby runners Vratimov 151 Martin Janalík Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
INOV-8 tým 153 Jiří Chudárek Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Idu 154 Martin Sváček Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ijak behak 155 Igor Toman Vyškov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JK 156 Jiří Kučera Čelákovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JM 157 Jiří Měchura Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JSME TADY! Čekyně 158 Matěj Brdíčko Přerov VII-Čekyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JZ 159 Josef Zbořil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jackman 160 Marian Mokoš Příbor H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jajdásek 161 Radek Kotěšovec Jarcov8 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Herčík 162 Jan Herčík Trutnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Třasák 163 Jan Třasák Praha 21 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Janča & Emas team 225 Ivo Šrámek Stritez nad Becvou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Just Bomb Gym Team 166 Michal Solný Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Keny 168 Tomáš Kopřiva Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Khulový blesk 2 170 Peter Bajs Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kroměříž 171 Jiří Morev Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
LHUT Team / Dynafit 5 Marek Balcar Hlučín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
LL 172 Ladislav Vysloužil Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ladermon Team 169 Radek Buchbauer Blatec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lipo 173 Libor Potyš Dolní Lutyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Luděk Hřeblo 174 Luděk Hřeblo Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MINYA 175 Jarda Třasák Kunice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov 176 Michal Večerka Myslejovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Markus 177 Marek Novotný Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martin 178 Martin Lenfeld Rychnov nad Kněžnou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín 179 Michal Pelíšek Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín 180 Libor Reich Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín/MK Prostějov 181 Jan Bezslezina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni Freerun Zlín 182 Tomáš Seifer Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Meresjev 183 Jan Kaňka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miglanc II 185 Radim Holeňa Hodslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miro 186 Miroslav Chodúr Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Moury 187 Alexander Moureček Velké Popovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mr. Snail 188 Marek Šťastný Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
NightMares 189 Jan Vysloužil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
O prsa... 190 Pavel Raindl hranice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OBSIDIAN 191 Lukas Kozubik Pohořelice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OD MORAVA Holešov 192 Luděk Klapil Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OR 193 Ondřej Remeš Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ole 194 Tomáš Vaněk Krnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Otrokovice 195 Zdeněk Mancl Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ošklivé koště 196 Jindřich Návrat Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pan T 197 Pavel Turnovský Praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pan kubiska 198 Ivan Štěpán Jihlava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Patrik naposled 199 Patrik Blazejczyk Satrá Říše H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pavel Matousek 200 Pavel Matousek Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostynsti Vrchaři 201 Petr Maťa Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostynští Vrchaři 202 Martin Vaclach Rusava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Previo 203 Roman Karnet Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pro Marušku :-) 1112 Jan Pajpach Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Předmostí 204 Čestmír Horák Přerov - Předmostí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RH Piving 205 Radovan Pasek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 207 Robert Vyoral Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 209 Roman Col Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 206 Zbyněk Tihelka Kvasice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC 208 Roman Glůza Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Radmen 210 Radim Chytřinský Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Rebelbean Runners 211 Tomáš Petříček Brno-Líšeň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Richard Gazda 212 Richard Gazda Prostřední Bečva H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Robert Dulík 213 Robert Dulík Židlochovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RozběhámeČesko 214 Bohumil Paslavský Plzeň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Rudy 215 Rudolf Müller Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Run Magazine Team 216 Honza Adámek Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Run Magazine Team 217 Petr Vítek Hranice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RunGo 218 Tomáš Parma Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kromeriz 1 219 Tomáš Buksa Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kroměříž 220 Radek Steiger Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Přerov 221 Petr Ševčík Sušice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Zlín 222 Petr Beníček Zlín - Malenovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Míkovice 223 Jiří Bednářík Uh.Hradiště H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKAJ team 224 Radek Šima Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÀJ team 226 Tomàš Vrzala Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 228 Petr Horsák Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 227 Klaviatura Kel Soproni H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 229 Michal Ambruz Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team 230 Dušan Hanousek Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SOSO14 231 Zdenko Vrťo Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
STRYK team 232 Pavel Stryk Polanka nad Odrou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Salomon/Suunto CZ AR 121 Marek Navrátil Čeladná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Siky 234 Martin Mikeš Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Single 235 Zdeněk Votava Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Skaštice 236 Lukáš Brada Chropyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Slepej kůň 238 Jiří Sedláček Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Slečinky Napajedla 240 Pavel Bažant Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Slečinky Napajedla 239 Jaroslav Fiodor Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Slo to 241 Petr Dymacek Chvalcov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Slovak Ultra Trail Team 1002 Martin Plačko Brezova pod Bradlom H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Slušnej oddíl 242 Jan Pařízek Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sláťa 243 Martin Slatinský Chomýž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sokol Plavsko 244 Milan Souček Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Splašený kovář 245 Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Superlife.cz 247 Jakub Kocian Popůvky H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Synové od Zvona 248 Pavel Raška Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Syrovínský běh 10 Marek Švec Syrovín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
TJ Puchýř 249 Tomáš Ligenza Kutná Hora H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tichá 250 Patrik Chýlek Tichá H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tomino 251 Martin Macíček Mořkov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Trucík 252 Michal Nedoma Svitavy H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tuda team 253 Kamil Naščak Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci 254 Roman Ochman Dolní Domaslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
VALGIRT 256 Milan Kříž Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
VT_01 1175 Tomáš Šumbera Ludkovice H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Valašský portáš 258 Pavel Kočíb Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valašský Čoháň 259 Miroslav Potěšil Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vizovice 1060 Martin Kundera Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vlčí Důl 6 Karel Axmann Olomouc 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Volná Noha 260 Zdeněk Blažek Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vsetín 261 Dušan Fojtik Vsetin H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vždycky_běh 262 Robert Vybíral Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
X-TRAIL RychloHrad 1 Tomáš Svoboda Opatovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
XiXao 387 Peter Mikulenka Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zapro team 263 Vít Kožuch Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zlín 265 Tomáš Flám Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
břídil 266 Jiří Herman Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ddniva 267 David Dvorak Osek nad Bečvou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
dohnal 268 Jan Dohnal Libhost H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ex230kg 269 Tomáš Wachtarczyk Hřebeč H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ex230kg 270 Libor Radiňák Bohumín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
fklidu 271 Pavel Straka Vyškov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jh 7 Jakub Hájek Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
masernabazen.cz 273 Radim Horenský Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
monty 274 marian motyka Hradčany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
open-sport.cz 275 Stanislav Baletka Tichá H8 - Muži 35 až 49 let Ano
sira1975 276 Aris Andronikidis Havířov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
www.ultramaratonec.cz 2 Ondřej Velička Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Áďa 277 Adam Milko Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ČAPO 278 Martin Čaprda SLANÝ H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ŠERY 279 Martin Šerák Bílovice nad Svitavou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šlapák 280 Tomáš Málek Bystrice pod hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šmatlok 281 Zdeněk Poloch Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šnek 282 Marek Ondra Košíky H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šona team 283 Roman Motl Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šumař 284 Adam Zasadil Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šupi 285 Josef Šupák Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ŤOMPA FOREVER 286 Aleš FILIPKO Bezuchov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Žuškin 287 Martin Žuška Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ALIS team 288 Aleš Hranický Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Běhat nás baví 290 Tomáš Břečka Opava H8 - Muži nad 50 let Ano
Do tmy? 291 Radim Cibulka Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Dolní Lhota 292 Radim Šarman Dolní Lhota H8 - Muži nad 50 let Ano
EPO Machinery 293 Vladimír Slovák Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
FURT IDU 295 Ladislav Čekal Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Gemini Přerov 296 Dalibor Krbílek Líšná H8 - Muži nad 50 let Ano
Hutas1 297 wojciech broda kraków H8 - Muži nad 50 let Ano
IVAN 298 Ivan Černý Jevišovice H8 - Muži nad 50 let Ano
Jindřich Holoubek 299 Jindřich Holoubek Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Jope 301 Petr Jorníček Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
KBA Grafitec Dobruška 303 Milan Linhart Dobruška H8 - Muži nad 50 let Ano
Lubavt 305 Lubomír Židlík Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
Luďa 306 Ludvík Novotný Suchdol nad Odrou H8 - Muži nad 50 let Ano
MM 307 Martin Maňaska Zlín H8 - Muži nad 50 let Ano
Marťa 308 martin Kavan Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
Mirďa 309 Miroslav Pruchnický Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Na pohodu 310 Jan Vacula Horní Moštěnice H8 - Muži nad 50 let Ano
Nemo 311 Milan Juran Kopřivnice H8 - Muži nad 50 let Ano
Pa-Sta 312 Pavel Surý Krásné Pole H8 - Muži nad 50 let Ano
Pavel Červenka 313 Pavel Červenka Zlín- Malenovice H8 - Muži nad 50 let Ano
Petr Deák 314 Petr Deák Rožnov pod Radhoštěm 1 H8 - Muži nad 50 let Ano
Pravčice 152 Pavel Průcha Pravčice H8 - Muži nad 50 let Ano
Rychlonohý zámečník 316 Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži nad 50 let Ano
Rychlé nohy 317 Josef Gloza Veselí nad Moravou H8 - Muži nad 50 let Ano
SK Oceláci - JOKI 1027 Josef Bugner Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Sports Development Přerov 318 Zdeněk Blaťák Přerov H8 - Muži nad 50 let Ano
Team Bedihošť 319 Václav Blaha Bedihošť H8 - Muži nad 50 let Ano
Tony team 320 Antonín Pavlík Přerov H8 - Muži nad 50 let Ano
Ultra UpDown 321 Miroslav Píštěk Orlová H8 - Muži nad 50 let Ano
Vesani.cz 322 Jiří Stehno Kateřinice H8 - Muži nad 50 let Ano
Vl001 323 Vladimír Diatka Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
ZTTK 324 Dušan Alman Babice H8 - Muži nad 50 let Ano
ZdenĎas 325 Zdeněk Martinák Frýdek-Místek H8 - Muži nad 50 let Ano
Zdravá výživa Vsetín 326 Jiří Kořenek Huslenky H8 - Muži nad 50 let Ano
fitcentrum olypia Zlin 327 Dusan Cencinger zlin H8 - Muži nad 50 let Ano
paseky 328 Miloš Mikunda Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
sedlnice 329 Josef Machacek sedlnice H8 - Muži nad 50 let Ano
selatkoleze 330 Jan Vokulič Živanice H8 - Muži nad 50 let Ano
Čelovka ready 331 Roman Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži nad 50 let Ano
A zase Šlapem . 333 Diana Morevová Kroměříž H8 - Ženy do 34 let Ano
Adela 334 Adéla Zmeškalová Přerov H8 - Ženy do 34 let Ano
Balini 335 Veronika Pargačová Slezské Rudoltice H8 - Ženy do 34 let Ano
Bloudivá ledvina 336 Jana Chromíková Francova Lhota H8 - Ženy do 34 let Ano
Columbia Montrail 1284 Kristýna Otevřelová Čeladná H8 - Ženy do 34 let Ano
Cricetus 1111 Michaela Minaříková Brno H8 - Ženy do 34 let Ano
EPO 338 Adéla Jemelíková Hranice H8 - Ženy do 34 let Ano
EXTRA BRNO Veronika 339 Veronika Jirkovská Brno H8 - Ženy do 34 let Ano
ErĎas 340 Erika Mikulenková Frýdek-Místek H8 - Ženy do 34 let Ano
Extra Brno 341 Vanda Nováková Brno H8 - Ženy do 34 let Ano
Fast and light 342 Tereza Krakovičová Blansko H8 - Ženy do 34 let Ano
ForFun / TJ Slezan Frýdek-Místek 343 Kateřina Klepáčová Frýdek-Místek H8 - Ženy do 34 let Ano
Janka z lesa 345 Jana Petrová Skřipov H8 - Ženy do 34 let Ano
Je to jenom v hlavě! 346 Markéta Sladčíková Těrlicko H8 - Ženy do 34 let Ano
Ještěřička 347 Lenka Ksandrová Hořovice H8 - Ženy do 34 let Ano
Lucka 349 Lucie Koutská Olomouc 9 H8 - Ženy do 34 let Ano
M-sport 350 Kateřina Mitáčková Zlin H8 - Ženy do 34 let Ano
Marlenka FM 351 Ivana Najdková Frýdek-Místek H8 - Ženy do 34 let Ano
Mašek foto 352 Kristýna Uhrová Břeclav H8 - Ženy do 34 let Ano
Midlifiči01 1128 Adriana Šimůnková Holešov H8 - Ženy do 34 let Ano
O.Němec 354 Barbora Tvarůžková Kroměříž H8 - Ženy do 34 let Ano
Orlica 355 SANDRA KOŻDOŃ CIESZYN H8 - Ženy do 34 let Ano
Pajule 357 Pavlína Hořínková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
Peťka OL 358 Petra Indrová Olomouc H8 - Ženy do 34 let Ano
Podhostýnský lenochod 359 Kateřina Pospíšilová Holešov H8 - Ženy do 34 let Ano
ProPowerPlan 360 Lenka Mikešková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy do 34 let Ano
Proběhni svět 60 Adéla Maňáková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
Sisi 365 Lucie Páníková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
Smoca 366 Petra Smočková Bělá pod Pradědem H8 - Ženy do 34 let Ano
Sobičky Team 367 Veronika Jínková Kvasice H8 - Ženy do 34 let Ano
Splašená fazole 368 Barbora Cichá Dolní Lutyně H8 - Ženy do 34 let Ano
Srtg Praha 369 Tereza Fialova Lesna H8 - Ženy do 34 let Ano
StayKlvaňovic 370 Lenka Klvaňová Malhotice H8 - Ženy do 34 let Ano
VT_02 1176 Vendula Skoupá Slavičín H8 - Ženy do 34 let Ne
Velké hlavy 374 Michaela Slováčková Zlín H8 - Ženy do 34 let Ano
Veronika 375 Veronika Camprová Praha 4 H8 - Ženy do 34 let Ano
Vávrů team 376 Ivana Vávrů Olomouc H8 - Ženy do 34 let Ano
Řekl tady někdo kočička? 378 Lenka Janováčová Praha 6 H8 - Ženy do 34 let Ano
Anna Valachová 381 Anna Valachová Cetechovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
DAFI TEAM 348 Dana Knappová Hlušovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Fyziomovement 384 Věra Vystrčilová Tlumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Grégrovci 385 Miroslava Grégrová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
H8Monika 386 Monika Peluhová Přerov 5 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
I cesta může být cíl 388 Ivana Sotorníková Olomouc H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Juana 389 Jana Čížková Praha 4 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Kesbuk Večernice 8 Hana Večerková Otrokovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Khulový blesk 1 390 Sylva Bajsová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Kilpi racing team 1264 Aneta Nováková Markvartice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Lenka Vilímcová 1251 Lenka Vilímcová Olomouc 9 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Lenosauři 1252 Kristýna Lenomarová Zašová H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
MSV Metal Studénka 1253 Lenka Šajtarová Studénka H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Mattoni Free Run Zlin 1254 Veronika Zemčíková Zlin H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
MiLu tým 1283 Lucia Friedlaenderová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
Otrokovice 1256 Olga Dastychová Otrokovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Petra maká 1285 Petra Kaděrová Beroun H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Putohor 1257 Monika Kučerová Český Těšín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodec 1258 Kateřina Pokorná Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Reny 1259 Renata Moureckova Velké Popovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Runsport 1260 Petra Burešová Hukvaldy H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SK PACETLUKY 1262 Evička Rudolfová Pacetluky H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SRDÍČKÁŘI 1263 Dana Kobzáňová Velvary H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Snad zase dojdu 1265 Eva Winklerová Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Srdíčkáři 1266 Dana Malleková králův Dvůr H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Stg Přerov 1267 Eva Slováčková Horní Moštěnice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Svišť 1268 Iva Pachtová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Terénkozy 1269 Blanka Mazouchová Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
World citizen 1270 Monika Butz Towson H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Zapro team 1271 Alexandra Kožuchová Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
fKlidu sport team 1272 Taťána Straková Vyskov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
saquapoute 1273 Martina Moravcová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
ČEMORES Klára Cyprová 1274 Klára Cyprová Uherský Brod H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Šotys team 1275 Jana Šotolová Jablunka nad Bečvou H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
- 1276 Hana Kotková Kroměříž 1 H8 - Ženy nad 50 let Ano
BUGI MARSCH 1028 Iva Bugnerová Ostrava H8 - Ženy nad 50 let Ano
Bez ... 1277 Jana Glozová Veselí nad Moravou H8 - Ženy nad 50 let Ano
Bludný Balvan 11 Magda Horová Praha 9 H8 - Ženy nad 50 let Ano
Mašinka 1279 Ilona Bajerová Tupesy H8 - Ženy nad 50 let Ano
Uvidíme 1280 Monika Henyšová Praha H8 - Ženy nad 50 let Ano
Valím Valím Hostěrádky 1281 Ivona Hégrová Křenovice H8 - Ženy nad 50 let Ano
Zdena 1282 Zdenka Procházková Hulin H8 - Ženy nad 50 let Ano
iThinkBeer 9 Jana Glabazňová Opava H8 - Ženy nad 50 let Ano